İngiltere Turları

Çıkış Tarihi
İNGİLTERE TURLARI LİSTELENİYOR


KATEGORİLER
SÜRE
BöLGELER
TOPLAM FİYAT

İngiltere Turu ve Gezi Fiyatları 2024

İngiltere gerek coğrafi ve kültürel yapısı, gerek tarihi, gerekse dünya finansmanının merkezi oluşu ile oldukça fazla dikkat çekmekte ve merak uyandırmaktadır. Özellikle öğrenciler dil eğitimi ve üniversite öğrenimlerini bu ülkede yapmak istemeleri ülkeye gelen turist yoğunluğunu arttırmaktadır.

Tüm bu sebepler turistlerin oldukça fazla ilgi gösterdiği İngiltere turları son zamanlarda herkesin merakını cezbetmektedir.

İngiltere Turu Fiyatları

İngiltere turu fiyatları çoğu insan için araştırma konusu olmakla birlikte fazlasıyla uygun bulan kişiler de bulunmakta. Bununla birlikte turlar içeriği açısından farklıklar gösterir. Tur içerikleri kapsamında tercihlerinizi yaparken dikkatlice incelemenizi tavsiye ederiz.

İngiltere turu fiyatları belirlenirken turun düzenleneceği dönem okulların kapalı olduğu ya da bayram gibi herkesin yoğunlukla seyahate çıktığı yüksek sezon diye tabir edilen bir dönemse tur fiyatları artabilir. Bununla beraber İngiltere turu için belirlediğiniz tur tarihi yoğunluklu olmayan bir dönemse fiyatlar daha uygun olurlar. Bunun sebebi tatil dönemlerinde doluluğa bağlı olarak uçak bileti ve otel konaklama fiyatlarının yükselmesi ve bunun da tur fiyatlarına yansımasıdır.

İngiltere tur fiyatları belirlenirken dönemsel etkilerin yanı sıra turun içeriği de tur fiyatını etkileyen diğer önemli bir faktördür. İngiltere turu bünyesinde kalınacak otelin merkeze uzaklığı ve yıldızı, turun kaç günlük olduğu ve kişi sayıları da fiyatı etkilemektedir.

Modatatil misafirlerine İngiltere turları fiyatlarını belirlerken her zaman en uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.

İngiltere Turlarında Gezilecek Yerler

Londra; Londra şehri, Arnavut kaldırımlı sokaklarıyla buraya her geldiğinizde yeni bir tarafını çözmeniz gereken bir şehirdir. Büyük Britanya'nın Güneydoğu bölgesinde yer alır ve tarih ve kültürden kaliteli yemeklere ve güzel zamanlara kadar herkes için bir şeyler sunar. Londra, geleneksel turistik noktalarla doludur ve şehri keşfetmenin en iyi yolu, daha az bilinen kuytu köşeleri keşfetmektir. Başkent, birinci sınıf mutfakları, moda ve mükemmel alışverişiyle tanınır. Moda tatil sitemiz üzerinden turlara katılabilirsiniz.

Londra'da bu şehrin zengin kültürünü ve tarihini koruyan çeşitli sanat galerileri vardır. Müzelerden akvaryumlara, dev alışveriş merkezlerine, birinci sınıf otellere ve restoranlara kadar Londra'da her şeyi ayağınıza getirecek her şeyi bulacaksınız. Londra turizmi, zaten çok çeşitli olan tarihi ve kültürel sahnesine kattığı yeni caddeler nedeniyle son zamanlarda önemli ölçüde arttı. Buckingham Sarayı'nı ziyaret ederek kendinizi kraliyet döneminde hissedebilir ve Warner Bross stüdyosunda en sevdiğiniz filmlerin sahnelerini canlandırabilirsiniz. 

İngiltere de Ne Yenir?

İngiltere, kendine özgü birçok farklı yemeği olan çok farklı ve eşsiz bir yemek kültürüne sahip olan bir ülke konumunda bulunmaktadır. İngiltere turları sırasında turistlerin büyük ilgi göstereceği İngiltere yemek kültürü, dünya mutfağında da ismini konuşturmaktadır. İngiltere turları sırasında yenilmesi gereken yiyeceklerin bir kısmını listeleyecek olursak şu şekilde olacaktır:

  • Balık ve Patates Cipsi
  • Haggis, Neeps ve Tatties
  • Börekler ve Püre
  • Biftek Ve Böbrek Turtası
  • Pazar Kızartması
  • Pastırma Sandviç
  • Tam İngiliz Kahvaltısı
  • Sığır Wellington
  • Galli Cawl
  • Yapışkan Şekerleme Puding

İngiltere turları konusunda firmamız ile iletişim kurarak profesyonel bir şekilde bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

Cambridge; Doğu İngiltere'de Cam Nehri üzerinde bulunan Cambridge, dünyaca tanınan Cambridge Üniversitesi'ne ev sahipliği yapmaktadır. İngiltere'de insanlar tarafından ziyaret edilen tüm yerlerden Cambridge, tatilcileri memnun etmek konusunda seçim yapmak için çok fazla seçenek sunuyor. Yürüyüş, bisiklete binme vb. gibi açık hava etkinlikleri için çok sayıda park ve diğer açık alanlara sahip bir şehirdir.  Öncelikle Cambridge Üniversitesi ile tanınan bu şehir, en fazla sayıda korunmuş anıtsal yapıya sahip olmasıyla bilinir ve onu dünyanın en büyük şehirlerinden biri yapar. Özellikle mimarlık öğrencileri ve meraklıları tarafından İngiltere'de en çok ziyaret edilen yerlerdir.

Bath; İngiltere'nin Somerset ilçesine bağlı Avon Nehri vadisinde yer alan Bath şehri, adını Rumen hamamlarından alır. İngiltere'deki diğer birçok yerin aksine, Bath rahatlatıcı aurasıyla bilinen tek yerdir. Kurulduğu günden bu yana dinlenme amaçlı olan şehir, bugüne kadar onu ziyaret eden herkesi rahatlatan bir konfor havasıyla dolu.