Seyahat Severlere 10 Hediye


Seyahat etmeyi seviyorsunuz ve etrafınız da sıkça seyahat eden arkadaşlarınız varsa eğer seyahat dönüşlerinizde veya onlar seyahate çıkmadan önce verebileceğiniz hediyeler konusunda size yardımcı olabilecek küçük bir liste hazırladık.


Seyahat severlerin ihtiyaçları olan ve bu tür hediyeleri aldıklarında da çok mutlu olacaklarını göz önünde bulundurarak işte seyahat severlere verebileceğiniz 10 hediye.


Çocuk Bakım Seti


Seyahat sever arkadaşınızın çocuğu var ve hediye konusunda kararsız kalıyorsanız, bu hediye setini mutlaka gözden geçirebilirsiniz.  Seyahat sırasında küçük çocuklarla uğraşmak zor olabiliyor. Bütün ihtiyaçlarıyla ilgilenmek ve bu ihtiyaçları karşılamak zaman alabiliyor. Çocuk bakım seti yer kaplamayan küçük bir çantanın içinde yer almaktadır. Derece, tarak, makas, biberon gibi ihtiyaç duyabileceğiniz gerekli her şeyi bu çanta sayesinde giderebilirsiniz. Bavulunuzda fazla yer kaplamadığı için tüm seyahatlerde rahatlıkla kullanılmaktadır.


Seyahat Şemsiyesi


Orta Avrupa turlarına katılacak veya Londra’ya gidecek seyahat sever arkadaşınız var ise ona şemsiye almak ince bir düşünce olacaktır. Diğer şemsiyelerden ayrılan özelliği kısa ve her türlü valize sığıyor olmasıdır. Ufak boyutlarda olan Seyahat Şemsiyesi taşıma açısından kolaylık sağlıyor.


Seyahat Yastığı


Seyahat sırasında en büyük pay uykuya düşüyor.  Araçların rahatsız olması düzenli uyumanızı engelliyor ise seyahat yastığını tercih edebilirsiniz. Uzun yolculuklar yapan ve seyahat etmekten vazgeçemeyen tanıklarınız var ise bu yastık yolculuk sonrası boyun ağrısını minimuma indiriyor.Sıcak Su Torbası


Sıradan bir hediye olarak görebilirsiniz ama kış aylarında seyahat eden sevdikleriniz için harika bir seçim olabilir. İstediği zaman kolayca ısınmasına yardımcı olan bu torbalar, kış aylarının vazgeçilmezi olarak yerini almaktadır. Çeşitli renk ve desenlere sahip olan su torbaları sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.


Göz Bandı


Işıkta uyumakta zorluk çeken seyahat sever arkadaşlarınız için ideal bir hediye seçimidir. Yolculuk sırasında sağdan soldan gözünüze ışık gelmesi düzenli uykuyu zorlaştırıyor. Gezip göreceği yerlere dinç başlamasını istediğiniz arkadaşınıza alacağınız bu küçük hediye oldukça etkili olacaktır.Seyahat Şarj Seti


 Günümüz dünyasında mobil cihazların büyük öneme sahip olduğunu biliyorsunuz. Bir günü zor çıkaran mobil cihazlar seyahat sırasında zor duruma sokabiliyor. Cihazları yoğun bir şekilde kullanan seyahat sever arkadaşınız var ise bu set düşünceli bir hediye olabilir. Enerji kaynağı olan herhangi bir araçta seyahat ediyor ise bu set sayesinde rahatça şarj sorunu yaşamadan mobil cihazlarını kullanabilir.


Bavul Kilidi


Seyahat ederken güvenlik konusunda endişe duyan arkadaşlarınız var ise bu hediyeyi onlar için düşünebilirsiniz. Sağlamış olduğu çeşitli kombinasyonlar sayesinde aşılması zor bir güvenlik zinciri oluşturmaktadır.


Kulaklık


Seyahat sırasında müzik dinlemekten hoşlanan seyahat sever birini tanıyorsanız bu hediyeyi listenize ekleyebilirsiniz. Firmaların yolcular için sağladığı kulaklıklar genelde ergonomik olmayan yapısı ve yeterli ses kalitesini sunmadığı için uzun yolculuklarda kullanışsız bir hal alıyor.


Kağıt Sabun


Yolculuk sırasında sabun bulmakta zorlandığı için şikâyet eden arkadaşlarınız var ise bu ürün küçük ve sevindirici bir hediye olabilir. Sıvı sabun yolculuk sırasında çantaya dökülebilir ve tüm yolcuğun keyifsiz geçmesini sağlayabilir. Tek kullanımlık olarak satılan bu ürünü seyahat sever arkadaşınıza alabilirsiniz.


Taşınabilir Vantilatör


Kalem pil sayesinde çalışan bu ürün, sıcak havalarda biraz da olsa sıcağın etkisinden kurtulmanıza yardımcı olmaktadır.

KATEGORİLER