Vietnam - Kamboçya - Laos - Tayland Turu 10 Gece 12 Gün Singapur Havayolları İleVietnam - Kamboçya - Laos - Tayland Turu 10 Gece 12 Gün Singapur Havayolları İleVietnam - Kamboçya - Laos - Tayland Turu 10 Gece 12 Gün Singapur Havayolları İleVietnam - Kamboçya - Laos - Tayland Turu 10 Gece 12 Gün Singapur Havayolları İleVietnam - Kamboçya - Laos - Tayland Turu 10 Gece 12 Gün Singapur Havayolları İleVietnam - Kamboçya - Laos - Tayland Turu 10 Gece 12 Gün Singapur Havayolları İleVietnam - Kamboçya - Laos - Tayland Turu 10 Gece 12 Gün Singapur Havayolları İleVietnam - Kamboçya - Laos - Tayland Turu 10 Gece 12 Gün Singapur Havayolları İleVietnam - Kamboçya - Laos - Tayland Turu 10 Gece 12 Gün Singapur Havayolları İleVietnam - Kamboçya - Laos - Tayland Turu 10 Gece 12 Gün Singapur Havayolları İleVietnam - Kamboçya - Laos - Tayland Turu 10 Gece 12 Gün Singapur Havayolları İleVietnam - Kamboçya - Laos - Tayland Turu 10 Gece 12 Gün Singapur Havayolları İleVietnam - Kamboçya - Laos - Tayland Turu 10 Gece 12 Gün Singapur Havayolları İleVietnam - Kamboçya - Laos - Tayland Turu 10 Gece 12 Gün Singapur Havayolları İleVietnam - Kamboçya - Laos - Tayland Turu 10 Gece 12 Gün Singapur Havayolları İleVietnam - Kamboçya - Laos - Tayland Turu 10 Gece 12 Gün Singapur Havayolları İleVietnam - Kamboçya - Laos - Tayland Turu 10 Gece 12 Gün Singapur Havayolları İle
 FIRSAT

Vietnam - Kamboçya - Laos - Tayland Turu 10 Gece 12 Gün Singapur...


 • 10 Gece 12 Gün
 • Singapur Hava Yolları İle
 • 9 Gece Oda + Kahvaltı Konaklama
 • Türkçe Rehberlik
Vietnam - Kamboçya - Laos - Tayland Turu 10 Gece 12 Gün Singapur Havayolları İle Modatatil.com 'da. En uygun uzak doğu turları için bizi takip edebilirsiniz.

Vietnam - Kamboçya - Laos - Tayland Turu ile 12 gün boyunca harika anılar biriktireceksiniz. İddia ediyoruz hayatınızda en beğendiğiniz seyahat olacak. Vietnam'dan Kamboçya'ya, Laos dan Tayland'a uzak doğu Asya'nın gizemli dünyasında keyifli bir yolculuk sizi bekliyor. Seyahat severlerin tatilden beklediği her şeyi bu turda bulacaksınız. Tarihi tapınaklar, el değmemiş doğal güzellikler, turkuaz renkli sular, sapsarı kumlar ve daha pek çok harika özellik gezimizde deneyimleyeceğiniz güzelliklerdir.

Yolculuğumuz Siem Reap - Kamboçya da başlayacak olan seyahatimizde UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Angkor Thom turu ile Bayon Tapınağı, Baphuon Tapınağı ve Ta Phrom Tapınağı’nı geziyor ve Cüzamlı Kral ve Fil Teraslarını ziyaret ediyoruz. Phnom Ba Kheng Tapınağı’nı gezdikten sonra efsanevi insanlık tarihinin en muazzam yapıtlarından biri olan Angkor Wat gezimizi güneşi batırarak ilk dönemini tamamlıyoruz.

Gezimiz boyunca VANG VIENG tren yolculuğu yapıp Tham Jang Mağarası’nı ziyaret edip, çevresi bozulmamış fil kampına gidip ormanın içinde eğlenceli fil sürüşü yapacağız. Bu deneyime bayılacaksınız. Daha sonra uzun nehir teknelerine binerek TAD SEA Şelalesi’nin gideceğiz. Mayonuzu yanınıza almayı unutmayın. Burada yüzmek serbest. 

