HKTSUMWINFZ23Phuket FlyDubai Havayolları ile 5 Gece 8 Gün
HKTSUMWINFZ23Phuket FlyDubai Havayolları ile 5 Gece 8 Gün
HKTSUMWINFZ23Phuket FlyDubai Havayolları ile 5 Gece 8 Gün
HKTSUMWINFZ23Phuket FlyDubai Havayolları ile 5 Gece 8 Gün
HKTSUMWINFZ23Phuket FlyDubai Havayolları ile 5 Gece 8 Gün
HKTSUMWINFZ23Phuket FlyDubai Havayolları ile 5 Gece 8 Gün
HKTSUMWINFZ23Phuket FlyDubai Havayolları ile 5 Gece 8 Gün
HKTSUMWINFZ23Phuket FlyDubai Havayolları ile 5 Gece 8 Gün
HKTSUMWINFZ23Phuket FlyDubai Havayolları ile 5 Gece 8 Gün
HKTSUMWINFZ23Phuket FlyDubai Havayolları ile 5 Gece 8 Gün
HKTSUMWINFZ23Phuket FlyDubai Havayolları ile 5 Gece 8 Gün
HKTSUMWINFZ23Phuket FlyDubai Havayolları ile 5 Gece 8 Gün
HKTSUMWINFZ23Phuket FlyDubai Havayolları ile 5 Gece 8 Gün
HKTSUMWINFZ23Phuket FlyDubai Havayolları ile 5 Gece 8 Gün
HKTSUMWINFZ23Phuket FlyDubai Havayolları ile 5 Gece 8 Gün

Phuket FlyDubai Havayolları ile 5 Gece 8 Gün

0,00
Fiyat : 1,229.00 USD

Phuket 

 

 • FlyDubai Havayolları Tarifeli Seferleri İle
 • 5 Gece 8 Gün
 • 4* Otellerde Konaklama
 • VİZESİZ

ADET

Artır Azalt

Phuket  FlyDubai Havayolları ile 5 Gece 8 Gün Tur Detayları

 

 

 

1.Gün: İstanbul - Dubai

 

 

 

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali FlyDubai Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 11.00'da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından FlyDubai Hava Yolları’nın FZ 752 sefer sayılı uçağı ile saat 14.05’de Dubai’ye hareket. Yerel saat ile 19:35’te Dubai’ye varış

 

 

 

2.Gün: Dubai - Krabi - Phuket

 

 

 

 

Varışın ardından FlyDubai Havayolları’nın FZ 1485 sefer sayılı uçağı ile saat 01.35’de Krabi uçuşumuz gerçekleşiyor. 11.05’de varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Phuket adasına doğru hareket. Yaklaşık üç saat sürecek yolculuğumuzun ardından Phuket’e varış. Ardından Phuket otelimize transfer. Oda dağılımı ve dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelinizde

 

 

 

3.Gün: Phuket

 

 

 

 

 

Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman.  Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Phi Phi adası (80 usd) turuna katılabilirler.  Bu turumuzda Andaman okyanusunda bulunan Phi Phi adaları ile Phuket arasında yaklaşık 28 mil mesafe bulunmaktadır Özel yapım surat tekneleri ile hızlı ve eğlenceli bir şekilde okyanusun ortasındaki muhteşem adalara varıp bu doğa harikası kara parçası ve adaları arasında gezerken harika fotoğraf kareleri ile gününüzü ölümsüzleştireceksiniz. Öğle yemeği için bölgedeki en iyi restoranları sizin için seçtik, ardından turkuaz rengi sularda yüzmek ve benzersiz mercanlar ile balıkları görebilmek için şnorkel ile dalış fırsatınız olacak. Tur sonrasında otele transfer. Geceleme otelinizde.

 

 

 

4.Gün: Phuket

 

 

 

 

Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman.  Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Big Budha & Phuket Old Town + Chalong Tapinagi turuna (50 usd) katılabilirler. Bu turumuzda Phuket'in doğal güzelliğini ve kültürünü keşfetmenizi amaçlıyoruz, gezimize kutsal Wat Chalong tapınağı ziyaret ederek başlıyoruz. Rehberimizin verdiği değerli bilgiler ışığında muhteşem fotoğraflar çektikten sonra bir kaju fıstığı fabrikasını ziyaret edeceğiz, ardından, Phuket yerel halkın yasadığı muhteşem yapıların bulunduğu eski Sehir’e gideceğiz ve Tayland kültürü hakkında doyurucu bilgiler alacağız. ( Bu turumuzda ulaşım aracı olarak minibüs kullanılmaktadır. ) Tur sonunda otelimize transfer oluyoruz. Akşam arzu eden misafirlerimiz, rehberlerinizin düzenleyeceği yemekli ekstra Siam Niranit Gezisi’ne katılabilirler (65 USD) (Ulaşım + Giriş + Akşam Yemeği). Bangkok’un en meşhur kabare gösterisine hoş geldiniz. Şov öncesi akşam yemeğimizi açık büfe olarak aldıktan sonra gösterinin yapıldığı tiyatro kısmına geçiyoruz. Tayland kültür ve tarihini essiz koreografilerle izleyicilerinin beğenisine sunan Siam Niramit Show, Guinness Rekorlar kitabında yerini almış devasa sahnesi, 150’nin üzerindeki dansçı kadrosu ve dünya üzerindeki en son sahne teknolojisi ile izleyenlere unutulmaz bir aksam vadediyor. 4 boyutlu efektler, göz alıcı sahne kostümleri, havada bale, akrobasi ve Tay kültürünün masalsı bir dilde ışık ve sahne dekorlarıyla anlatımını büyülü bir atmosferde izliyoruz. Show’umuzun ardından otelimize dönüş. Geceleme otelinizde.

