Yurtdışında Otel Bulmaniza Yardımcı Olacak Mobil Uygulamalar


TripAdvisor Uygulaması Tanıtım Ve Özellikleri

TripAdvisor bir seyahat uygulamasıdır.Bu uygulamanın  225 milyonun üzerinde kullanıcı yorumuna sahiptir.  Bu uygulama bir Ameikan web sitesi şirketidir. TripAdvisor otel ve restoran seçimlerini, konaklama rezervasyonlarını ve seyehat sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz birçok içeriği bulmnıza yardımcı olacak bir uygulamadır. Dünyanın her yerinde en ucuz  rezervasyon seçeneklerini bu uygulama üzerinden bulabilirsiniz. TripAdvisor ücretsiz yüklenebilen bir uygulamadır.  


Booking.com  Uygulaması Tanıtım Ve Özellikleri

Booking.com  uygulaması uluslararası özelliğe sahiptir. Booking.com’da 222 ülkedeki ve bu ülkelerdeki birçok bölgedeki 859.000’den fazla aktif tesis bulup seçim yapabilirsiniz. Booking.com 40’ın üzerinde dilde hizmet vermektedir.Bu hizmeti sayesinde seyahatiniz öncesi yapacağınız tüm araştırmaları kolaylıkla yapabilirsiniz.  Booking.com  ailecek tatil yapmak için veya balayı seyahatiniz için konaklama yeri seçmek için veya ani karar verdiğiniz bir seyahatte birkaç gün kafanızı dinlemek için ya da iş seyahatiniz için ve benzeri seyahatleriniz için; özenli hizmet kalitesi, konaklama şartları ve içerik bakımından rezervasyon yapabileceğiniz birçok oteli uygun fiyat ve kaliteli hizmet açısından  karşılaştırma olanağı sağlayan bir sitedir.


Hostelworld Uygulaması Tanıtım ve Özellikleri

Adından da anlaşılacağı gibi Hostelword beşyıldızlı herşey dahil oteller yerine özgür sırtçantalı gezginlerin ucuz pansiyon ve hostel araştırması yapabileceği bir uygulamadır. Hostelworld içerisinde 170’den fazla ülkeden 33.000’I aşan birçok tesis vardır. Uygun fiyata kalite seçme çabanıza yanıt verebilecek bir sitedir. Hostelworld size 43 dilde hizme vererek seyatlaeriniz sırasında dil engeline tekılmamanızı sağlar.


Agoda Uygulması Tanıtımı ve Özellikleri

Agoda dünyanın en hızlı büyüyen online sitelerinden biridir. Otel rezervasyonları için mutlaka ziyaret edilmesi ve indirilmesi gereken bir uygulamadır. Uygun fiyata kaliteli otellere ulaşabilmek için A goda sitesini ziyaret edebilirsiniz. Agoda 38 dilde hizmet vererek seyahatiz için konaklama rezervasyonu yaptığınız sırada dil konusunda yaşanabilecek engellerin büyük çoğunluğunu ortadan kaldırmaktadır. Agoda sitesinde 250.000 otel bulunmaktadır.


Yurtdışı seyehatine çıkmadan önce yukarıda bahsedilen uygulamalar ve konu ile ilgili diğer uygulmaaları incelemeniz uygun fiyat yüksek kalitede konaklamak için size yardımcı olacaktır.

KATEGORİLER