Hanoi de şehir turu yapıp, Kızıl Delta bölgesindeki Halong Körfezine 3,5 saatlik yolculuk ile egzotik fotoğraflar çekebileceğimiz sazlıklar arsında tekne turu yapıyoruz.

Günümüzden 1000 yıl öncesine giderek Eski Vietnam'ın başkenti Ninh Binh de eski tapınakları, çeltik tarlalarını gezeceğiz.


TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1.
Gün
İSTANBUL- HANOİ [VIETNAM]

Bugün saat öğlen 09:30 ’da İSTANBUL HAVAALANI’NDA buluşuyoruz, rehber eşliğinde Singapur Hava Yolları tarifeli uçağına işlemlerimizi yapacağız ve uçuş saatimiz 13:30. Singapur aktarmalı olarak, Siem Reap yolculuğumuz başlıyor. Geceleme uçakta.  

2.
Gün
SIEM REAP

Yerel saat ile 09:50’de Siem Reap’e varıyoruz. Panoramik şehir turumuzu yapacağız. Ardından otelimize transfer oluyoruz. Dileyen misafirlerimiz için ekstra turumuz var.

EKSTRA TUR – GELENEKSEL MASAJ TERAPİ – AKŞAM YEMEĞİ – [55$]

Otelimizden rehberimiz eşliliğinde ayrılıyoruz. Siem Reap küçük ama canlı bir kent, alışveriş dükkânların olduğu çarşılar caddesine gideceğiz. Bugün geleneksel ayak MASAJ tecrübesini yaşamak için uygun bir gün olacak. Son olarak Akşam yemeğimizi yerel bir restoranda alacağız. Geceleme otelimizde.
Konaklama: Apsara Angkor Resort 4* Vb.
3.
Gün
SIEM REAP ANGKOR WAT- ANGKOR THOM TAM GÜN TURU

Kahvaltının ardından UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Angkor Thom turumuz başlıyor. İlk durağımız Angkor Thom ve Güney Kapısı. Daha sonra Bayon Tapınağı, Baphuon Tapınağı ve Ta Phrom Tapınağı’nı geziyor ve Cüzamlı Kral ve Fil Teraslarını ziyaret ediyoruz. Phnom Ba Kheng Tapınağı’nı gezdikten sonra efsanevi insanlık tarihinin en muazzam yapıtlarından biri olan Angkor Wat gezimizi güneşi batırarak tamamlıyoruz. Otelimize döneceğiz.

GECE TURU- AKŞAM YEMEKLİ-DANS GÖSTERİSİ 75$

Bu akşam Açık Büfe yemekli geleneksel danslar gösterini izlemek için rehberimiz eşliğinde otelimizden ayrılıyoruz. Dansları izleyeceğimiz ve güzel bir BÜFE yemek yiyeceğimiz bir akşam bizi bekliyor.
Konaklama: Apsara Angkor Resort 4* Vb.
4.
Gün
SIEM REAP [KAMBOÇYA] – POI PET – SA KAEO [TAYLAND]

Bugün otelimizde alacağımız kahvaltıyı takiben kara yolculuğumuz ile Poi Pet bölgesine gidiyoruz. Burada panoramik şehir turumuzu yaptıktan sonra Kamboçya – Tayland sınırına giderek ülkeye giriş işlemlerimizi yapacağız.

Burada işlemlerimizi yaptıktan sonra yolculuğumuza devam ediyoruz.

Tayland, resmî adıyla Tayland Krallığı, eski adıyla Siyam, Hindi çin yarımadası’nın orta kısmında bulunan Güneydoğu Asya ülkesi. Nüfusu ise yaklaşık 67 milyondur ve bu Tayland'ı dünyanın en kalabalık 20. ülkesi yapmaktadır. Ülkenin başkenti ve en kalabalık şehri Bangkok'tur. Çin, Khmer, Laos ve Malay kökenli halklar da Tayland'da yaşamaktadır. Ülkenin resmî dili Taycadır. Nüfusun %95'lik bir bölümü Budizm dininin Theravada koluna mensuptur. Ayrıca animizm inanışı ve İslâm dîni de yaygındır.       Tayland’ın Sa Kaeo bölgesine geçiyoruz. Otelimize yerleşme ve serbest zaman.

