ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
 

Kanarya Adaları Gemi Turları

Kanarya adaları gemi turları genellikle yaz aylarında düzenlenen turlar olarak ön plana çıkmaktadır. Çeşme ve İstanbul çıkışlı olarak düzenlenen bu turlar sizlere muhteşem bir tatil fırsatı sunacaktır. Kanarya adalarında gezilip görülmesi gerekenler yerler şu şekilde sıralanabilir;

  • Lanzarote,
  • Teide Milli Parkı,
  • Garajonay Ulusal Parkı,
  • Cueva  de los Verdes,
  • Playa de Las Teresitas,

Gemi turlarında kişiler havuz keyfi de yaşayabiliyorlar. Gemilerde havuz bulunuyor hatta bu gemiler büyük gemiler olduğu için su kayakları da bulunmaktadır. Kanarya adalarında muhteşem bir tatil fırsatı yaşayabilirsiniz. Kanarya adaları günümüzde İspanya Krallığına bağlı bir kolonidir. Dolayısıyla kişilerin seyahatlerinde İspanya vizesi almaları gerekmektedir. İspanya vizesiziyle kişiler Kanarya adalarına giriş yapabilirler.

Kanarya Adaları Gemi Turları Ne Zaman Düzenleniyor?

Kanarya adaları gemi turları yaz ve ilkbahar mevsimlerinde düzenlemektedir. Mart, nisan, mayıs, haziran, temmuz, ağustos, eylül aylarında kişiler turlara katılabiliyorlar. Tur hizmetleriyle siz de ayrıcalıklı bir hizmet deneyiminden yararlanabilir ve hızlı bir hizmetten opsiyonel olarak faydalanabilirsiniz. Kanarya adaları sizlere muhteşem bir tur hizmeti vadetmektedir.

Kış aylarında ise bu turlara katılım oranı çok düşük düzeyde oluyor. Genellikle kişiler yaz ve ilkbahar aylarında Kanarya adalarını değerlendiriyorlar. Kanarya adaları kanaryalarıyla meşhur bir adadır, adanın resmi dili ise İspanyolcadır. Fakat kişiler İngilizce bilerek de kolaylıkla adanın olanaklarından yararlanabilme olanaklarına sahip olabilirler.

Kanarya Adaları Gemi Turları Fiyatları Ne Kadar?

Turizmcilerin ve seyahatçilerin en gözde seyahat rotalarından birisi de Kanarya adaları olarak bilinmektedir. Bu adalarda muhteşem bir tatil deneyimine erişebilirsiniz. Kaliteli bir tur imkanından faydalanmak isteyenlerin birinci tercihi Kanarya adaları oluyor. Bu tura katılım oldukça yüksek düzeyde talep görmektedir. Bunun en önemli sebebi gemi turlarının konforlu yapısı olarak bilinmektedir.

Kanarya adaları gemi turları fiyatları birçok oluşuma bağlı olarak farklılık göstermektedir. Tura katılacağınız mevsim ve aylar fiyatların oluşumunda etkili olan faktörlerin başında gelmektedir. Kaliteli bir tatil deneyimi için kişiler bu turlara yoğun ilgi gösteriyorlar. Kanarya adaları gemi turları sizlere fırsatlarla dolu ve olanaklara dolu bir tatil deneyimi sunar.

 

 

 

 
 
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.