ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

İskoçya Turları

İskoçya turları  içinde gezilmesi gereken birçok özel noktalar mevcuttur. Öncelikli olarak en çok merak edilen merkezleri belirlenerek tur kapsamına alınır. Yapılan araştırmalar doğrultusunda gezilecek birçok merkezi konum arasından seçimler yapıp kara verebilirsiniz.

İskoçya tur kapsamına alınan tüm yerler detaylı bir şekilde incelenerek planlama yapmak gezinin renkli ve düzgün geçmesi açısından önem taşır. Planlama kapsamında birtakım düzenleme ve etkinlikler mutlaka yapılmalıdır. Organizasyonların amacına ulaşması için çeşitli hazırlıklar yapılır. Yapılan hazırlıkların başarılı bir şekilde sonuçlandırılması için programlar düzenlenerek hayata geçirebilirsiniz.

İskoçya Turları Fiyatları

İskoçya turları  kapsamlı bir şekilde planlanarak belirlenir ve bu sayede gezilmesi gereken merkezler plana dahil edilirse İskoçya gezinizden fazlasıyla memnun kalabilirsiniz. İskoçya’da gezilecek yerlerin belirlenmesi belirli bir plan dahilinde yapılır. Önemli merkezler bir bütün halinde gezilirken çeşitli gezi notları almanız gerekebilir. Turizm bölgeleri içinde yer alan mekânlar genelde tarihi dokuları olan dikkat çekici binalardan oluşmaktadır. İskoçya turları fiyatları çeşitli tur tercihlerine göre farklılık göstermektedir.

İskoçya turu fiyatları belirlenirken ilgili turun yapılacağı dönem, turun kapsamı, gezilecek yerler, uçak bileti fiyatı ve otel konaklama fiyatı gibi etkenler İskoçya turunun fiyatını etkilemektedir. Modatatil.com İskoçya turu fiyatları piyasadaki en uygun fiyatlardır. Firma olarak misafir memnuniyetini en çok önem verdiğimiz ilkemizdir.

Kültürel turların en önemli özelliği sosyal ve turizm alanlarının detaylı bir şekilde incelenmesi ile gerçekleşir. Ekstra turları da inceleyerek turunuza dahil edebilirsiniz. Tur dahilinde fiyatlar uygun olup, tarihi, coğrafi ve kültürel içeriklerin keyfini çıkarabilirsiniz. Böylece amacına ulaşması sağlanan turlar düzenlenir ve tanıtım gezileri alanına dahil edilmiş olur.

İskoçya Turları Gezilecek Yerler

İskoçya turları kapsamında en çok merak edilen merkezler içinde Edinburgh, Glasgow, Inverness, Aberdeen yer alır. Tarihi ve kültürel açıdan özelliklerinin incelenmesi ve bu doğrultuda önlem alınması sağlanır. Tur kapsamında gezilecek yerlerin başarılı bir şekilde incelenmesi sağlanarak hedefe ulaşılır.

Arthur’s Seat doğa harikalarının yanı sıra Kelvingrove Art Gallery and Museum, Fort George, Britanya Kraliyet Yatı gibi birçok önemli gezilecek yerleri mevcuttur. Ben Nevis özellikle açık havanın verdiği huzur ile gezilmesi gereken yerlerin başında gelir. Moda tatil sitemiz üzerinden katılımda bulunabilirsiniz.

Gezi esnasında sosyal, kültürel ve tarihi yapıların incelenmesi İskoçya turunuza heyecan ve farklılık katacaktır.  Öncelikli olarak tarihi dokuların ön plana çıkarılması ve incelenmesi ile ilgili araştırmalar ilginize çekecektir. Tarihi yürüyüş alanlarının yanı sıra doğa ile baş başa kalınabilecek mekânlar kendisine hayran bırakmaktadır.

İskoçya’da  Ne Yenir?

İskoçya turları  kapsamında gezilecek yerlerin kültürel mutfağı da son derece önemlidir. En çok tercih edilen yemek çeşitleri incelenerek tanıtılır. Haggis sakatat yahnisi, başta olmak üzere İskoç Somonu ve Mezgit, tereyağlı kurabiye olarak bilinen Shortbread, İskoç yumurtası da en çok tadılması gereken lezzetler arasında yer alır. Detaylı olarak incelendiğinde farklı lezzetlerin buluşma noktası olduğu görülecektir. İskoçya’da tadılan yiyeceklerin yerinde ve tarihi dokusu içinde keşfedilmesi ve bu doğrultuda tanıtılması önemli bir yere sahiptir.  En çok tadılan yiyecek ve içecekler İskoçya’nın tarihi güzellikleriyle beraber oldukça dikkat çekmektedir. Gezi turları ve fazlası için firmamızla iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.