Geceleme otelimizde.
Konaklama: Picha Ville Resort 3* vb..
5.
Gün
Khao Yai National Park[TAYLAND] - BANGKOK / VIENTIANE (UÇUŞ)

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında ziyaret edeceğimiz bölge, Khao Yai Milli Parkı olacak. Öğle yemeği yerel bir restoranda alınacaktır. Milli park ziyaretimiz sonrasında Bangkok havalimanına transfer olacağız. Uçuş saatimiz 20:50. Yerel saat ile 21:50’de Vientiane’ye varıyoruz. Otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Konaklama: Vientiane Boutique Villa 3* vb.
6.
Gün
VIENTIANE – VANG VIENG tren yolculuğu – Luang Prabang

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Vientiane panoramik şehir turumuzu yapacağız. Daha sonra tren istasyonuna transfer oluyoruz. Vang Vieng kentine doğru alacağımız yolda tren yolculuğumuz bizleri bekliyor. 19. yüzyılda yağan Çinli Ho'ya karşı bir savunma sığınağı olarak kullanılan Tham Jang Mağarası’nı ziyaret edeceğiz. Nam Mağarası Vadisi ve ana mağaradaki kireçtaşı duvarındaki bir açıklıktan güzel bir Vang Vieng kasabası manzarasını izleme imkânımız olacak. Yolumuza karayolu ile devam ediyoruz. Luang Prabang’a varışımızı takiben otelimize yerleşme. Geceleme otelimizde.  Konaklama: Luang Prabang Oasis- Villa Namnuea 3* vb.
7.
Gün
Elephant Village (FİL KÖYÜ) ve Tad Sae Şelalesi

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası serbest saatlerimiz olacak, arzu edenler için extra turumuz var.

TAM GÜN (YEMEKLİ) Elephant Village – Tad Sae Waterfall [145$]

Sabah ilk ziyaret noktamız, bozulmamış, doğal yeşil çevrenin ortasında şehir dışından Fil kampı olacak. Akarsu ve nehirler aracılığıyla ormanların ve ormanların içindeki eğlenceli fil sürüşlerinin etkileyici deneyiminin tadını çıkaracağız. Eşi benzeri olmayan bir deneyim. Daha sonra yakındaki bir yerel restoranda öğle yemeği yiyeceğiz. Öğle yemeğinden sonra uzun nehir teknelerine binerek TAD SEA Şelalesi’nin gideceğiz. Burası arzu edenlerin yüzme imkânı bulacağız doğal bir havuz gibi (YANINIZDA HAVLU / MAYO/ YEDEK TSHIRT bulundurun) Şelale gezimizi takiben Akşam erken saatlerde Luang Prabang'a geri döneceğiz. Geceleme otelimizde.
Konaklama: Luang Prabang Oasis - Villa Namnuea 3* vb.
8.
Gün
Luang Prabang LAOS / HANOI [uçuş]

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası havalimanına transfer. HANOI şehrine gideceğiz. Yerel saat ile 15:50’de Hanoi’ye varışımızı takiben Hanoi ŞEHİR TURU için rehberlimiz eşliğinde harekete geçiyoruz. Hanoi şehir turumuzda Hoan Kiem Gölü, Ly Thai To Büstü, Bgoc Son Tapınağı, Ho Chi Minh Mozalesi, Vietnam’ın ilk üniversitesi olan Literatür Tapınağı, Ba Dinh Meydanı ve Pillar Pagoda’sı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun sonunda otelimize dönüyoruz.       

