Uzakdoğu Turları

Seul ( 2 )  - Osaka  ( 2 )  -  Nagoya ( 1 ) - Tokyo ( 2 )

 

 • Türk Havayolları Tarifeli Seferleri İle
 • Seyahat Sağlık Sigortası Dahil
 • 7 Gece 10 Gün
 • 3* & 4* Otellerde Konaklama
 • VİZESİZ
ADET
2,897.00 USD

Güney Kore Turları

Güney Kore turları vizesiz seyahatlerinizde tercih edeceğiniz en güzel turlar arasında bulunmaktadır. Dünyanın en gelişmiş ülkeler arasında bulunan Güney Kore sizlere muhteşem bir tur imkanı sunmaktadır. Ülkede teknolojiyle iç içe bir tatil deneyimine erişebileceksiniz ve kaliteli turlardan yararlanmanın deneyimine erişeceksiniz. Bu turlar genellikle uçakla yapılmaktadır, aynı zamanda yaz mevsiminde yapılıyor.

Güney Kore’ye geldiğinizde mutlaka gezip görmeniz gereken yerler şu şekilde sıralanabilir;

 • Gyeongbokgung,
 • N- Seul Kulesi,
 • Cheonggyecheon,
 • Kore Savaşı Anıtı,
 • Kore Ulusal Müzesi,
 • Bongeunsa,

Yukarıdaki yerlerde Kore ziyaretlerinde gezilip görülmesi gereken en önemli yapıtların başında gelmektedir. Bu yapıtlarda güzel fotoğraflar çekilerek unutulmaz imkanlarından faydalanabilirsiniz, böylelikle kaliteli bir tur hizmetinden ayrıcalıklı olarak faydalanmanın deneyimine erişirsiniz.

Güney Kore Turları Nasıl Düzenleniyor?

Güney Kore turları günümüzde havayolu ulaşımıyla düzenlenmektedir. İstanbul ve Ankara çıkışlı turlar sayesinde siz de kaliteli bir tur hizmetinden yararlanmanın imkanlarını yaşayabilirsiniz. Kore’nin başkenti Seul havalimanına vardığınızda tura başlamış oluyorsunuz. Seul dünyanın en gelişmiş turizm kentleri arasında bulunmaktadır. Aynı zamanda ülkenin en büyük şehri olma unvanına sahip durumdadır. Güney Kore’ye geldiğiniz Türk şehitliğini de gezebilirsiniz.

Kore savaşında şehit olan Türk askerlerinin mezarlarını ziyaret ederek duygusal anlar yaşayabilirsiniz. Kore turları genellikle yaz aylarında düzenlenen turlar olarak ön plana çıkmaktadır. Kış aylarında ise Kore turları düzenlenmemektedir.

Güney Kore Turları Fiyatları Ne Kadar?

 

Güney Kore turizmcilerin en gözde ülkeleri arasında bulunmaktadır. Bu ülkeye turizmciler oldukça fazla ilgi gösteriyorlar ve uçakla turlara katılıyor. Son günlerde yapılan yeni çalışmalar neticesinde Güney Kore’ye gemiyle tur fırsatları da başlamış durumdadır. Fakat gemi turları oldukça uzun ve yorucu olabiliyor. Aynı zamanda güvenlik sorunlarıyla sebebiyle de çok fazla tercih edilmiyor.

Güney Kore turları fiyatları Avrupa turlarına nazaran daha uygun yapıdadır. Bunun en önemli sebebi döviz kurudur. Kore’de konaklama yapabileceğiniz birçok bütçenize göre otel bulunuyor. Böylelikle bütçenize uygun bir şekilde tur hizmetlerinden yararlanma fırsatına nail oluyorsunuzSiz de Güney Kore turları kapsamında fırsatlarla dolu imtiyazlı bir tatil olanağından faydalanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.