Popüler Gemi Turları

Çıkış Tarihi
POPÜLER GEMİ TURLARI LİSTELENİYOR


KATEGORİLER
SÜRE
BöLGELER
TOPLAM FİYAT

Popüler Gemi Turları

 

Koca bir yılın ardından iş yükünü atmak, huzur bulmak ve dinlenmek için tatil günlerini iple çekiyorsanız ancak aynı zamanda da yeni yerler keşfetmek istiyorsanız gemi turları tam da size göre. Bir otele gidip koca bir tatili deniz, kum, güneş üçlüsüyle geçirmek size göre değilse, farklı ülkeler farklı kültürler tanımak istiyorsanız tüm bunlar olurken de otel konforundan vazgeçmek istemiyorsanız şimdiden en çok tercih edilen gemi turlarına göz atabilirsiniz. Gemi turlarının sürelerini de size sunulan paketlerle tercih etme şansınız var. 3 günle başlayıp haftalara kadar yayılabilen gemi turlarında sevdiklerinizle muhteşem bir tatil geçirebilirsiniz.

· Yunan Adaları

Küçük kaçamaklar yapmak için Yunan adalarına düzenlenen gemi turlarını tercih edebilirsiniz. Tatil için ayıracak çok uzun zamanınız yoksa bu turlar tam da size göre Türkiye’nin Kuşadası, Bodrum ve Çeşme gibi noktalarından rahatlıkla bu turlara ulaşabilirsiniz. Kısa bir yolculuğun ardından Girit, Rodors, Sakız, Simi, Santorini ve Mikonos gibi birbirinden güzel adaların keyfini çıkarmanız mümkün. Özellikle vizesiz tur seçeneklerini sunan şirketlerin paketlerini inceleyebilirsiniz.

· Akdeniz

Akdeniz’in muhteşem havasını gemi yolculuğu boyunca içine çekmek isteyenler tercihini İtalya, İspanya, Fransa ve Portekiz gibi ülkelerden yana kullanıyor. Çok kısa bir sürede birden fazla ülke gezmenin tadını gemi turlarıyla çıkarabilirsiniz.

· Kanarya Adaları

Büyük palmiye ağaçlarını ve birbirinden farklı kuş türlerini merak ediyorsanız bu yaz tatilinizi Kanarya Adaları’nda geçirebilirsiniz. Tam anlamıyla egzotik bir tatil geçirmenizi sağlayan bu destinasyon sıcak iklim severlerin de vazgeçilmezi. Kanarya Adaları gemi turlarının paketlerinin içerisinde uçak biletleri de bulunuyor. Turun başlayacağı yere uçakla gidip zaman kazanabilirsiniz.

· Baltık Başkentleri ve Britanya

Hem tatil yapmak hem de yeni kültürler tanımak isteyenler Kopenhag, Stockholm, Tallinn, Saint Petersburg ve Helsinki şehirlerini içerisine alan gemi turlarını tercih ediyor. Bu sayede dinlenmek çok daha keyifli bir hal alıyor.

· Karayipler - Küba - Bahamalar

Los Angeles, Havana, Jamaica’nın başlangıç noktası olduğu bu turların uçak biletini içerisinde bulunduran paketlerini tercih ederek kolay bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Dillerden düşmeyen Karayip Adalarında mavi denizlerin tadını çıkarabilir, duyanları şaşkına çeviren Küba halkının yaşantısına şahit olabilir ve egzotik havasında kendini kaybedeceğiniz Bahamalar’da romantik bir tatil geçirebilirsiniz.

· Uzakdoğu

Uzakdoğu gemi turları için uçak bileti olan paketleri tercih ederek avantaj sağlayabilirsiniz. Vize işlemlerinden muaf olmanızı sağlayan bu gemi turları Singapur, Osaka, Kobe, Japonya, Yokohama, Tokyo, Busan, Kagoshima gibi eşsiz şehirleri yakından görmenizi sağlıyor. Tura başladığınız andan itibaren kendinizi Uzakdoğu’nun büyülü atmosferine bırakabilirsiniz.

· Güney Amerika ve Antarktika

Buones Aires, Şili ve Los Angeles noktalarında başlayan bu gemi turlarına ulaşmak için hava yollarına başvurabilirsiniz. Kısa bir uçuşun ardından dilediğiniz gemi turuna başlamanız mümkün. Özellikle tatil için uzun bir zaman dilimine sahipseniz mutlaka değerlendirilmesi gereken gemi turları arasında Güney Amerika ve Antarktika yer alıyor.

· Arap Yarımadası

Arap kültürünün en ince detaylarını öğrenmek için Dubai’den başlayan gemi turlarına katılabilirsiniz. Abu Dhabi, Birleşik Arap Emirlikleri, Sir Bani Yas, Umman, Khasab ve Muscat gibi yerleri gezebilirsiniz. Arap Yarımadasının büyük bir bölümünü su üzerinde gezmenizi sağlayan gemi turları için Dubai’ye uçuş yapmanız yeterli. Sonrasında gemi turunun tadını sevdiklerinizle doyasıya çıkarabilirsiniz.

· Avustralya ve Yeni Zelanda

Türkiye’den uzak bir mesafede çıkış noktaları bulunan gemi turları paketlerinde genellikle tura yetişmenizi sağlayacak şekilde ayarlanmış uçak biletleri de bulunuyor. Bu gemi turları içerisine giren Avustralya ve Yeni Zelanda genellikle Dubai ve Sydney çıkışlı gerçekleştiriliyor. Bu noktalardan geminize bindikten sonra keyif dolu bir yolculuğa kendinizi bırakabilirsiniz. Sydney’e geldiğinizde gemi turuna başlamadan önce etrafı gezip, şehrin güzelliğine tanık olabilirsiniz. Genellikle 10 gün süren Avustralya ve Yeni Zelanda gemi turuna çıkmadan önce tüm hazırlıklarınızın tam olduğundan emin olmanız da oldukça önemli.