AKŞAM YEMEKLİ- SU KUKLASI TİYATROSU [ EXTRA TURU 55$]

Akşam extra turumuz olacak, Hanoi’de YEREL kültürünün önemli bir parçası olan Su Kuklası Tiyatrosu’nu izleyeceğiz. Akşam yemeğimiz yerel restoranda alacağız, bu gezimizin bitiminde yeniden otelimize dönüyoruz. Geceleme Hanoi otelimizde.
Konaklama: Hanoi Imperial Hotel vb. 4*
9.
Gün
HALONG BAY TURU

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltıyı takiben, serbest saatlerimiz olacak, arzu eden misafirlerimiz için EXTRA turumuz olacak.

HALONG KÖRFEZİ – TAM GÜN- YEMEKLİ-TEKNE İLE KÖRFEZ [ 120$]

Saat 07:30 Kızıl Delta bölgesindeki Halong Körfezine 3,5 saatlik yolculuk ile turumuza başlıyoruz. Çeltik tarlaları güzergâhını takip ediyoruz, her iki taraftadır. 12:00 öğle saatlerinde Halong Şehrine ulaşıyoruz. Burada bizi bekleyen geleneksel bir bambu tekneye bineceğiz, Körfez turumuza başlıyoruz. Körfez tekne turumuz esnasında, Tekne süzülürken taze deniz ürünleri öğle yemeği (sebze menüsü mevcuttur) servisi yapılıyor. Egzotik fotoğraflar için hazır olun, küçük adaların uçurumlarını çekin, Dövüş Cocks (Halong Körfezi sembolü), , Parmak, Tütsü Fırını, Ve Taş Köpekler. Turumuzun sonunda başladığımız Halong limanına dönüyoruz. Tekne turumuzun sonunda bizi bekleyen aracımız sizi Hanoi'ye geri dönüyoruz. Saat 20:00 civarında otelimize ulaşıyoruz.

Geceleme otelimizde.
Konaklama: Hanoi Imperial Hotel vb. 4*
10.
Gün
ANTİK BAŞKENT NINH BINH - TAM GÜN TURU

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası serbest saatlerimiz olacak, arzu edenler için extra turumuz var.

ANTİK BAŞKENT TAM GÜN – ÖĞLE YEMEKLİ TURUMUZ [130$ ]

Ninh Binh gezisi sizi Vietnam'ın eski zamanlarına götürür, Bu yolculuk Hanoi şehrinin 1000 yıl öncesine sizi götürecektir, tapınaklar, çalışkan ve misafirperver insanlar, sakin çeltik tarlaları ve özellikle inanılmaz karst manzaraları ile Ninh Binh, birçok turist tarafından "Karadaki Halong Körfezi ‘’ olarak adlandırılıyor.

Hanoi'nin güneyine 90 km'lik bir otobüs yolculuğu sonrası, 11. yüzyılda

Hanoi'nin öncü rolünü üstlenmeden önce antik Vietnam'ın başkenti olan Ninh

Binh'e varılıyor. Bu yörede, göreceğimiz yerler arasında, Tam Din Coc Mağaraları ve 10. yüzyılda hüküm süren Kral Dinh & King Le'ye ithaf edilen eski tapınakların bulunduğu çok sayıda güzel manzaralar vardır. Tarihi geleneksel tekneler ile tekne turumuzdan sonra, Öğle yemeğimizi de yerel bir restoranda alıyoruz. Turumuzun sonunda yeniden Hanoi’ye dönüyoruz. Geceleme otelimizde.


11.
Gün
HANOI - SINGAPUR

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltıyı takiben uçuş saatimize kadar serbest zamanlarımız olacak. Rehberimizin belirleyeceği saatte buluşuyoruz.

Havalimanına varışımızın ardından pasaport ve bilet işlemlerimizi yapacağız.

Uçaktaki yerlerimizi alıyoruz. Saat 18:25’te İstanbul yolculuğumuz başlıyor. Singapur’a varışımızın ardından kısa bir bekleme.


12.
Gün
SINGAPUR - İSTANBUL

Yerel saat 08:25’te İstanbul’a varış. Turumuzun ve hizmetlerimizin sonu. 

