ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Plovdiv Turları

Plovdiv turları ilginizi çekiyorsa eğer Balkan’ların bu en güzel şehrini çok seveceksiniz. En çok merak edilen ve gezilmesi gereken yerlerin tadını çıkarabilirsiniz. Plovdiv turları içinde yer alan tüm merkezi konumlar, tarihi ve doğa güzellikleri kapsamında hayran kalacaksınız. Gezi ve gözlem notları için öncelikli olarak merkez konumlar içerisinde turunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kilise ve katedraller başta olmak müzeler, mimari yapılar en çok ilgi çeken mekânlar arasında bulunur. Mimari dokunun tanıtılması ve keşfi için süreç içindeki değişiklikleri de göz önünde bulundurulur.

En çok yenilen yemekler ve içecekler, müzeler, doğa manzaraları, siyasi ve sosyal yapılar en çok görülmesi gereken yerler arasında bulunur. Tüm turistik mekânları inceleyerek gerekli olan tur çeşidine karar verebilirsiniz.

Plovdiv Turları ve Fiyatları

Plovdiv turları kapsamında Bulgaristan’ın ikinci büyük şehri için fiyatlar kendi içinde değişkenlik göstermektedir. Daha iyi bir tur rehberliği için gerekli olan tüm sorular için tur hizmetimize danışabilirsiniz. Tarihi ve coğrafi yapıların keşfedilmesi için bu turlar sizlere birçok şey vaat eder. Tarihi olarak yapı ve konutların mimari planları karşısında hayran kalacaksınız.

İklimi ve coğrafik özelliklerine göre mekânların tanıtımı yapılarak keşfedilmesi sağlanır. Öncelikli olarak araştırmaya konu edinilen tüm mekânlar için bir bütün halinde turlara dahil olabilirsiniz. Tur fiyat ve içeriğini kontrol ederek Plovdiv’i keşfetme özelinde harika vakit geçirebilirsiniz.

Plovdiv turları fiyatları belirlenirken ilgili turun yapılacağı tarih, tur kapsamı, gezilecek yerler, uçak bileti fiyatı ve otel konaklama fiyatı gibi etkenler Plovdiv turunun fiyatını etkilemektedir. Modatatil.com Plovdiv turu fiyatları piyasadaki en uygun fiyatlardır. Firma olarak misafir memnuniyetini en çok önem verdiğimiz ilkemizdir.

Plovdiv’de Ne Yenir?

Plovdiv turları içinden çok tercih edilen yemeklerin incelenmesi ve tadımların yapılması için önünüzde harika bir fırsat bulunuyor. Öncelikli olarak Plovdiv’de Rumeli yemeklerinin tadıldığı ve meşhur olduğu bilinir. Kaliteli ve damak tadına uygun bir yemek tadımı için balkan yemekleri harika bir seçenek olarak karşınızda duruyor.

Plovdiv yemeklerinin en meşhuru Filibe köftesidir. Köfte yanında ayran ya da boza sunulur. Boza özellikle Bulgaristan özelinde Plovdiv’de çokça tüketilen bir içecektir. Yapılan sunumlar kültürel özelliği de yansıttığı için çeşitli karışımlar arasından seçimler yapabilirsiniz. Fast-food yiyeceklerin de tercih edildiği yaygın olarak görülür.

Plovdiv Turları ve Gezilecek Yerler

Plovdiv turları kapsamında gezilecek yerler içinde en çok tercih edilen mekânlar tarihi ve kültürel binalar olarak göze çarpar. Mekânların tanıtımı yapılırken doğru bilgiler verilmesi önemlidir. Titizlikle hazırlanan tur rehberliği sizlere Plovdiv hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. Etnographic Museum, Regional Archaeological Museum Plovdiv, Air Museum Plovdiv gibi merkezi yerleri keşfetmenizi öneririz. Müzeler içinde tarihi dokuları yansıtan tüm içerikler arasında seçim yapabilirsiniz.

Öncelikli olarak Balabanov House, Small Basilica, House-Museum Hindlian, Plovdiv Regional Historical Museum-Bulgarian National gibi kültürel ve tarihi mekanlar sizlerin ziyaretini beklemektedir.  Çeşitli araştırmalar yapılarak tur rehberliği eşliğinde bilgi edinebilirsiniz. Gezi ve tur rehberliği için gerekli olan tüm incelemeler yapılarak programlar oluşturulur. Turlar için öncelikli olan tüm koşullar ve çeşitli düzenlemeler yapılır. Sizler de gezi turları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız Moda tatil firmamızdan destek alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.