Küba Turları

Havana  ( 4 ) -  Trinidad  ( 1 )  -  Varadero  ( 2 )

 

 • Küba Vizesi Dahil
 • Türk Havayolları Tarifeli Seferleri İle
 • 7 Gece 8 Gün
 • Herşey Dahil Tüm Ekstra Turlar
 • 4 * Otellerde Konaklama
ADET
1,981.49 USD
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Egzotik Turlar
Talep Et

Varadero (2) - Trinidad (1) -  Havana ( 4 ) 

 

 • Türk Havayolları Tarifeli Seferleri İle
 • 7 Gece 10 Gün
 • 4* Otellerde Konaklama
ADET
1,749.00 USD
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Küba Turları
Talep Et

Havana ( 5 )

 

 • Türk Havayolları Tarifeli Seferleri İle
 • 5 Gece 7 Gün
 • Özel Casa Evlerde Konaklama
 • Küba Vizesi için vize danışmanımızdan bilgi alabilirsiniz
ADET
1,287.00 USD
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
 

Küba Turları

Küba turları dendiği zaman kişiler oldukça fazla heyecanlanır. Dünya’nın en merak edilen ülkeleri arasında bulunan plajlarıyla ünlü Küba Sosyalist Cumhuriyeti ziyaretçilerine muhteşem bir tatil fırsatı sunmaktadır. Küba günümüzde komünizmle ün salmış bir ülke güdümündedir. Fidel Castro ve arkadaşlarının gerçekleştirmiş olduğu devrimin izlerini Küba turları kapsamında siz de görebiliyorsunuz.

Küba’nın başkenti Havana gezilip görülmesi gereken yerler listesinde birinci sırada yer almaktadır. Plaze de la Katedrali bölgenin en önemli mimari harikaları arasında bulunmaktadır. Plaze de Armas meydanında muhteşem bir yürüyüş turuna kişiler çıkabilmektedir. Küba resmi dili İspanyolca olan bir ülkedir. Dolayısıyla bu ülkede İngilizce konuşmak sizlere pek de fayda sağlamayacaktır.

Küba Turları Ne Zamana Gerçekleşiyor?

Küba turları ne zaman gerçekleşiyor? Küba turları genellikle yaz aylarında gerçekleşen turlar olarak ön plana çıkmaktadır. Küba’nın iklimi incelendiğinde sıcak bir iklim bölgesi olduğunu anlayabiliyoruz. Dolayısıyla Küba’ya gidilmesi gereken en güzel mevsim yaz mevsimidir. Aynı zamanda bu dönemde Küba’da denize girmenin de deneyimini yaşayabileceksiniz. Küba turları kışında nadir olarak gerçekleşiyor.

Tur şirketleri bu konuda sizlere geniş kapsamlı bir hizmet deneyimi sunmaktadır. Küba’ya gitmek isteyen kişilerin Küba vizesi almaları şarttır. Küba vizesi alımı ise oldukça zorlu bir süreci teşkil etmektedir. Dolayısıyla bu süreçte profesyonel bir vize acentesinden hizmet alınması oldukça önemli bir oluşumu temsil etmektedir.

Küba Turları Pahalı Mı?

 

Küba dünyanın en çok merak edilen ülkeleri arasında ilk 10 sırada yer almaktadır. Küba’yı bu kadar özel yapan en önemli etmenlerin başında devrim ülkesi olması gelmektedir. Devrimin izlerini Küba’da net olarak görebileceğiniz gibi ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e dair izleri de Küba’da görebilirsiniz. Küba turları pahalı bir tur çeşidi olarak ön plana çıkmaktadır. Turlar havayolu ulaşımıyla gerçekleşiyor. Dolayısıyla binlerce kilometreye yapacağınız bir seyahat oldukça pahalıya patlayabiliyorlar.

Ülkenin resmi dili İspanyolca para birimi ise Küba pezosudur. Küba’da yaşam oldukça aktif ve hızlıdır. Gece hayatıyla da ön plana çıkan bu ülkede muhteşem bir tatil fırsatı yaşayabilirsiniz. Küba turları sayesinde kaliteli bir tur fırsatından yararlanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.