EK BİLGİLER

NOT:

Vietnam vizesi alabilmek için C1 Belgesi alınması zorunludur. Bu belgeyi acenteniz size 75 Usd karşılığında verecektir. C1 belgesine ilave olarak misafirlerimiz kapıda 25-USD ödeme yaparak vizelerini alacaklardır. Kapıda 2 Adet resim(arka tarafı beyaz, 4x6 cm boyutlarında) gerekmektedir.

Kamboçya Vizesi ise; (Yeşil pasaporta vize alınması gerekmektedir.) Tur bitiş

tarihi itibariyle geçerlilik süresinin minimum 6 ay olması ve yeni çipli pasaportlardan olması gerekmektedir. 2 Adet resim(arka tarafı beyaz, 4x6cmboyutlarında) Misafirlerimiz kapıda 30USD ödeme yaparak vizelerini alabileceklerdir.

****Kapı vize ücretleri ülke kararı ile değişiklik gösterebilir. ****

Laos Vizesi-90 USD (1 Fotoğraf gereklidir)

GENEL ŞARTLAR

1- Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.

2- Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde; Modatatil gezi hareket tarihinden 21 gün öncesine kadar turu iptal edebilir. Böyle bir durumda iptal bilgisi misafire iletilir. Tur bedelinin tamamı misafire iade edilir. Tur dışında satın alınan ilave hizmetlerin iadesinde; Modatatil’ den alınmış olan iç hat bağlantı uçuşu da misafire iade edilir, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası kullanılarak misafir adına vize başvurusu yapılmış ise bu hizmetler kullanılmış olacağından misafire iadesi yapılamaz, vize başvurusu yapılmamışsa vize ve seyahat sağlık sigortası da iptal edilerek ücret iadesi yapılır. Misafir iç hat bağlantı uçuşunu Modatatil’ den bağımsız farklı bir ürün sağlayıcıdan aldıysa, gezinin Modatatil tarafından iptal edilmesi durumunda Modatatil’den herhangi bir ücret iadesi talep edemez. Turun iptalinden dolayı oluşabilecek maddi ve manevi kayıpları misafir turu satın aldığında peşinen kabul eder, Modatatil sorumlu tutulamaz.

3- Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde Modatatil iyi niyet göstererek turu iptal etmeme hakkında sahiptir. Bu durumda turun misafir için münferiden sağlanması söz konusu olacağından pakete dahil rehberlik hizmeti sadece yurtdışı gidiş-dönüş alan transferini kapsayacaktır.

İptal ve değişiklik

4- Misafirlerimizin tur çıkış tarihinden 30 gün öncesine kadar Modatatil’e yazılı olarak bildirmek koşulu ile Modatatil tarafından hava yolu firmasına ödemesi yapılmış ve/veya taahhüt altına alınmış uçak biletleri hariç cezasız iptal hakkı vardır. Gezi başlangıç tarihine 31 günden az kalması durumunda uçak bileti bedelinden geriye kalan tur ücretinin %50’ si tutarında ceza ödeyerek, gezi başlangıç tarihine 15 gün ve daha az kalması durumunda tur ücretinin tamamını ceza bedeli ödeyerek iptal yapabilir. İptal talep edilmesi durumunda, iç hat bağlantı, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası gibi ilave alınan hizmetlerin iptal iade şartları iptal talep edilen süreye göre değişkenlik gösterebileceği için iadesi konusunda önden bilgi sorulması gerekmektedir. Modatatil ilave hizmetlerin iptal iadesi için herhangi bir taahhütte bulunamaz.

Rehberlik Hizmetleri ve Ekstra Turlar

5- Programda belirtilen turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir. Turlar sırasında misafirlerimize farklı rehberler eşlik edebilir.

6- Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Modatatil sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

7- Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ilave turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.

8- Speed Boatlar ile yapılacak olan turlarımızda dikkat edilmesi gereken hususlar; tekneye binmeden hemen önce ağır yemek yenmemesi ve fazla miktarda su içilmemesi. Mide, Bel, Boyun şikayetleri olanlar ile hamile misafirlerimizin durumlarını rehberlerine bildirmeleri gerekmektedir.

