ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Gurme Turları

Yemekleri ile meşhur ve ön plana çıkan şehirleri gezmek amacıyla düzenlenen gurme turları damaklarda keyifli bir tat bırakarak unutulmayacak lezzetlere yolculuk yapmanıza imkan tanır. Yeni tatlar ve lezzetler arayışında olan kişilerin tercih ettiği gurme turları yılın belli mevsimlerinde düzenlenerek esnek zaman dilimlerinde seyahat etmek isteyenlere kolaylık tanır.

Anadolu mutfağının ve lezzetlerini yerinde görmek bu tatları birebir denemek güzel bir tatil keyfi yaşatacaktır. Çünkü Anadolu'nun her köşesi ayrı bir lezzete ve ayrı bir dünyaya kapı açar. Düzenlenen gurme turları sayesinde tatil severler yeni şehirler görecek ve buradaki en meşhur ve ön planda yer alan yemeklerini tadacaktır. En yaygın tercih edilen gurme turları içerisinde Gaziantep, Hatay, Mardin, Van, Şanlıurfa, Kars, Diyarbakır ve Adana gibi şehirler bulunur. Güvenilir konforlu ve lüks araçlar vasıtasıyla yapılan gurme turları genellikle az kişilerden oluşur. Neredeyse kişiye özel keyifli bir tur olan gurme turları planlı ve programlı bir şekilde düzenlenir.

Yurt İçi Gurme Tur Fırsatları

Yurt içinde istenilen zamanda tatil yapma olanağına imkan tanıyan yurt içi tur fırsatları büyük bir avantajdır. Bu sayede insanlar diledikleri zaman diledikleri bölgeleri ve şehirleri yakından görme ve buraları tanıma fırsatını yakalamış olurlar. Düzenlenen tur fırsatları içerisinde gurme turları büyük bir merakla yakından takip ediliyor. Lezzet severlerin yakından takip ettiği bu turlar küçük gruplar halinde özel araçlar yardımı ile yapılır. Anadolu mutfağını ve yeni lezzetlerini tatmak amacıyla farklı şehirlerde kısa süreli molalar verilir.

Yurt İçi Gurme Turu Fiyatları

Yurtiçi tur fiyatları düzenlenen pakete göre değişir. Çünkü düzenlenen turlar günübirlik olabileceği gibi 4-5 günden de meydana gelebilir. Dolayısıyla fiyatlar tamamen turun içeriğine ve gününe bağlı olarak hesaplanır.

Yurt İçi Gurme Turu Çeşitleri

 

Eşsiz doğası ve muhteşem havası ile Türkiye turizmi açısından zengin bir ülkedir. Bu nedenle turizm düzenlenen turlar ile çeşitlenerek daha değerli hale geliyor. Yurtiçi tur çeşitleri içerisinde Karadeniz turu, Doğu Güneydoğu turu, Akdeniz turları, Ege turları, İstanbul turu, gurme turları, Likya turu, Doğu ekspresi turları bulunur. Sizlerde bu birbirinden farklı içeriklere sahip tur fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.