Sıra Dışı Konaklama Deneyimi Sunan 5 Yüzen Otel


Dünyanın dört bir yanında sıra dışı yüzen oteller bulunmaktadır. Bu otellerde konaklayarak alışılmışın dışında unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz İşte dünya genelinde beş sıradışı yüzen oteller.
Maldives Conrad Maldives Rangali Island

Maldivler ‘in güzellikleri zaten bilinirken Conrad Maldives Rangali Island bu güzelliklere yeni bir boyut kazandırıyor. Bu otel suyun üzerine inşa edilmiş villalarda konaklama imkânı sunuyor. altı camdan oluşan bir restoran olan Ithaa Undersea Restaurant ile denizin altında yemek yeme fırsatını da sunuyor.


Tanzanya The Manta Resort

 The Manta Resort Tanzanya'da yer alan sıradışı bir konaklama deneyimi sunan oteldir. Bu otelde Denizin Altında Uyuma Deneyimi yaşayabilirsiniz. Yüzen bir oda mercan resifleri ve denizaltı yaşamını gözlemleme şansı sunarken unutulmaz bir deneyim sunuyor.


Tayland Six Senses Yao Noi

Tayland'ın güzel adalarından biri olan Yao Noi'de yer alan Six Senses Yao Noi, özel havuzlu yüzen villaları ile lüks ve doğanın uyumunu bir araya getiriyor. Bu otel, gizliliği ve rahatlamayı arayanlar için ideal bir seçenektir.


Fransız Polinezyası Four Seasons Resort Bora

Fransız Polinezyası'nın güzelliklerini Four Seasons Resort Bora Bora'da deneyimleyebilirsiniz. Lagünün üzerine inşa edilmiş bungalovlarda konaklama fırsatı sunan bu otel berrak suların ve doğanın tadını çıkarmak isteyenler için harika bir seçenektir.


İsveç Utter Inn

 İsveç'te Västerås şehrine yakın bir gölde yer alan Utter Inn suyun altında yer alan ilginç bir konaklama seçeneğidir. Yüzen bir odada konaklama yaparken su altındaki pencerelerden gölün altını gözlemleyebilirsiniz. Hem doğayla iç içe olmak hem de farklı bir deneyim yaşamak isteyenler için mükemmel bir seçenektir.


Türkiye’deki Yüzen Oteller

Adrasan Antalya Likya Yolu Evleri

 Adrasan Antalya'da yer alan Likya Yolu Evleri doğa ile iç içe sakin bir konaklama deneyimi sunuyor. Burada suyun üzerinde yüzen ahşap evlerde konaklayarak deniz manzarasının tadını çıkarabilirsiniz.


Çıralı Antalya Kimera Hotel

Çıralı ‘da yer alan Kimera Hotel su üzerinde konumlanmış odaları ile dikkat çekiyor. Bu otelde doğanın ve denizin keyfini sürerken farklı bir konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz.


İzmir Yedi Adalar

 İzmir'de yer alan Urla Yedi Adalar Ege Denizi'nin üzerinde yer alan yüzen odalar sunan bir oteldir. Yüzme havuzu restoran ve doğa ile iç içe bir konaklama imkânı sunmaktadır.


Bodrum Muğla Ada HotelBodrum'da yer alan Ada Hotel denizin üzerinde yer alan bungalov tarzındaki odaları ile dikkat çeker. Bodrum Kalesi manzarası ile konforlu bir deneyim sunar.KATEGORİLER