9- Fiyatlara dahil olan hizmetler alanında belirtilen tur ya da yemek hizmetlerine katılım sağlanmaması halinde iadesi yoktur.

Uçuşlar Hakkında

10- Modatatil hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, olası ihtilaflarda Türk mevzuatının ilgili hükümlerinin yanı sıra Lahey Protokolü ve Varşova Konvansiyonu uygulanacaktır.

11- Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar ya da uçuş saati değişiklikleri olabilir. Modatatil, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu uçuş saatinin değişme/iptal riskini kabul ederek geziyi satın almıştır.

12- 0-2 yaş arası çocuklar sadece alan vergisi bedeli öderler.

13- Hava yolları kuralları gereğince; gidiş-dönüş olarak satın alınmış uçak biletlerinin gidiş uçuşu kullanılmadığı takdirde, dönüş uçuşu hava yolu tarafından iptal edilmektedir.

14- Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemlerdir ve bu işlemlerin misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında, ilgili hava yolu kontuarlarından ya da online olarak hava yolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.

15- Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri, havalimanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler bizzat misafirler tarafından takip edilmelidir.

16- Tura katılım için hava yolları kuralları doğrultusunda bildirilen saatlerde, belirtilen havalimanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen misafirlerin, uçuşu gerçekleştirememeleri durumundan Modatatil sorumlu değildir. Uçağı kaçıran misafirlerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletlerinin temini ve gidilecek bölgedeki transferleri vb. gibi konulara dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

17- Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/fiyat kuralları hava yolları tarafından belirlenmekte olup, Modatatil’in sorumluluğunda değildir.

18- Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek (business veya first class’a yükseltmek) isteyen misafirlerimiz için; biletleri kesildikten sonra hava yolunun (üyeliğinizin bulunduğu hava yolunu kontrol ediniz) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemleri gerçekleştirebilir. Her uçuş için mil garantisi verilmez. Programın biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol ediniz.

19- Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ekstra ücrete tabi olabilir.

Diğer Hususlar

20- Modatatil misafirin doğrudan otel ile iletişime geçerek yaptığı herhangi bir değişiklik veya iptal işlemi için sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu durumda Modatatil iptal koşulları geçerli olacaktır.

21- Tur programında otel(ler) isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli sunulduğu durumlarda gezi hareketinden 48 saat önce misafire Modatatil tarafından bildirilecektir.

22- Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi özel dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Modatatil tarafından bilgi verilecektir.

23- Satın alınan tura kayıt esnasında; misafir tarafından pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme doğru şekilde girilmesi/beyan edilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.

24- Cep telefonlarınızı yurt dışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurt dışına açık olup olmadığını, hattınızın ait olduğu şirket ile iletişime geçerek kontrol ediniz.

25- Konaklama için otel giriş saati 15.00, çıkış saati ise 12.00’dir.

26- Modatatil tarafından, oda ile ilgili talepler (yüksek kat, genel alanlara yakın, sigara içilen/içilmeyen, yatak tipi) otele bildirilir. Ayırtılan odaların, otelin müsaitliğine göre misafirin tercihleri doğrultusunda olmasına özen gösterilir. Bu taleplerin gerçekleşmesi otele giriş sırasındaki müsaitliğe bağlıdır ve Modatatil tarafından garanti edilemez.

27- Otellerde sunulan kahvaltı Türk mutfağında alışılagelmiş zengin kahvaltıdan farklılık göstermektedir. Genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı seçenekler ile sunulmakta olup, gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

28- Bazı durumlarda çift yataklı oda yerine çift kişilik yatak olabilmektedir. Çoğu Avrupa oteli, gerektiğinde birleştirilebilen 2 yataklı odalar sunmaktadır.

29- Çocuk ve ek yatak politikası her otelin, oda tiplerine göre değişiklik gösterebilir.

30- Her türlü ilave yatak ve bebek karyolası, talep üzerine ve otelin müsaitliği doğrultusunda temin edilir ve otel tarafından onaylanması gerekir.

