ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
 

İzlanda, İskoçya Gemi Turları

Patlayan volkanları ve volkanlarının verildiği kadın isimleriyle ve de buhar çıkarıp duran dağları, buzul ve şelaleleri ile adeta yeryüzü cenneti olan İzlanda ve eşsiz doğası ve uçsuz bucaksız yeşillikleriyle ve şatolarıyla İskoçya görmek istediğiniz ülkeler arasında ise İzlanda, İskoçya gemi turları ile bir seyahate çıkmalısınız. Ülkenin dört bir yanı termal kaynak olan İzlanda’da yaz ziyaretleri daha populer olmakla birlikte kış aylarında gitmek mümkündür.

Bu ülkeye gidişte Schengen vizesi gerekiyor. Ve giderken yanınıza mutlaka atkı, bere, eldiven ve montlarınızı yanınıza almalısınız.  Bahar ve yaz aylarında ılıman bir iklime sahip olduğu için Mayıs, Haziran, Temmuz ve Ağustos ayları bu turlar için en ideal zaman dilimidir.

İzlanda, İskoçya Gemi Turlarında Rotalar

Yaz aylarında güneşin batması neredeyse saat 23.00’a doğru uzanınca yaz aylarında buralarda gezmek için bolca vaktiniz olacak. Bu mevsimlerde düzenlenen festivallerle çok daha fazla turist çeken ülkede onlarca metre yukarılara sıcak su püskürten gayzerleri görmek her yıl akın akın turistler ağırlanıyor. Avrupa’nın en güçlü şelalesi olan Dettifoss ve balina turları en çok ilgi gören aktivitelerdir.

İzlanda, İskoçya gemi turları 14 gecelik bir İzlanda, İskoçya ve Norveç ülkelerini içeren İstanbul uçuşlu bir seyahat programıdır. En sık destinasyonlar, genellikle, Kristiansand, Stavanger- Norveç, Torshavn -Faroe Adaları, İzlanda, Lerwick, Shetland-İskoçya, Bergen Norveç şeklindedir. Turların programlarına göre değişiklik olabilir.

İzlanda, İskoçya Gemi Turları Fiyatları

Uçak paketi dâhil olan cruise gemi turlarından biri de İzlanda, İskoçya gemi turları ve İngiltere gemi turlarıdır. Bu turlar çoğunlukla deniz üzerinde geçen paketlerdendir. Seçmiş olduğunuz tur paketine göre fiyatlarda farklılıklar olabilir. 14 günlük veya 7 günlük şeklinde olan gemi turlarında İzlanda’dan dolayı mesafe gözetilerek genellikle 14 günlük tur programları hazırlanır.

Burada birçok limana uğrayarak ilerleyen cruise gemi ardından İzlanda’ya yol alır. İzlanda’nın mesafesinden ötürü ve de tatilinizin büyük bir kısmını denizde geçireceğinizi hesap ederek kabin seçiminde bulunmanızda fayda vardır. Siz de İzlanda, İskoçya gemi turları fırsatlarından yararlanarak tatilinizi en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.