GAP Turları

Çıkış Tarihi
GAP TURLARI LİSTELENİYOR


KATEGORİLER
SÜRE
BöLGELER
TOPLAM FİYAT

GAP Turları

Güney Doğu Anadolu bölgesinde birçok önemli tarihi ve kültürel kenti içerisine alan GAP turları her yıl binlerce kişinin keyifli bir seyahat turu yaşamasına imkân tanıyor. Binlerce yıllık medeniyete ve kültürel birikimlere ev sahipliği yapan Güneydoğu Anadolu Bölgesi eşsiz manzarası, verimli toprakları, tarihi yapıları, farklı inançları bir arada tutan önemli bir bölgemizdir.


Dolayısıyla pek çok kişi tarafından merak edilen bölge kendine has mimarisi, yemekleri ve kültürüyle merak ediliyor. GAP turları ile Mezopotamya coğrafyasını gezmenin tam zamanıdır. Bölgeye düzenlenen surlar içerisinde Şanlıurfa Gaziantep Diyarbakır Mardin Adıyaman gibi önemli şehirler bulunur. Her şehrin kendine özgü mimari yapısı, tarihi yapıtları, yemek kültürü ve farklı lezzetleri bulunur.


GAP Turu Fırsatları

Gezmeyi seven kişilerin yakından takip ettiği yurtiçi turu fırsatları belli dönemlerde çeşitli kampanyalar şeklinde düzenlenir. Gezmek isteyenlere farklı seçenekler ve imkânlar sunan yurtiçi tür fırsatları farklı mevsimlerde farklı yerlere düzenlenir. Dolayısıyla ülkenin zengin coğrafyasında farklı mevsimlerde farklı tatil anlayışı ile karşılaşmak mümkündür.


Kış turizmi, deniz turizmi, yayla turizmi, kaplıca turizmi gibi farklı tatil anlayışları beklentileri en iyi şekilde karşılar. Yurtiçi tatil fırsatları sayesinde Türkiye’nin doğusu, batısı, kuzeyi ve güneyi en güzel şekilde keşfedilir. Düzenlenen turlar içerisinde aynı zamanda GAP turları en çok tercih edilen turlar içerisindedir. Çünkü Güneydoğu Anadolu Bölgesi özellikle havaların ısınması ile birlikte yoğun turist ziyaretine uğruyor.


GAP Turu Fiyatları

Gap turu fiyatları dönemseldir. Farklı dönemlerde farklı fiyatlar olabilir. Gap turu fiyatı bayram ve tatil dönemlerinde yüksek olurken diğer dönemlerde daha makul olabilmektedir.


Özellikle düzenlenen turların düzenlendikleri tarihlerdeki kampanyalar ve tur içerikleri değişkenlik gösteriyor. Bu nedenle yurt içi tur fiyatları üzerinde gidilecek bölgedeki kalma süresi, gezilecek şehir sayısı, kullanılacak araçlar ve yapılacak etkinlikler belirleyici olur. Dolayısıyla GAP turları düzenlenen paketlerde içerikler doğrultusunda fiyatlandırılır.


GAP Turu ve Diğer Yurt İçi Kültür Turu Çeşitleri

Türkiye zengin coğrafyası ve farklı mevsimleri ile çeşitlilik gösteren yurtiçi turlara sahiptir. Popüler Tur çeşitleri içerisinde GAP turları, Karadeniz turları, Akdeniz, Ege turları, İstanbul turu gibi turlar bulunur. Turlara katılmak Türkiye’nin farklı doğal ve tarihi güzellikleri yakından görmek isteyenler tur fırsatlarından yararlanabilirsiniz.
Gap Turları Seyahat Yazıları

Gap Turunda Mutlaka Görmeniz Gereken 5 Yer


Türkiye denince akla her zaman yazlık beldelerin uçsuz bucaksız kıyılarında deniz, kum, güneş üçlüsüyle tatil yapmak gelse de keşfedilmeyi bekleyen hazinesi Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ni bir de bizden dinleyin istedik. 


=>Devamı


GAP Turuna Çıkmak İçin 8 Neden


Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin eşsiz güzellikleri ile tanışmanızı sağlayan GAP turları sizi alıp medeniyetin beşiğine götürüyor. =>Devamı


Gaziantep Turunuzda Mutlaka Gitmeniz Gereken 6 Yer


Yemekleri bir başka, tarihi daha bir başka şehrimiz Gaziantep’e yolunuz düşer de doya doya gezmek için bir rehbere ihtiyacınız olursa işte size hazırladığımız şahane Gaziantep turuyla karşınızdayız.