31- Odadaki ilave yatak veya bebek karyolası kapasitesi 1 adettir (azami).

32- 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması vardır, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar, açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluşmaktadır. Misafirlerimiz 3 kişilik oda ve/veya çocuklu rezervasyonlarında standart odaya eklenecek ilave yataklar nedeniyle odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.

33- Otel rezervasyonlarında belirtilen, yetişkinler ile konaklayacak çocuk sayısı ve çocukların yaşları misafirlerimizce hatalı beyan edilir ise ilgili oteller ek bedel tahsil edebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yanlış beyanda bulunan misafire aittir. Otel tarafından çocuklar için yaş tespitine yönelik kimlik talep edilebilir.

34- 2 yetişkin + 1 çocuk olan rezervasyonlarda, çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan, “tek çocuk” için geçerlidir.

35- Gün içindeki kur değişimi, TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir. İlave talepleriniz, otelde alacağınız bazı ek hizmetler (minibar, ütü vb.) otel tarafından ekstra ücrete tabi tutulur. Bu masraflar satın alma esnasında ücrete dahil edilmez ve konaklamanız sırasında doğrudan otele ödenir.

36- Bazı ülkeler şehir, turizm ya da yerel düzeyde vergiler ile ilgili farklı uygulamalara sahiptir. Bu şekilde uygulanmakta olan her türlü şehir, turizm ya da diğer vergiler, giriş veya çıkış sırasında otel tarafından, misafirden tahsil edilir.

37- Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları ve şartları gibi durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.

38- Modatatil zorunlu durumlarda veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.

39- Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri, pasaportları / kimlikleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Modatatil sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

40- Tura katılan kişilerin seyahat sağlık sigorta poliçelerini ve herhangi bir sağlık sorunları varsa ilgili ilaç ve raporlarını yanlarında bulundurmaları zorunludur.

41- Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmî kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik/pasaport ve kredi kartı ya da nakit depozit, otel tarafından talep edilebilir. Çıkış sırasında talep edilen depozit iadesi otel ile misafir arasında olan bir işlem olup, Modatatil’in herhangi bir müdahalesi bulunmamaktadır.

Vize ve Pasaport

42- T.C vatandaşları için vize uygulaması bulunmamaktadır.

43- Misafirlerimizin pasaportlarının seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli olması gerekmektedir.

44- Gümrük geçişlerinde/sınır kapılarında, pasaportunuza giriş-çıkış kaşesi basılabilmesi için, pasaportunuzda en az 2 sayfalık boş alan olması gerekmektedir.

45- Bu turdaki ülkelere giriş için vizeden muaf olunması, ülkeye giriş/ülkeden çıkış yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama/çıkarmama yetkisi vardır, bu durumdan Modatatil sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.

46- Türk vatandaşı olmayan ya da çifte vatandaşlığı olup da diğer ülke pasaportunu kullanarak tura katılacak olan misafirlerimizin; seyahat edilecek ülkenin, kullanacakları pasaporta uyguladığı vize prosedürünü ilgili konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir, aksi halde doğacak sonuçlardan Modatatil sorumlu olmayacaktır.

47- Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat (lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; pasaportların yenilenmesi gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

