ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
 

Tuna Nehri Turları

Tuna nehri turları seyahatçilere harika bir tur imkanı sunmaktadır. Bu turlara katılarak kişiler hızlı bir hizmet deneyiminden yararlanmanın deneyimine erişiyorlar. Tuna nehri Avrupa’nın en büyük nehirleri arasında bulunmaktadır. Tarihten günümüze önemi her zaman büyük olmuştur. Turlar genellikle gemiyle düzenlenmektedir. Lüks gemiler eşliğinde düzenlenen bu turlarda rahat bir konaklama deneyimi de yaşama fırsatına nail oluyorsunuz. Tuna nehri turları kapsamında aşağıdaki yerler geziliyor;

  • Münih,
  • Passau,
  • Dürnstein,
  • Viyana,
  • Budapeşte,
  • Bratislava,
  • Melk,

Yukarıdaki şehirlerin hepsi profesyonel rehber eşliğinde gezilmektedir. Böylelikle detaylı bir tur hizmetinden yararlanma fırsatlarına nail olabilirsiniz. Turlar büyük gemilerle gerçekleşmektedir. Gemilerde hem sabah kahvaltısı hem de akşam yemeği bulunmaktadır.

Tuna Nehri Turları Avantajları Nelerdir?

Tuna nehri turları avantajlarıyla bilinen bir tur hizmetidir. Kişiler bu turlardan harika vakitler geçirebiliyorlar. Tur kapsamında kişilere tam pansiyon konaklama hizmeti sunulmaktadır. Aynı zamanda yemeklerde hem balık hem de tavuk bulunmaktadır. Budin Kalesi, Estergon Kalesi tur kapsamında gezilip görülen tarihi yerlerdendir.

Bu turlara katılarak kişiler 4 ülke gezmenin deneyimine erişiyorlar. Ayrıcalıklıklarla ve fırsatlarla dolu bir tur hizmetinden yararlanmak için siz de Tuna nehri turlarını tercih edebilir ve profesyonel bir tur hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu turlar genellikle yaz aylarında ve ilkbahar aylarında gerçekleşiyor. Kişiler Tuna nehrinin muhteşem doğasına hayran kalarak seyahat etmenin en ince ayrıntılarını yaşayabiliyorlar.

Tuna Nehri Turları Fiyatları Ne Kadar?

Tuna nehri turları özellikle yaz ve ilkbahar aylarında yoğun düzeyde talep görmektedir. Kişiler bu turlara katılarak unutulmaz bir tatil fırsatına geniş standartlar ekseni altında erişmiş oluyorlar. Turlara katılım için kişilerin Schengen vizesi almaları gerekiyor. Schengen vizesi olmadan turlara katılım sağlayamazsınız. Vize işlemleriniz turizm acenteleri tarafından gerçekleştiriliyor.

Tuna nehri turları fiyatları tura katılacağınız mevsime ve döneme göre farklılık göstermektedir. Aynı zamanda talep- arz ilişkisi de tur fiyatlarını artıran en önemli olguların başında gelmektedir. Fiyatları bu etmenlere bağlı olarak farklılıklar göstermektedir, bunun yanında turun süresi de fiyatların oluşumunda etkili oluyor. Siz de Tuna nehri turları kapsamında doludizgin bir tur fırsatından yararlanabilirsiniz.

 

 

 

 
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.