ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Özellikli Yurt İçi Turları

Farklı bir deneyim yaşamak isteyenlerin tercih ettiği özellikli yurt içi turları sunduğu farklı içerikler ile unutulmayacak keyifli bir tatil imkânı sunuyor. Bu doğrultuda kültür turları, deniz turları, Van gölü turları, Doğu ekspresi turları, Nevşehir Kapadokya turları, Marmaris turu ve GAP turları düzenleniyor. Türkiye'nin her bir köşesi ayrı bir doğa manzarasına ve iklime sahiptir. Özellikli yurt içi turları Türkiye'nin coğrafi konumunu ve mevsimsel özelliklerini göz önüne alarak farklılık arayanların tercihi ettiği tur çeşididir.

Turlara katılanlar keyifli zaman geçirmenin yanında yeni kültürlerle ve lezzetlerle karşılaşarak unutulmayacak bir an yaşarlar. Doğa ve deniz manzarasının yanında geçmişten günümüze uzanan mimari kalıntılar bugün UNESCO mirası içerisinde yer alarak tarihi varlıklarını sürdürmeye devam ediyor. Gelen turistler bu eşsiz yapıları ve kalıntıları yerinde bizzat görerek tarihe yolculuk yapıyor.

Özellikli Yurt İçi Tur Fırsatları

Yılın her mevsiminde düzenlenen turlar farklı mevsimlerde gezi planlamayı düşünenlerin işini kolaylaştırıyor. Turlar düzenlenirken katılımın artması amacıyla çeşitli kampanyalar düzenlenir. Böylece insanlar hem bütçelerine uygun yurt içi tur fırsatlarını değerlendirirken hem de keyifli bir tatil yapmanın imkânına sahip olurlar. Özellikli yurt içi turları bu doğrultuda farklılık arayanların tercih ettiği tur çeşididir. Günübirlik turlar düzenlene bildiği gibi hafta sonu turları da sıklıkla tercih edilir. Özellikli yurtiçi turları içerisinde en fazla ilgiyi kültür Turları görüyor. Çünkü Türkiye'nin dört bir köşesi zengin bir kültüre ve tarihsel birikime sahiptir.

Özellikli Yurt İçi Turu Fiyatları

Yurtiçi tur fiyatları düzenlendikleri zaman dilimine göre farklı şekillerde fiyatlandırılır. Turun günü birlik olması ya da birkaç günlük olması fiyatlar üzerinde en temel belirleyici kriterdir. Ekonomik yurtiçi turları ile tatil yapmak isteyenlerin düzenlenen kampanyaları yakından takip etmesi gerekir.

Yurt İçi Turu Çeşitleri

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.