Hollanda Turları

Çıkış Tarihi
HOLLANDA TURLARI LİSTELENİYOR


KATEGORİLER
SÜRE
BöLGELER
TOPLAM FİYAT

Hollanda Turu

Hollanda turlarına çıkmak, tatilinizi daha da özel kılmak için mükemmel bir yoldur. Batı Avrupa'da başka hiçbir yerde bulamayacağınız eşsiz manzaraları, sesleri ve kültürleri deneyimleyebileceksiniz. Maceraperest gezginler için gerçekten renkli bir tatil!

Hollanda turlarına katılacak olanlar da görecektir ki Hollanda birçok bölgeden oluşan bir ülkedir. En büyük iki şehir Amsterdam ve Rotterdam'dır. Aynı zamanda ülkenin bir parçası olan birçok adaya da ev sahipliği yapmaktadır. Bu adaları çevreleyen güzel topraklar, buradayken en az birini ziyaret etmeniz için size ilham verecek yeşillikler, parklar ve doğa harikalarıyla doludur. 

Hollanda, bir güç kaynağı olarak uzun bir yel değirmenleri geçmişine sahiptir. Geçmişte, Hollanda'nın yenilikleri, Batı Avrupa'daki teknolojik açıdan en gelişmiş ülkelerden biri haline gelmesinde çok önemliydi. Ülkedeki toprakların çoğu deniz seviyesinin altında bulunmaktadır. Hollanda alçakta olduğu için lalelerin ülkenin sembolü olduğuna inanılıyor. Onlarla mevsimler arasındaki sınırlar bulanıklaşıyor. Lalelerin çiçeklenme mevsiminde birçok turist buraya gelir.

Bu eğlence dolu şehri her yıl binlerce turist görmeye geliyor. Şehir Kuzey’in Venedik’i olarak adlandırılmaktadır. Hollanda turları içinde özellikle Amsterdam en sevilen destinasyonlardan biridir. Amsterdam’da en sık ziyaret edilen noktalardan biri Anne Frank Evi’dir. Hollanda turunda uğrak noktalardan olan Anne Frank, ikinci Dünya Savaşı boyunca ailesi ile saklandığı evde tuttuğu günlük ile dünya çapında ün kazanmıştır. Frank'ın ailesi 2 yılın sonunda Naziler tarafından esir alınmış ve kamplarda ölmüştür. Bugün evi müze olarak ziyarete açıktır. 

Hollanda 20.000 adadan oluşan bir ülkedir. Kuzeyde bu ülkenin kuzey kısmı ve güneyde güney kısmı bulunur. Burada yaşayan insanlar Hollandaca konuşuyor. Amsterdam, ülkedeki en güzel şehirdir. Van Gogh Müzesi, dünyanın en popüler müzelerinden biridir ve bir asırdan fazladır. Hollanda ayrıca Mart ayında açılan Keukenhof Bahçeleri gibi ziyaret edilecek en şirin yerlerden bazılarına sahiptir. Bahçeye her yıl başta lale olmak üzere yedi milyondan fazla soğan dikiliyor. Hollanda turuna katılanlar, ülke mutfağının et, patates ve lahana üçlüsüne dayandığını görecektir. Peynir, yemeklerinin geleneksel zımbalarından biridir.

Hollanda Turları En Ucuz Fiyata

Benelux turları, Avrupalı gezginler arasında popüler bir turdur. Hem Hollanda'da hem de Belçika'da bulunurlar ve Benelüks bölgesine turlar düzenlerler. Yalnızca Belçika veya Hollanda'yı kapsayan gezilerin yanı sıra her ülkeye turlar da mevcuttur. İster üniversite turları ister tanıtım turları olsun Hollanda turları geniş bir fiyat yelpazesine sahiptir. Hollanda seyahati için dönemlik yurt dışı turları ve erken rezervasyonlar ile düşük maliyetli fırsatlar bulabilirsiniz. Batı Avrupa turları için hangi şirketlerin promosyonlar verdiğini ve iyi kış tatili fırsatlarına sahip olduğunu öğrenin. Bir an önce bu ucuz fırsatlardan yararlanmayı unutmayın! 

