Sharm El Sheikh Turu Türk Havayolları ile 5 Gece Yılbaşı Özel Herşey Dahil OtellerSharm El Sheikh Turu Türk Havayolları ile 5 Gece Yılbaşı Özel Herşey Dahil OtellerSharm El Sheikh Turu Türk Havayolları ile 5 Gece Yılbaşı Özel Herşey Dahil OtellerSharm El Sheikh Turu Türk Havayolları ile 5 Gece Yılbaşı Özel Herşey Dahil OtellerSharm El Sheikh Turu Türk Havayolları ile 5 Gece Yılbaşı Özel Herşey Dahil OtellerSharm El Sheikh Turu Türk Havayolları ile 5 Gece Yılbaşı Özel Herşey Dahil OtellerSharm El Sheikh Turu Türk Havayolları ile 5 Gece Yılbaşı Özel Herşey Dahil OtellerSharm El Sheikh Turu Türk Havayolları ile 5 Gece Yılbaşı Özel Herşey Dahil OtellerSharm El Sheikh Turu Türk Havayolları ile 5 Gece Yılbaşı Özel Herşey Dahil OtellerSharm El Sheikh Turu Türk Havayolları ile 5 Gece Yılbaşı Özel Herşey Dahil OtellerSharm El Sheikh Turu Türk Havayolları ile 5 Gece Yılbaşı Özel Herşey Dahil OtellerSharm El Sheikh Turu Türk Havayolları ile 5 Gece Yılbaşı Özel Herşey Dahil OtellerSharm El Sheikh Turu Türk Havayolları ile 5 Gece Yılbaşı Özel Herşey Dahil OtellerSharm El Sheikh Turu Türk Havayolları ile 5 Gece Yılbaşı Özel Herşey Dahil Oteller
 VİZESİZ

Sharm El Sheikh Turu Türk Havayolları ile 5 Gece Yılbaşı Özel...


  • VİZESİZ
  • Türk Havayolları ile
  • Yılbaşı Özel
  • 5 Gece 6 Gün
  • Herşey Dahil Oteller
  • Türkçe Rehberlik Hizmeti
Sharm El Sheikh Turu Türk Havayolları ile Türk Havayolları ile 5 Gece Yılbaşı Özel Herşey Dahil Oteller Modatatil.com 'da. En uygun Sharm El Sheikh Turu için bizi takip edin.

Sharm El-Sheikh; Mısır'ın Kızıldeniz bölgesinde dünyanın en güzel tatil beldelerinden biridir. Sharm El Sheikh'te Türk Vatandaşları için vize uygulamamaktadır. Ayrıca Sharm El Sheikh otellerinin bir çoğu her şey dahil konsepti ile hizmet vermektedir. 

Sharm El Sheikh tatiline gittiğinizde yapabileceğiniz başlıca aktiviteler:

* Şarm El Şeyh'te Tüplü Dalış

* Ras Mohammad Milli Parkı'na Tekne Gezisi

* Sina Dağı'na Gün Doğumu Yürüyüşü

* Aziz Catherine Manastırı

* Tiran Adası

* Kahire 'ye ya da Giza Piramitlerine Günübirlik Gezi

* Naama Körfezinde Çatı Terasında Günbatımı

* Şarm El Şeyh'in Güzel Plajlarında Yüzmek, Daha İyisi Şnorkelle Yüzün

* Sina Çölü Kumul Arabası Safari, Dörtlü Bisiklet Veya Deve Yolculuğu

* Eski Pazar (Şarm El-Şeyh Eski Kenti)

* Sahabe Camii Ve El Mustafa Camii

* Luksor'a Günlük Gezi

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1.
Gün
İstanbul – Sharm El Sheikh

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde Türk Havayolları kontuarı önünde 19:00’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerimizin ardından Türk Havayolları tarifeli uçuşu TK700 ile saat 22:15’de Mısır’ın egzotik tatil destinasyonu Sharm El Sheikh’e hareket. Yerel saat 00:05 varışımızın ardından otelimize hareket. Geceleme otelimizde.


2.
Gün
Sharm El Sheikh

Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Kahvaltı sonrasında arzu eden misafirlerimiz ile Sharm Şehir turu ve Yıldızlar Altında Bedevi gecesi ve Deve Turuna katılıyoruz. Turlarımız sonrasında otele transfer. Geceleme otelimizde.

Ekstra Tur: Sharm Şehir Turu 40Usd (Kişi Başı)

Öğleden sonra başlayacak olan turumuzda cami, kilise Eski çarşı ve Naama bay Gezilecektir.

Ekstra Tur: Yıldızlar Altında Bedevi gecesi ve Deve Turu 100Usd (Kişi Başı)

Sinai çölünde Deve yolculuğu ve Bedevi çayı, Geleneksel Bedevi akşam yemeği, Teleskop ile Yıldızlara ve gezegene bakma imkanı ile kaçırılmayak bir gün sizleri bekliyor


3.
Gün
Sharm El Sheikh

Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Kahvaltı sonrasında arzu eden misafirlerimiz ile Çölde ATV/Buggy Safari Turuna ve Azize Katerina Manastırı Turuna katılıyoruz. Turlarımız sonrasında otele transfer. Geceleme otelimizde.

