Yurtdışı Şehir Turları

Çıkış Tarihi
YURTDIŞI ŞEHİR TURLARI LİSTELENİYOR


KATEGORİLER
SÜRE
BöLGELER
TOPLAM FİYAT

Yurtdışı Şehir Turları

Düşünün ve gözlerinizi kapatın! Ilık bir esinti ile burnunuza doğru yükselen deniz kokusu, tropik meyvelerin tadı ve tabii ki doğal manzarası ile eşsiz bir yerdesiniz! Kusursuz güzelliği ile Bali, Bangkok, Pattaya, Phuket veya Uzak Doğu olabilir. Başka bir ülke sizi bekliyor! Kendinizi yurt dışı şehir turları ile 6 gece 7 gün süren en büyüleyici adalardan birinde, çok uzaklarda sizi bekliyor bulabilirsiniz! Yurtdışı tatil seyahati kapsamında Maldivler neden olmasın, fırsatlardan yararlanın ve hayalinizdeki seyahati sorunsuz gerçekleştirmek için size en uygun seyahati ayırtın.

Yurtdışında Yapılabilecek Turlarda İlk Durak Roma Turu

Medeniyetin ve tarihin beşiği Roma'da ilk durağımız muhteşem yapısıyla sizleri karşılayan, Roma'nın ve dünyanın en büyük amfi tiyatrosu olan ve birçok filme konu olması nedeniyle dikkat çeken Kolezyum. Hayvan ve gladyatör dövüşlerinin de yapıldığı Kolezyum.  Ünlü gladyatör filmlerini, Spartaküs'ü, antik Roma zamanlarını hayal ederek Roma'nın sokaklarında ve caddelerinde yürümelisiniz. 

Yurt dışı şehir turları ile Palatine ve Capitoline tepeleri arasında yer alan Roma Forumu, bu yapıyı önemli kılan tarihi yapılar ve kalıntılar için mutlaka görülmesi gereken bir yerdir. İmparator Nero tarafından yaptırılan ve şu anda saray olarak kullanılan Domus'un bulunduğu alan, görmeniz gereken tarihi yapılardan bir diğeridir.

Katılabileceğiniz Yurt Dışı Şehir Turları

Uzakdoğuyu Görmek İsteyenler İçin Tokyo Turu

Japonya gezileri Uzakdoğu kültürünü tanımak isteyenlere fırsat sunan gezilerdir. Herhangi bir ülke ile kara sınırı olmayan Japonya bir ada ülkesidir. Honshu, Hokkaido, Kyushu ve Shioku bunların en büyükleridir. Japonya, adını güneş ve köken manasına gelen kanji karakterlerinden alır, bu yüzden ülke aynı zamanda yükselen güneşin ülkesi olarak da bilinir. Dünyadaki en büyük üçüncü ekonomi Japonya'da para birimi olarak Japon yeni kullanılmaktadır. 19. yüzyıldan itibaren yüzünü batıya çevirerek ilerlemişlerdir.

19. yüzyıldan bu yana en geleneksel giyim tarzından yaşam tarzına kadar çok şey değişti. Japonya'nın başkenti Tokyo'dur. 36 milyonluk nüfusuyla Tokyo dünyanın en kalabalık şehirlerinden biridir. 36 milyon kişiden sadece 12 milyonu şehir merkezinde yaşıyor. Tokyo aynı zamanda dünyanın en pahalı şehridir. Yurt dışı şehir turları ile daha çok yer gezebilir. Detaylı bilgi için sitemizden faydalanabilirsiniz.