ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Hindistan Turları

Hindistan turları farklılıkların en güzel rengi olan Hindistan'da güzel bir tatil yapılan ve sevdikleriniz ile eşsiz anılar biriktirmek için yurtdışı turlar içinde yer alan seçerek içinde yer alır. Avrupa turu seçenekleri arasında yoğun olarak talep gören turlar içinde yer alan Hindistan turları birden fazla seçenek ile sizlere sunulur. Nitelikli ve uygun fiyata tur hizmetlerinde yurtdışı tatil paketinden vakit kaybetmeden yararlanabilirsiniz.

Mistik bir yolculuğa çıkmak için Güney Asya turları ile dünyanın en çok merak edilen bölgelerini ziyaret etmek düşüncesinde iseniz Hindistan tur seçeneklerini incelemeniz gerekir. Yurtdışı turlar içinde yaygın bir şekilde Talep edilen bu tur en iyi alternatifleri içerisinde sizlere sunulur. Birçok farklı tur paketi ile Hindistan tatili gerçekleştirebilir yoga  ve meditasyonun başkentinde bambaşka bir kültüre şahitlik edebilirsiniz.

Hindistan Turları İle Gezilecek Yerler

Hindistan da  görülecek yerler içinde yer alan mekânlardan bir kaç tanesi şu şekildedir. Kırmızı Kale, Lotus Tapınağı,  Hare Krishna Tapınağı, Kutup mimar, Gurudwara Bangla Sahib, Hindistan kapısı, Amber Kalesi, Akshardham ve Taç Mahal mimarinin olağanüstü görüntüsünü görebilirsiniz. Hindistan tarihini yaşatan ve bugün bile içinde barındıran ülkeler arasındadır. Dünyanın en büyük 7 ülkesi olarak isimlendirilen bu ülke nüfus bakımından da dünya sıralamasında ikinci sırada yer alır. Başkenti olan Delhi sene içinde binlerce turiste ev sahipliği yapıyor. Her bakımdan Turizmi ve en çok yaşayan noktası da Hindistan'ın başkenti Delhi'dir.

Hindistan Turları İle Farklı Kültürler İle Tanışın

Yüzyıllar boyunca Hindistan topraklarında farklı inanışlar yer almıştır. Budizm Hinduizm bu topraklarda var olmaya devam ediyor. Hindistan'da büyük bir kitle de müslümanlık inancına sahip olarak yaşam sürüyor. Günümüzde hala devam eden bu inanış farklılıkları vardır. Farklı inançların etkisi Hindistan kültürü ve tarihi yapılarında etkisini göstermiştir. Hindistan turları veya Hindistan tatili yapmak istiyorsanız sizlere sunulmuş olan birçok seçenekleri ile aileniz ve arkadaşlarınız ile Hindistan'da farklı deneyimleri yaşayabilir ve benzersiz bir tatil geçirme imkânı yakalayabilirsiniz. Hindistan kültürü de farklı uygarlıkların etkisi günümüzde devamını sürdürmektedir. Fakat kendilerine ait özgün bir kültür ve anlayış gelişimi de yaygındır. İletişime geçerek tur fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.