Ekstra Tur: Çölde ATV/Buy Safari Turu 75Usd (Kişi Başı)

Macera ve adrenalin tutkunları için benzersiz bir deneyim. Çölü karış karış bilen profesyonel ekip liderlerimizi takip ederek çölün uçsuz bucaksız coğrafyasında hayatınız boyunca unutamayacağınız bir gezi sizleri bekliyor. Çölde bir Bedevi kampı ziyareti ve kampta naneli çay ikramı fiyata dahildir. Gezimiz esnasında dilerseniz, önceden rehberimize bilgi vermek koşulu ile Kum Kayağı (Sand Surfing) aktivitesine ekstra ücret ödeyerek katılabilirsiniz..

Ekstra Tur: Azize Katerina Manastırı Turu Öğle Yemekli 110Usd (Kişi Başı)

Öğlen yemeğinin dahil olduğu bu turumuzda Musa dağının Eteğinde bulunan ve 10 Emrin alındığı manastır, İsa’nın başkalaşım kilisesi, Musa kuyusu ve Yanan çalı ziyareti gerçekleştiriyoruz.


4.
Gün
Sharm El Sheikh

Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Kahvaltı sonrasında arzu eden misafirlerimiz ile Ras Mohammed Tekne Gezisine katılıyoruz. Turlarımız sonrasında otele transfer. Geceleme otelimizde.

Ekstra Tur: Ras Mohammed Tekne Gezisi Tam Gün/Öğle Yemekli 85Usd (Kişi Başı)

Batıda Süveyş Kanalı, doğuda ise Akabe Körfezine bakan Ras Mohamed Milli Parkı, Kızıldeniz'in en güzel yerlerinden birisidir. Mangrov ağaçları, tuz göletleri, bakir plajları, doğal çöl yapısı, inanılmaz güzellikteki sualtı yaşamı ile Mısır'a gidenlerin mutlaka ziyaret etmek istedikleri yerlerden birisidir. Tam günlük ve öğle yemekli tekne gezimizde Ras Mohamed'in tüm güzelliklerinin tadını doyasıya çıkarabileceksiniz. Teknemizde, alkolsüz limitli içecekler ikram edilecektir. Dileyen misafirlerimiz rehberimize önceden haber vermek kaydı ile scuba dalış gerçekleştirebilirler.


5.
Gün
Sharm El Sheikh

Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Saat 12:00’da otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman. Dileyen Misafirlerimiz tüm gün deniz, kum, güneşin keyfini çıkarabilirler. 01 Ocak Çarşamba Gününü 02 Ocak Perşembe Gününe bağlayan gece saat 01:00 sularında Sharm el Sheikh havalimanına transfer.


6.
Gün
Sharm El Sheikh

Bilet, bagaj ve uçuş işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK699 Sayılı tarifeli seferi ile saat 05:05’de İstanbul’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından saat 04:25’de İstanbul Yeni Havalimanına varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki turumuz da görüşmek dileğiyle

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#MTWTA0001
LOKASYON:
Afrika (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde Türk Havayolları kontuarı önünde 19:00’da buluşma
BİTİŞ:
04:25’de İstanbul Yeni Havalimanına varış ve turumuzun sonu.
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR
40 USD
Sharm Şehir Turu
100 USD
Yıldızlar Altında Bedevi gecesi ve Deve Turu
75 USD
Çölde ATV/Buy Safari Turu
110 USD
Azize Katerina Manastırı Turu Öğle Yemekli
85 USD
Ras Mohammed Tekne Gezisi Tam Gün/Öğle Yemekli

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER
30 EUR
Seyahat Sigortası ( 65 yaş üstü ) (Yurt dışı Seyahat Sağlık Sigortası 65 yaş üstü)
50 EUR
İptal Güvence Paketi (İptal Güvence paketi uygulaması ile misafirlerimize, her koşulda rezervasyonlarını cezasız iptal etme hakkı sunuyoruz. Bu uygulama ile turun hareket tarihinden 10 iş günü öncesine kadar rezervasyonunuzu iptal etmeniz mümkün. Rezervasyon iptalinde, tur ücretinin tamamı iade edilirken iptal güvence paketi bedeli ve varsa ek hizmet bedelleri (Vize, sigorta vs) iade edilmez.)
15 EUR
Seyahat Sigortası ( 65 yaş altı ) (Yurt dışı Seyahat Sağlık Sigortası 65 yaş altı)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın6 Gün
Afrika
MTWTA0001

799$

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:
• Türk Hava Yolları ile İstanbul Yeni Havalimanı – Sharm El Sheikh – İstanbul Yeni Havalimanı Gidiş Dönüş Uçak Biletleri
• Havalimanı Vergileri
• Seçilen Otel Kategorisinde 5 Gece Her Şey Dahil Konsept Konaklamalar ( Otele Giriş 28Aralık2024 , Otelden çıkış 02Ocak2025 )
• Havalimanı / Otel / Havalimanı Arası Transferler
• Türkçe Rehberlik Hizmeti

HARİÇ OLANLAR:
• Yurtdışı Çıkış Harç Pulu : 150.-TL
• Seyahat Sigortası (65 Yaşa Kadar) : 15.- $
• Seyahat sigortası ( 66-75 yaş arası) : 30.- $
• Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
• Şehir ve otel vergileri
• Opsiyonel turlar
• Müze Giriş Ücretleri
• İptal Güvence Paketi : 50.usd (İptal Güvence paketi uygulaması ile misafirlerimize, her koşulda rezervasyonlarını cezasız iptal etme hakkı sunuyoruz. Bu uygulama ile turun hareket tarihine 10 gün iş günü kalana kadar rezervasyonunuzu iptal etmeniz mümkün. Rezervasyon iptalinde, tur ücretinin tamamı iade edilirken iptal güvence paketi bedeli ve varsa ek hizmet bedelleri (Vize, sigorta vs) iade edilmez.)