ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Kapalı Havuzlu Villalar 

Tatil sistemi kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda yön bulurken her geçen gün hizmet sektörüne yeni bir fikir ekleniyor. Daha hijyenik, daha konforlu ve daha özel bir tatil herkesin hayaliyken turizm uzmanları sayesinde hayal de değil. Mevsimsel olarak tatil planının askıya alınmasına engel olacak kapalı havuzlu villalar tatil meraklılarının gözdesi haline geliyor.

Kapalı Havuzlu Villa ve Yazlık Kiralamanın Avantajları 

Tüm sene boyu gerek iş hayatının stresini çeken çalışanlar gerekse sınavların yorgunluğunu üstlenen öğrenciler için hayalleri süsleyecek bir tatil planlaması yapılması kaçınılmazdır. Stresi azaltacak, sakinliği yaşatacak ve kendini özel hissettirecek en kapsamlı ve ekonomik tatil fırsatı kapalı havuzlu villalar ve yazlık kiralayarak mümkün oluyor. Kiralama sisteminin basit olmasının yani sıra sağladığı pek çok avantaj mevcut;

  • Kapalı havuzlu villa kiralamanın bir mevsimi yoktur. Yılın her ayı kapılarını tatilciler için açar.
  • Hijyen standartları olabilecek en güçlü seviyededir. Her müşteri için ayrıca temizlik yapılır ve bu şekilde teslim edilir.
  • Tamamen kişiye özel alan olduğundan parti organizasyonları yaparak tatil macerası daha da renkli hale gelebilir.

Bu avantajların yanı sıra sakin ve gürültüsüz sadece kendi alanında özel bir tatil olanağı da sunuyor.

Kapalı Havuzlu Villa ve Yazlık Kiralama Fiyatları 

Kişiye özel alanlarda tatil yapmanın keyfini sürmek ve otellerin insan kalabalığından uzak kalmak isteyen tüm tatilciler özel olarak tuttukları villalarda vakitlerini geçirebiliyor.

Tatil sektörünün en son trendlerinden kapalı havuzlu villalar fiyatlandırma açısından her bütçeye hitap edebilecek ölçüde. Seçilen villanın konumu, büyüklüğü ve oda sayısı ile doğru orantıda olan fiyatlandırma sistemi tatilcilerin tercihine bırakılıyor. 

Kapalı Havuzlu Villa ve ve Yazlık Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kiralama sisteminin yoğunluk kazandığı bu dönemde hayal kırıklığına uğramamak ve etkisinden çıkamayacak bir tatil yaşamak için bazı püf noktalara dikkat edilmeli. İnternet üzerinden seçilecek villanın ya da yazlık evin web site üzerinden tüm resimleri yayınlanmalıdır. Havuzun, oda sayısının, manzara durumunun, balkon alanının, ekstra hizmetinin olup olmadığının tüm bilgilerinin paylaşıldığına emin olunmalıdır. Resimlerin gerçeği yansıtıyor olması tatilcilerin tercih seçenekleri için son derece önemlidir

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.