Hollanda, eğlenceli bir gece hayatı ve kültürel yapı arayanlar da dahil olmak üzere pek çok turistin akın ettiği bir yer. Hollanda turlarında, burada hem yurt dışı tatili hem de yurt içi tatil ve etkinlik arayanlar için renkli ve ilgi çekici seçenekler mevcuttur. Hollanda uçak biletinize dahil olan turlar organize olmakla birlikte sadece Amsterdam turları da sunulmaktadır. Seyahat programında farklı şehirler listelense de nereye gideceğinizi seçeceğiniz tur programı belirleyecektir. Tur organizatörlerinin sizi götürmek istediği her yere yönlendirileceğinizden emin olabilirsiniz. Amsterdam, ülkenin en renkli şehirlerinden biridir. Amsterdam otel uçak bileti alarak ulaşabileceğiniz birçok farklı cazibe merkezine sahiptir. Uçak biletinize dahil olan bu turlar ile oteller arasında farklı alternatifler bulunmaktadır.

Hollanda Belçika Turu: Kültür, Tarih ve Lezzetin Buluşması

Hollanda Belçika, Avrupa'nın batısında bulunan iki ülke olarak tarihi, kültürel ve gastronomik açıdan zengin bir mirasa sahiptirler. Bu nedenle, birçok turist, bu iki ülkeyi aynı tur kapsamında keşfetmek istemektedir. Hollanda ve Belçika Turu, tarihi yerleri, müzeleri, doğal güzellikleri ve eşsiz lezzetleriyle unutulmaz bir seyahat deneyimi sunar. 

Büyük Hollanda Turu Seçeneği

Her yıl milyonlarca turist Hollanda'yı ziyaret ediyor. Sakinleri tarafından en renkli şehir olarak bilinen Amsterdam'a turlar düzenleniyor. Ayrıca güzel tarihi binalara ve canlı bir gece hayatına sahiptir. Amsterdam, her yıl binlerce turisti renkli sosyal yaşamına ağırlayan bir şehir. Gezginler, ziyaret ettiklerinde turlar ve konaklama dahil olmak üzere birden fazla etkinlik arasından seçim yapabilir. Tek bir şehre seyahat etmek istemeyenler için de Hollanda'da büyük fırsatlar var. Büyük Hollanda turu, size birçok Hollanda şehrini ziyaret etme ve oradaki güzel manzaraları görme fırsatı sunan bir turdur. Devasa lale bahçeleri, binlerce yel değirmeni ile Hollanda'nın her yerinde görülecek çok şey var.

Hollanda Turu 2023 Genel Bilgiler

Yeni Yıl Arifesi, onu bir sonraki seviyeye taşıyacak bazı Hollanda kültürü olmadan tamamlanmış sayılmaz. Hollanda geleneğinin ve kültürünün Amsterdam'daki güçlü varlığı, Amsterdam'ın Yeni Yıl kutlamalarının başlangıcında mutlaka görülmesi gereken bir yer haline gelmesinin nedenlerinden biridir. Amsterdam, nefes kesen atmosferi ve hayranlık uyandıran tarihi ile tanınır. Ayrıca, sadece büyük tatillerde değil, tüm yıl boyunca ziyaretçilerin gelmesini sağlayan çeşitli otellere sahiptir. Hollanda tüm yıl boyunca turist çekiyor, bu nedenle 2023'te Avrupa'da tatil yapmanın başka yollarını bulmanız gerekebilir. 

Hollanda, zarif sanatı, lezzetli yemekleri ve birinci sınıf şehirleriyle ünlü bir Avrupa ülkesidir. Hollanda kırsalı, bisikletle veya yürüyerek keşfetmek için idealdir. Hollanda'nın başkenti Amsterdam, ziyaret etmek için harika bir yerdir ve muhteşem sanat koleksiyonları ve Ortaçağ mimarisine sahiptir. Hollanda mutfağı dünya çapında ünlüdür. Birçok gezgin Hollanda turları özelinde rehberli bir turla keşfetmeyi tercih ediyor veya ülkenin zengin tarihi ve kültürüne olan ilgilerine göre kendi rehberli turları tercih ediyor.

Hollanda Turu Fiyatları

Hollanda turu fiyatları belirlenirken ilgili turun yapılacağı dönem, turun kapsamı, gezilecek yerler, uçak bileti fiyatı ve otel konaklama fiyatı gibi etkenler Hollanda turunun fiyatını etkilemektedir. Modatatil.com Hollanda turu fiyatları piyasadaki en uygun fiyatlardır. Firma olarak misafir memnuniyetini en çok önem verdiğimiz ilkemizdir. 

