İsrail Turları

Çıkış Tarihi
İSRAİL TURLARI LİSTELENİYOR


KATEGORİLER
SÜRE
BöLGELER
TOPLAM FİYAT

İsrail Turları ve Fiyatları 2024

İsrail Turu

İsrail turları Modatatil gezi rehberi sayesinde Kadim İsrail tarihi ve üç dinin kutsal saydığı ve buluştuğu noktadaki kültürel çeşitliliği öğrenip bu turun keyfine doyamayacaksınız.

Öncelikle tarihi ve sosyal yapının incelenmesi ile turlar gerçekleşir. İslamiyet, Hristiyanlık ve Musevilik gibi dünyanın en çok inanılan tek tanrılı üç dinin kutsal saydığı İsrail’in bulunduğu coğrafya, Ortadoğu mimarisi ve dini mekanları ile dünyanın en çok merak edilen ülkeleri arasındadır. Farklı tur seçenekleri ile bölgede bulunan Dini ve kültürel turizmin keyfini çıkarabilirsiniz. Sahil şeridin de ise deniz, kum ve güneş tatili tur seçeneklerini de değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

İsrail Turu Fiyatları

İsrail turu fiyatları belirlenirken ilgili turun yapılacağı dönem, turun kapsamı, gezilecek yerler, uçak bileti fiyatı ve otel konaklama fiyatı gibi etkenler İsrail turunun fiyatını etkilemektedir. Modatatil.com İsrail turu fiyatları piyasadaki en uygun fiyatlardır. Firma olarak misafir memnuniyetini en çok önem verdiğimiz ilkemizdir.

İsrail turları merak edilen tarihi yerlerin ve turistik alanların incelenmesi kapsamında gerçekleşir. Bu sayede daha detaylı fiyat araştırması yapabilir ve bu güzel Ortadoğu ülkesinin tadını çıkarabilirsiniz. Tarihi ve dini mekânları incelemesi yaparak turistik gezinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Turistik yerlerin başarılı bir şekilde tanıtılması ve bu sayede amacına ulaşması kapsamında çeşitli fiyatlar karşınıza çıkabilir. İsrail turları için belirlenmiş olan plan ve programa dâhilinde çeşitli fiyatlar vardır ve bu fiyatlar turların uzunluğuna göre değişkenlik gösterebilir.

Modatatil İsrail turları ile size en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Profesyonel Türkçe rehberlerimiz eşliğinde Modatatil ile İsrail turunu doya doya yaşayacak, şimdiden sonraki tatil planınızı yapmaya başlayacaksınız.

Tarihi, turistik ve sosyal yapıların keşfedilmesi sizlere ayrı bir gezi tecrübesi yaşatacaktır. İncelenerek araştırma alanına dahil edilen tüm turistik yerler karşılaştırma yapılarak seçebilirsiniz. Listesi yapılan yerler için önceden araştırmalar yapabilirsiniz. Yapılan incelemeler kapsamında belirli bir yol haritası kendiniz oluşturabilirsiniz.

İsrail Turları İle Gezilecek  Yerler

İsrail turları içerikleri incelendiğinde öncelikli olarak tarihi ve doğa harikası manzaraların ilk sırada olduğu görülür. Daha detaylı bir şekilde incelendiğinde gezilecek yerler önem sırasına göre belirlenir. Gezilerin amacına ulaşması ve farklı bir doğrultuda amacına ulaşması için tur planlarını inceleyebilirsiniz.

KudüsTel Aviv, Ellat, Hayfa, Tayelet, Yad Vashem Holokost Anıtı, Neve Tzedek, Timna Park, Dolphin, Bahai Bahçeleri ve Altın kubbe, Underwater Observatory Marine Park gibi önemli gezilecek yerleri mevcuttur. İsrail turları için gezi ve gözlem rehberi oluşturularak kapsamlı bir inceleme alanı oluşturulur.

Sosyal, kültürel ve tarihi içerikleri bakımından inceleyerek dolu dolu bir tur gerçekleştirme olanağınız vardır. Gezi planlamaları kapsamında birçok inceleme yapılır. Yapılan araştırmalar gezilmesi gereken tüm yerlerin belirli bir plan dahilinde yapıldığında daha keyifli olduğunu göstermiştir.

İsrail’de Ne, Nerede Yenir?

İsrail turları kapsamında yer alan yiyecek ve içecek içerikleri incelenerek tadımlar yapabilirsiniz. En çok merak edilen kahvaltı, öğlen ve akşam yemekleri için farklı seçenekler mevcuttur. Merak edilen lezzetlerin tadılması ve bu sayede tanıtımların gerçekleşmesi sağlanır. Öncelikle İsrail mutfağında tadılması gereken humus, falafel, malabi tatlısı, şakşuka, almodrote, patlıcanlı mayonez salatası, cholent menüleridir. İsrail mutfağının Arap mutfağından etkilendiği gözlemlenmektedir. Farklı lezzete sahip olan yiyecek ve içeceklerin tadılması için hazırlanan konseptler arasından seçim yapabilirsiniz.

Öncelikli olarak damak zevkine uygun olan yiyecek ve içecekler arasında kıyaslama yapılır. Kültürel yapıya uygun olarak hazırlanmış tüm yiyecek ve içecekler ayrı ayrı damak tadınızı şenlendirecektir. Tur rehberliği için gerekli olan tüm çalışmalar titizlikle yapılır. Gezilmesi gereken yerlerin tercihlere göre belirlenmiş olması için planlar hazırlanır. Tur organizasyonları için firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca tur içerikleri için firmamızdan destek alabilirsiniz.