ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
 

Norveç Fiyortları Gemi Turları

Dünyanın en muhteşem doğa olaylarından olan fiyortları herkesin görebilmesi için düzenlenen Norveç fiyortları gemi turları düzenlenmektedir. Dünyanın en görkemli ve ilgi çekici kıyı tiplerine sahip olması Norveç’in hem turistler hem de bilim insanlarının bu bölgeye akın etmelerini sağlıyor.  Muhteşem görünüşlerinin yanında gemilere doğal barınak imkanı da sunan fiyortlar bu bölgelerde balıkçılığın ve turizmin gelişmesine katkı sağlıyor.

UNESCO Dünya miras listesinde yer alan Norveç fiyortları her yıl binlerce turisti ağırlıyor. Bu yüzden, bu bölgeye düzenlenen gemi turları bir hayli rağbet görüyor. Tüm bu muhteşem güzellikleri görmek amacıyla Norveç turları, kuzey Avrupa gemi turları, Oslo-Danimarka turları ve Stockholm turları içinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Norveç Fiyortları Fiyatları

Norveç fiyortları gemi turları bazı kriterlere bağlı olarak değişebilir. Seçtiğiniz turun süresine, hangi tür bir tur seçtiğinize ve bulunduğu sezona göre fiyatlarda farklılıklar oluşabiliyor. Bunları göz önünde bulundurarak bir paket seçebilirsiniz. Ekonomi sınıfı uçuşlar, paketlerde 7 gece konaklama imkanı, bir yerden bir yere ulaşım, havalimanı ve liman vergileri, rehberlik hizmetleri, seyahat sağlık sigortası ve zorunlu seyahat sigortası fiyata dahil olan hizmetlerdir.

Eğer ekstra olarak kişisel harcamalar yaparsanız ve gemide yer alan alkollü alkolsüz içeceklerden faydalanıyorsanız veya bahşiş verecekseniz burada ortaya çıkan maliyetleri sizin karşılamanız gerekiyor.  Ayrıca yurtdışı çıkış harcı ve vize ücretleri de fiyatlara dahil değildir.

Kuzey Işıkları Turları

  • Norveç’te tek görülmesi gereken yerler fiyortlar değil elbet. Bunların yanında, Norveç’i daha da popüler hale getiren kuzey ışıkları da vardır. Her yıl milyonlarca turist kuzey ışıklarını görmek için buraya akın ediyor. Kuzey ışıkları turları ile birlikte fiyortları da gemiden seyretme imkânını elde edebilir ve son derece konforlu geminin içinde de birçok aktivite yapabilirsiniz.

    Gemide internet bağlantı sorunu da bulunmamakla birlikte çocuklu aileler de düşünülerek bir tasarım yapılmıştır. İçinde restoran, bar, disko, casino ve fitness salonlarının da yer aldığı bu cruise gemileri ile Norveç kıyılarını keşfetmek ve güzel bir tatil için Norveç fiyortları gemi turları fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

 

 

 
 
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.