Hollanda kırsalı, bisikletle veya yürüyerek keşfetmek için idealdir. Ülkenin çoğu, polder manzarası olarak bilinen düz ve ekili çayırlardır. Yel değirmenleri, köyler, kanallar, tekneler ve geleneksel mimariyle dolu bu doğal bölge, geçmişe kısa bir bakış sunuyor. Eşsiz kasaba ve köylerde bisiklet sürmek, Hollanda'nın bu bölümünü kendi hızınızda deneyimlemenizi sağlar. Ayrıca turistik yerleri görmek veya yol boyunca alışverişe gitmek için toplu taşıma araçlarını kullanabilirsiniz. Amsterdam'da toplu taşıma iyi organize edilmiştir, böylece Amsterdam'ı tramvay, otobüs, tren veya deniz otobüsü ile sorunsuz bir şekilde keşfedebilirsiniz. Bisikletle Keukenhof Bahçeleri gibi en popüler yerlere seyahat bütçenizi aşmadan kolayca ulaşabilirsiniz.

Hollanda Turları Gezilecek Yerler

Hollanda'nın başkenti Amsterdam, eski dünyanın cazibesiyle harmanlanmış modern mimariyi deneyimlemek istiyorsanız ziyaret etmek için harika bir yerdir. Hollanda turları açısından şehir merkezi, her yıl dünyanın her yerinden ziyaretçi çeken, parlak renkli lalelerle dolu canlı Kraliyet Sarayı bahçelerine sahiptir. 

Amsterdam, ünlü sanatçıların eserlerinin yanı sıra diğer ülkelerin kraliyet ailelerinin koleksiyonlarını sergileyen Van Gogh Müzesi gibi birçok seçkin müzeye sahiptir. Ayrıca nehir boyunca, eski şehirleri birbirine bağlayan modern köprüleri göreceğiniz Rotterdam'a doğru bir gezintiye çıkabilirsiniz.

Hollanda, hepsi binlerce kilometrelik gezilebilir kanallarla birbirine bağlı on iki ilden oluşmaktadır. Bu, Hollanda'da gezinmeyi hem turistler hem de yerli halk için kolaylaştırır. Ülkenin kanalları, yağışlı mevsimlerde aşağı bölgelerden yükseklere su tahliye etmek için yüzyıllar önce inşa edilmiş, “su halkaları” ve “su tepeleri” olarak adlandırılan üçgen çatılı evlerle kaplıdır. 

Ayrıca, ülkenin halkına yiyecek getirmek için ülkenin eğlencesi olan balıkçılıkta kullanılan modern yelkenli gemileri sergileyen “Nederlands Scheepvaart Müzesi” veya “Hollanda Denizcilik Müzesi” olarak da bilinirler. Hollanda'da ayrıca yağışlı havalarda bodrumlardan su pompalamak veya soğuk mevsimlerde donmayı önlemek için kullanılan yel değirmenleri vardır. Ek olarak, turunuzun bir parçası olarak bir bira fabrikasını ziyaret etmeyi seçebilirsiniz, böylece aynı zamanda bir müzeyi ziyaret ederken yerel zanaat biralarını da deneyebilirsiniz. Firmamızdan Hollanda turları hizmeti alabilirsiniz.

Hollanda, güzel mimarisi, canlı şehirleri ve zengin tarihi ile tanınan bir Avrupa ülkesidir. Aynı zamanda dünyanın en liberal ülkelerinden biri olduğu için bir üne sahiptir. Sonuç olarak, dünyanın dört bir yanından birçok insan bu Avrupa ülkesini ziyaret etmeyi seçiyor. Ayrıca, birçok ziyaretçi uzun süre kalır. Hollanda'daki en popüler yerlerden bazıları Amsterdam, Flevoland ve Noord-Holland'dır. Bu önemli noktalar dışında Hollanda'nın daha az bilinen bölgelerini organize bir turla keşfedebilirsiniz. Moda tatil sitemizden gerekli tur bilgilerini ve katılımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

Hollanda da Ne Yenir?

Hollanda turları kapsamında kişiler et ve balık ürünleri yiyebilir. Hollanda mutfağı son derece geniş bir mutfak döngüsüne sahiptir. Hollanda’nın en önemli içeceği biraları olarak ön plana çıkıyor. Amsterdam biraları Hollanda’da en çok içilen içecekler arasında bulunuyor. Bunun yanında Hollanda’da birçok farklı makarna ve pasta çeşidi bulunuyor. Bu yiyecekleri de ülkede deneyebilirsiniz.