 

 

 

5.Gün: Phuket

 

 

 

Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman.   Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği James Bond Adası Turuna katılabilir. (80 usd) Bu turumuzda adından anlaşılacağı gibi 1974 yılında James Bond “Altın tabancalı adam” bölümünün çekildiği adayı ziyaret ederek dünyanın bir ucunda bulunan bu essiz ve bir o kadar unlu kayanın önünde fotoğraf çektirip sahilde vakit geçirme, adadaki Müslüman köylülerinden alış veriş yapabilme, kanolar ile mağaralarda essiz doğa harikalarını gözlemleme ve daha nice sürprizler ile dolu keyifli bir gezi sizi bekliyor. Geceleme otelimizde.

 

 

 

6.Gün: Phuket

 

 

 

 

 

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Fil Safarisi Turuna (50 usd) katılabilirler. Asya’nın muhteşem görünümlü ve bir o kadar akıllı canlıları ile tanışma fırsatı, ormanda birlikte geçireceğiniz yaklaşık 30 dakikalık serüveni ve yeni arkadaşlarınızı unutamayacaksınız. Tur sonrasında otele transfer ardından akşam arzu eden misafirler rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Simon Kabare Gösterisi’ne katılabilir. (45 usd) Uzak Doğu’nun en güzel kabare tarzı gösterilerinden birine hoş geldiniz! Son teknoloji ışık ve ses sistemleri, muhteşem sahne dekorları, dansçıları ve gösterişli kostümleri ile görülmeye değer bir gösteri. Geceleme otelinizde.

 

 

 

7.Gün: Phuket - Krabi - Dubai

 

 

 

 

Sabah kahvaltısı ardından odaların boşaltılmasının ardından rehberinizin belirteceği saatte Krabi havalimanına transfer. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından FlyDubai Hava Yolları FZ 1482 sefer sayılı uçuş ile 23.50’de Dubai’ye hareket.

 

 

 

8.Gün: Dubai - İstanbul

 

 

 

 

Yerel saat ile 03.40’da Dubai’ye varışımıza istinaden FlyDubai Hava Yolları’na ait FZ 751 sefer sayılı uçuş ile 09.15’de İstanbul’a hareket. 13.05’de Sabiha Gökçen Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuzun sonu.

 

 

 

 

 

Önemli Bilgilendirme : 05.11.2023 - 03.12.2023 ve 17.12.2023 tarihinde hareket olacak turlarımızın uçuş saatleri aşağıdaki gibi olup tur içeriğinde herhangi bir fark bulunmamaktadır.

1.GÜN:            İstanbul - Dubai

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali FlyDubai Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 11.00'da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından FlyDubai Hava Yolları’nın FZ 752 sefer sayılı uçağı ile saat 14.20’de Dubai’ye hareket. Yerel saat ile 19:45’te Dubai’ye varış.

2. GÜN:          Dubai - Krabi - Phuket

Varışın ardından FlyDubai Havayolları’nın FZ 1463 sefer sayılı uçağı ile saat 01.00’da Krabi uçuşumuz gerçekleşiyor. 10.20’de varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Phuket adasına doğru hareket. Yaklaşık üç saat sürecek yolculuğumuzun ardından Phuket’e varış. Ardından Phuket otelimize transfer. Oda dağılımı ve dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelinizde

 

7. GÜN:              Phuket - Krabi - Dubai

Sabah kahvaltısı ardından odaların boşaltılmasının ardından rehberinizin belirteceği saatte Krabi havalimanına transfer. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından FlyDubai Hava Yolları FZ 1482 sefer sayılı uçuş ile 23.35’de Dubai’ye hareket.

8. GÜN:             Dubai - İstanbul

Yerel saat ile 03.45’te Dubai’ye varışımıza istinaden FlyDubai Hava Yolları’na ait FZ 751 sefer sayılı uçuş ile 09.15’de İstanbul’a hareket. 13.20’de Sabiha Gökçen Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuzun sonu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyata Dâhil Olan Hizmetler:

 

 

 • FlyDubai Hava Yolları ile İSTANBUL – DUBAİ – KRABİ – DUBAİ - İSTANBUL ekonomi sınıfı uçak biletleri
 • Havalimanı vergileri
 • 4* otel kategorisinde 5 gece oda kahvaltı konaklamalar 
 • Havalimanı-otel-havalimanı transferleri    
 • Lokal rehberlik hizmetleri

 

 

 

Fiyata Dâhil Olmayan Hizmetler:

 

 

 

 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
 • Tüm öğle/akşam yemekleri ve içecekler
 • Opsiyonel Turlar
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.