=>DevamıGaziantep'e Bir Kez Daha Âşık Olacağınız Lezzetler


Bugünkü yazımızda mutfak anlamında, hem doğu kültürünü ve hem de batı kültürünü bünyesinde barındıran Antep mutfağının eşsiz lezzetlerini anlatacağız.


=>Devamı


Geçmişe Meydan Okuyan Şehir: Şanlıurfa


Ülkemizin en büyük 7. şehri ve peygamberler diyarı olan Şanlıurfa, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alıyor. Kurtuluş Savaşı zamanında Urfa halkının gösterdiği başarıdan dolayı Şanlı unvanını aldı. Nuh tufanından sonra kurulan ilk şehirlerden biri olan Şanlıurfa,


=>DevamıMardin’de Lezzet Yolculuğu


Güneydoğu Anadolu’nun en merak edilen şehirlerinden Mardin, ayak bastığınız ilk andan itibaren sizi içine alıveriyor. Kendine has mimarisiyle hayran bırakırken, =>DevamıMardin’de Gezilecek Yerler


Sokaklarını adımladığınızda kendinizi 1001 gece masallarının içerisinde hissedeceğiniz büyülü bir şehir Mardin. Bu şehirde taş adeta canlı, hatta konuşuyor bile sizinle. Taş evler, taş sokaklar asırlardır konuklarını sıcak ve sevecen bir çehre ile karşılıyor.


=>Devamı10 Adımda Mardin


Tarih derslerinin süsü Medeniyetin Beşiği’nde tıngır mıngır sallanan Mardin, etnik kültürüyle tarihi mimarisiyle yıllara meydan okuyor. Türk, Arap, Süryani gibi birbirinden farkı kültür ve inançlara sahip insanların harman olduğu yer Mardin’i…


=>Devamı


GAP Turları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

GAP Turuna Neden Katılmalıyım?

GAP turları Türkiye’nin Güney Doğu Anadolu Bölgesinde 5 ya da 6 şehri kapsayan özellikle gastronomi, kültür, sanat ve inanç turizmine ilgi duyan misafirlerimizin çokça tercih ettikleri turlardır.GAP Turları Güvenli mi?

Gap turlarını düzenlerken en çok önem verdiğimiz konu misafir güvenliğidir. Türsab üyesi A Grubu seyahat acentası olarak seyahatlerde kullandığımız otobüslerimizin 5 seneden eski olmaması, deneyimli rehberler eşliğinde seyahat edilmesi, kalınacak otellerin ve yemek yenilecek restoranların sağlıklı ve temiz olması en çok önem verdiğimiz konulardır.  GAP Turu Paketleri Kaç Gün Sürüyor?

Ulaşım seçeneklerine göre değişmekle birlikte uçaklı Gap turları  3 Gece - 4 Gün ya da  4 Gece -  5 Gün sürerken, otobüslü gap turları 5 Gece – 6 Gün ve 6 Gece – 7 Gün süren seçeneklerimiz mevcuttur.GAP Turu İçin En Uygun Dönem Ne Zaman?

Güney Doğu Anadolu bölgemiz’in ikliminin karasal iklim olması sebebiyle kışın çok soğuk yazında çok sıcaktır. İnsanı rahatsız etmemesi açısından ilkbahar ve sonbahar ayları Gap turuna katılmak için en uygun dönemlerdir.Modatatil en ucuz GAP Turu Fiyatlarını Nasıl Sunuyor?

Modatatil.com 8 yıllık bir geçmişi olmasına rağmen firma yöneticilerinin 25 yıllık bir sektör deneyimi vardır. Dolaysıyla Gap turlarından konaklama yapılacak otelin kalitesi ve uygun fiyatlı olması, otobüsün yeni ve uygun fiyatlı olması ve uçak biletlerinin uygun olması için neler yapılması gerektiğini bilirler. Aldıkları bu uygun fiyatları da siz değerli misafirlerine yansıtırlar.


En Uygun GAP Turları

En uygun Gap turu için Gap turları sayfamızdaki turları inceleyin. Fiyatlarına göre filtreden turları sıralayın. Kendinize en uygun GAP turunu kolayca seçin ve rezervasyon yapın. Üstelik seçili kredi kartlarına vade farksız 3 taksitle ödeme yapabilirsiniz. Böylece En ucuz GAP Turu fiyatı ile düşlediğiniz Gap Tatilinizi ucuza getirin