Güney Amerika Turları

Çıkış Tarihi
GÜNEY AMERİKA TURLARI LİSTELENİYOR
 • EN İYİ FİYAT

  Küba Turu Thy Ile 7 Gece 9 Gün

  Küba Turu Türk Hava Yolları İle 7 Gece 9 Gün Modatatil.com' da sizlerle. En uygun Küba Turu fiyatları için yerinizi hemen ayırtın.
  9 Gün
  Ucak
  1.440$
  Detaylar
  EN YAKIN: 19 Haziran
 • VİZESİZ

  Ekvador - Galapagos - Kolombiya Thy Ile 11 Gece 13 Gün Bogbog

  Ekvador - Galapagos - Kolombiya Türk Hava Yolları ile 11 Gece 13 Gün sizler için Modatatil.com 'da.
  13 Gün
  4.990$
  Detaylar
  EN YAKIN: 13 Kasım
 • VİZESİZ

  Büyük Güney Amerika Turu 10 Gece 12 Gün Türk Hava Yolları Ile Ekstra Turlar Dahil

  Büyük Güney Amerika Turu 10 Gece 12 Gün Türk Hava Yolları ile Ekstra Turlar Çevre Gezileri Dahil Modatatil.com 'da.
  12 Gün
  Ucak
  4.390$
  Detaylar
  EN YAKIN: 24 Temmuz
 • EKSTRALAR DAHİL

  Meksika-Guatemala-Honduras Turu 10 Gece 12 Gün Thy Ile

  Meksika - Guatemala - Honduras Turu Modatatil.com 'da. Orta Amerika da Maya uygarlığının kalbine gidiyoruz.
  12 Gün
  Ucak
  4.390$
  Detaylar
  EN YAKIN: 16 Ekim
 • EKSTRALAR DAHİL

  Grand Güney Amerika Turu Vizesiz 16 Gece 18 Gün Thy Ile Ekstra Turlar Dahil

  Vizesiz katılabileceğiniz Grand Güney Amerika Turu ile 18 gün boyunca tüm Güney Amerika'yı birlikte keşfediyoruz. Üstelik tüm gezi ve ekstra turlar dahil.
  18 Gün
  Ucak
  5.990$
  Detaylar
  EN YAKIN: 6 Ekim


KATEGORİLER
SÜRE
BöLGELER
TOPLAM FİYAT

Güney Amerika Turları ve Fiyatları

Bir Güney Amerika turu rezervasyonu yapın ve Rio de Janeiro'daki Karnavalın büyüsüne katılın ya da And Dağları'nı gezin ve kendilerini size gösterecek doğal manzaraların güzelliğine hayran kalın. İnanılmaz tur paketlerini keşfedin ve Güney Amerika'nın güzelliklerine ilk elden tanık olun.

Burada en iyi Güney Amerika seyahat uzmanlarının hazırladığı en iyi Güney Amerika turları arasından ister sırt çantasıyla seyahat grupları için, ister Güney Amerika balayı paketleri arayanlar için kendinize en uygun Güney Amerika seyahat turlarını bulun.

Sizi doğrudan hayalini kurduğunuz yerlere götüreceğiz.

Modatatil ile Güney Amerika Turları arasından sizi hayal ettiğiniz ülkelere yönlendirecek ve bu muhteşem yerleri keşfetmek için katılabileceğiniz turları bulacaksınız.

Salsa, Sombrero ve Tekila’nın daha ötesini görün. Beklentiniz ister Brezilya'nın güzel kumsallarında dinlenmek olsun, ister Amazon'da yürüyüş yapmak, ya da dans etmek olsun, her tür gezgin için bir şeyler sunan, duyulara hitap eden bir tatil ziyafeti sunuyoruz. Samba, Salsa veya Tango’nun ritimleri ile kendinizden geçeceksiniz.

Professyonel ve Güney Amerika Turları konusunda deneyimli personelimiz, Güney Amerika'da kapsamlı seyahatler yapmış olup, keşfedilecek turistik yerlerin ve destinasyonların çeşitliliği konusunda benzersiz bir bakış açısı sunabilmektedir.

Bu nedenle Güney Amerika'ya seyahatinizin rezervasyonunuzu yaparken bizimle mutlaka konuşun.

GÜNEY AMERİKA'DA YAPILMASI GEREKEN DENEYİMLERDEN BAZILARINI KEŞFEDİN

RİO

Copacabana Plajı ile ünlü Corcovado Rio Dağı'nın tepesinde oturan Kurtarıcı İsa, yayılan gecekondu kasabaları ve maceranıza başlamak için mükemmel bir yer olan kısık Karnaval festivali ile de tanınır.

MACHU PİCCHU'NUN İNKA KALINTILARI

Machu Picchu'nun 15.yüzyıldan kalma terk edilmiş İnka kalıntılarını keşfetmek için Peru'nun And yaylalarındaki Kutsal Vadinin kalbinde yolculuk yapın.

EŞSİZ YAŞAM MÜZESİ

Galapagos adaları ve çevresindeki deniz rezervi, eşsiz bir 'yaşayan müze ve evrimin vitrini'olarak adlandırılmıştır. Adaları ev olarak adlandıran canlıların çoğu dünyanın başka hiçbir yerinde bulunmaz.

ÇÖLLER, ÇAYIRLAR VE BUZULLAR

Patagonya, inanılmaz yürüyüş rotaları, buzlu buzullar, yükselen granit kuleleri, inanılmaz vahşi yaşamı, göz kamaştırıcı mavi gölleri, altın çayırları ve muhteşem fiyortları ve şelaleleri ile son gerçek vahşi alanlardan biridir.