Hakkımızda


Hakkımızda;

Modatatil.com; 2015 yılında kurulmuş, Türsab üyesi ( Belge No:9681 ) A Grubu seyahat acentası Admin Tour Turizm Seyahat Acentası ’nın markasıdır.

Tatil yapmak isteyen insanların en çok başvurduğu online platformlardan biri olarak kaliteli hizmet anlayışıyla siz değerli müşterilerimiz için isteklerini yerine getiren bir firmayız. Hizmet satın almanın ürün satın almaktan çok daha önemli olduğunu biliyor ve en iyi hizmeti bulmanızı sağlıyoruz. Her yıl tatil aşkıyla yanıp tutuşan milyonlarca insana ulaşmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Modatatil.com ailesi olarak bir tatilden neler beklediğinizi tahmin ediyor ve bu beklentiler doğrultusunda hizmetlerimizi sunuyoruz.

Satış öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da yanınızda olmaya devam ederek memnuniyetinizi ölçüp bir sonraki deneyiminiz için hazırlık yapıyoruz. İşimizi şansa bırakmadan her adımımızı sağlam temeller üzerine atıyor turizm sektöründe öncü isimlerin başında geliyoruz. Yılın her mevsiminde tercihleriniz doğrultusunda gerçekleştireceğiniz tatili bizimle planlayarak hem zamandan hem de fiyattan tasarruf edebilirsiniz.

İş hayatında yoğun emekler harcayanların belki de yılda bir defa çıktıkları tatillerin mükemmel olması önemli. Stresinizi atıp, sevdiklerinizle huzur dolu bir tatil geçirmeniz için yanınızdayız. Yaşayacağınız olumsuz durumların önüne geçtiğimiz gibi sunduğumuz alternatiflerle de fikir sahibi olmanızı sağlıyoruz. Kolay ödeme seçenekleriyle cebinize dost bir politika sergileyerek her zaman sizin yanınızda, aynı duyguları paylaşarak hizmet veriyoruz.

Size Neler Sunmaktayız?

Modatatil.com olarak müşterilerimize her zaman en iyisini sumayı amaçlayan, onların tatillerinde vazgeçilmez olmayı hedefleyen bir firmayız. Aynı zamanda en kaliteli tatillerinizi en uygun fiyatlara geçirmenizi sağlayarak neşenize neşe katıyoruz. Size sunduğumuz hizmetlerin her zaman daha iyiye yükselmesi için her daim işimizin başındayız.

Alanında uzman ekibimizle yılın her günü tatiliniz için ihtiyaç duyacağınız tüm ayrıntıları biz sizin yerinize düşünüyor, sevdiklerinizle muhteşem bir tatil geçirmenizi sağlıyoruz.

 

 

KATEGORİLER