ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
 

Volga Nehri Turları

Avrupa’nın en uzun nehri olma özelliği taşıyan Volga Nehri’ne düzenlenen Volga Nehri turları ile benzersiz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Son derece konforlu ve size özel bir şekilde kusursuz bir gezi programı içeren bu turlarla Avrupa’yı merak edenler ve gitmenin hayalini kuranlar hayallerine kavuşabilir.  Farklı tarihlerde düzenlenen bu turlara size uygun bir dönemde katılabilirsiniz.

Bembeyaz görünümlü su renginden dolayı bu ismi almış olan Volga Nehri’nin diğer adı İdil Nehri’dir. Coğrafi konumundan ötürü özel bir yere sahip olan Volga Nehri Avrupa turları içinde en gözde olan rotalardandır. Ulaşıma son derece elverişli olduğu için mükemmel bir seyahat fırsatı verirken envai çeşit fotoğraf karesi yakalayabilirsiniz.

Volga Nehri Rotaları

Avrupa’nın en uzun nehri olan Volga Nehri Moskova’dan doğar. Moskova ile Leningrad arasında bulunan bir vadiden doğar ve Hazar Denizi’ne dökülür. Ulaşıma elverişliliğinden dolayı oldukça yoğun bir şekilde kullanılır. Üzerinde birçok baraj da bulunan nehirde hidroelektrik santralleri de yer alıyor. Kış aylarında tamamen donan nehir çevresinde Rusya’nın yüzde 40’ı yaşam sürer.

Volga nehri turları inanılmaz güzellikleri ile rüya gibi bir tatil deneyimi sunuyor. Her mevsiminde ayrı güzellikler sunan Volga Nehri’nin kış aylarında ulaşımı, donması sebebiyle yapılmamaktadır. Romanlara, hikayelere konu olmuş bu nehir ve Don Nehri turları ile yaklaşık olarak bir hafta boyunca en güzel köşelerinin keşfine hazır mısınız?

Rostov, Volgograd, Saratov, Samara ve Kazan Volga Nehri turu esnasındaki rotalardan bazılarıdır. Ayrıca, bu turun içinde profesyonel rehber hizmeti ve uçak biletleri de dahildir.

Volga Nehri Turu Fiyatları

Volga ve Don Nehri turlarında fiyatlar birçok hizmet için standart olup ek hizmetler ve fiyata dahil olmayan hizmetlerde değişiklik olabilir. Turun süresi de fiyatlara yansıyan bir durumdur.  Bunun yanında, tur için seçtiğiniz dönem ve mevsim de fiyatlarda etkilidir.

En uygun fiyatlı turlardan ve kampanyalı ve erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilir ve Volga Nehri turları ile eşsiz manzaralara tanıklık edebilirsiniz. Bunun için geç kalmadan fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.