48- 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#MTWTU0011
LOKASYON:
Uzak doğu (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
saat öğlen 09:30 ’da İSTANBUL HAVAALANI’NDA buluşuyoruz, rehber eşliğinde Singapur Hava Yolları tarifeli uçağına işlemlerimizi yapacağız ve uçuş saatimiz 13:30. Singapur aktarmalı olarak, Siem Reap yolculuğumuz başlıyor
BİTİŞ:
Yerel saat 08:25’te İstanbul’a varış. Turumuzun ve hizmetlerimizin sonu.
İPTAL POLİTİKASI:
Misafirlerimizin tur çıkış tarihinden 30 gün öncesine kadar Modatatil’e yazılı olarak bildirmek koşulu ile Modatatil tarafından hava yolu firmasına ödemesi yapılmış ve/veya taahhüt altına alınmış uçak biletleri hariç cezasız iptal hakkı vardır. Gezi başlangıç tarihine 31 günden az kalması durumunda uçak bileti bedelinden geriye kalan tur ücretinin %50’ si tutarında ceza ödeyerek, gezi başlangıç tarihine 15 gün ve daha az kalması durumunda tur ücretinin tamamını ceza bedeli ödeyerek iptal yapabilir. İptal talep edilmesi durumunda, iç hat bağlantı, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası gibi ilave alınan hizmetlerin iptal iade şartları iptal talep edilen süreye göre değişkenlik gösterebileceği için iadesi konusunda önden bilgi sorulması gerekmektedir. Modatatil ilave hizmetlerin iptal iadesi için herhangi bir taahhütte bulunamaz.

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR
55 USD
GELENEKSEL MASAJ TERAPİ – AKŞAM YEMEĞİ
75 USD
AKŞAM YEMEKLİ-DANS GÖSTERİSİ
145 USD
TAM GÜN (YEMEKLİ) Elephant Village – Tad Sae Waterfall
55 USD
AKŞAM YEMEKLİ- SU KUKLASI TİYATROSU
120 USD
HALONG KÖRFEZİ – TAM GÜN- YEMEKLİ-TEKNE İLE KÖRFEZ
130 USD
ANTİK BAŞKENT TAM GÜN – ÖĞLE YEMEKLİ TURUMUZ

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER
30 EUR
Seyahat Sigortası ( 65 yaş üstü ) (Yurt dışı Seyahat Sağlık Sigortası 65 yaş üstü)
50 EUR
İptal Güvence Paketi (İptal Güvence paketi uygulaması ile misafirlerimize, her koşulda rezervasyonlarını cezasız iptal etme hakkı sunuyoruz. Bu uygulama ile turun hareket tarihinden 10 iş günü öncesine kadar rezervasyonunuzu iptal etmeniz mümkün. Rezervasyon iptalinde, tur ücretinin tamamı iade edilirken iptal güvence paketi bedeli ve varsa ek hizmet bedelleri (Vize, sigorta vs) iade edilmez.)
15 EUR
Seyahat Sigortası ( 65 yaş altı ) (Yurt dışı Seyahat Sağlık Sigortası 65 yaş altı)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın12 Gün
Uzak doğu
MTWTU0011

2.990$

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:
• Singapur Hava Yolları ile Singapur aktarmalı İstanbul/ Siem Reap- Hanoi /
• İstanbul uçuşu- Ekonomi Class Bilet 23kg bagaj hakkı /1 parça ile
• Luang Prabang / Hanoi arası tek yön ekonomi sınıfı uçak bileti 16kg bagaj hakkı ile
• Siem Reap (2 gece), Sa Kaeo (1 gece), VIENTIANE (1 gece ), Luang Prabang
• (2 Gece), Hanoi (3 gece) 9 gece Toplam Otel
• OTELLERDE AÇIK BÜFE KAHVALTILAR
• Hanoi Şehir Turu
• Luang Prabang Şehir Turu
• Tam GÜN ANGKOR WAT + ANGKOR THOM Turu
• Tüm Transferlerler
• Türkçe Rehberlik
• Zorunlu Seyahat Sigortası
HARİÇ OLANLAR:
• TR ÇIKIŞ PULU -150 TL
• TUR BAHŞİŞLERİ – Bu turumuz için bölgesel KAPTANLAR-YEREL REHBERLER, GARSON vb. için kişi başı min. tavsiye edilen tutar 90 USD dir. İlk gün havalimanında toplanır ve bölgede misafirlerimiz adına takdim edilmek üzere rehbere teslim edilir.
• KİŞİSEL TÜM DİĞER HARCAMALAR.
• VIZE ÜCRETLERİ DÂHİL DEĞİLDİR
• Program içinde belirtilen ekstra Turlar dâhil değildir.
• Vatandaşlarına vize uygulamaktadır.
• Zorunlu Sigorta