Grönland-İzlanda-Faroe Adaları-Danimarka Turu 2025 11 gece 13 Gün THY İleGrönland-İzlanda-Faroe Adaları-Danimarka Turu 2025 11 gece 13 Gün THY İleGrönland-İzlanda-Faroe Adaları-Danimarka Turu 2025 11 gece 13 Gün THY İleGrönland-İzlanda-Faroe Adaları-Danimarka Turu 2025 11 gece 13 Gün THY İleGrönland-İzlanda-Faroe Adaları-Danimarka Turu 2025 11 gece 13 Gün THY İleGrönland-İzlanda-Faroe Adaları-Danimarka Turu 2025 11 gece 13 Gün THY İleGrönland-İzlanda-Faroe Adaları-Danimarka Turu 2025 11 gece 13 Gün THY İleGrönland-İzlanda-Faroe Adaları-Danimarka Turu 2025 11 gece 13 Gün THY İleGrönland-İzlanda-Faroe Adaları-Danimarka Turu 2025 11 gece 13 Gün THY İleGrönland-İzlanda-Faroe Adaları-Danimarka Turu 2025 11 gece 13 Gün THY İleGrönland-İzlanda-Faroe Adaları-Danimarka Turu 2025 11 gece 13 Gün THY İleGrönland-İzlanda-Faroe Adaları-Danimarka Turu 2025 11 gece 13 Gün THY İleGrönland-İzlanda-Faroe Adaları-Danimarka Turu 2025 11 gece 13 Gün THY İleGrönland-İzlanda-Faroe Adaları-Danimarka Turu 2025 11 gece 13 Gün THY İleGrönland-İzlanda-Faroe Adaları-Danimarka Turu 2025 11 gece 13 Gün THY İleGrönland-İzlanda-Faroe Adaları-Danimarka Turu 2025 11 gece 13 Gün THY İleGrönland-İzlanda-Faroe Adaları-Danimarka Turu 2025 11 gece 13 Gün THY İleGrönland-İzlanda-Faroe Adaları-Danimarka Turu 2025 11 gece 13 Gün THY İleGrönland-İzlanda-Faroe Adaları-Danimarka Turu 2025 11 gece 13 Gün THY İleGrönland-İzlanda-Faroe Adaları-Danimarka Turu 2025 11 gece 13 Gün THY İle
 ERKEN REZERVASYON

Grönland-İzlanda-Faroe Adaları-Danimarka Turu 2025 11 gece...


  • Türk Hava Yolları İle
  • 11 Gece 13 Gün
  • Programda belirtilen yemekler dâhidir.
  • Butik otel ve/veya 3 / 4yıldızlı eş değer otellerde konaklama
Grönland- İzlanda- Faroe Adaları- Danimarka 2025 11 gece 13 Gün THY İle Modatatil.com 'da. En uygun İskandinavya Turları için bizi takip edebilirsiniz.

İSTANBUL HAVALİMANI BULUŞMA / SAAT 22:00

Kuzey’in eşsiz değerlerini içerisinde barından ve birçok kültürel, beşerî ve doğal güzellikleri dünyanın her bir yanından gelen misafirlerine sunmaya hazır olan bu Muhteşem Destinasyonlara en güzel turlarımızla eşlik etme fırsatı Türk Hava Yolları Konforu ile sizleri bekliyor.


TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1.
Gün
İstanbul - Kopenhag, Danimarka

İstanbul Havalimanında THY kontuarında rehber ile saat 05:30’da buluşma ve check in işlemlerini takiben; Danimarka’nın başkent Kopenhag’a doğru yola çıkma. Varışta alanda karşılanma ve otelimize transfer.

ÖĞLEDEN SONRA KOPHENAG KANAL TURU

Otelimizden yürüyüş yaparak, Gammel Strand noktasına gidiyoruz, burada Kanal Turu yapan 1 saat süren turlarda yerimizi alıyoruz, yerel rehberimiz bize şehri kanaldan bir bakışla tanıtıyor. Turun sonunda serbest saatlerimiz olacak. Geceleme otelimizde.
Konaklama: Wakeup Copenhagen VB.
2.
Gün
Kopenhag-VAGAR (FAROE ADALARI)

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızı takiben, Havalimanına transferimizi yapıyoruz, Burada Atlantic Airways tarifeli seferi ile Kophenag ‘dan; Faroe Adalarına doğru yolculuğumuz başlıyor. VAGAR havalimanına varış. Varışta karşılanma ve otelimize transfer, geceleme otelimizde.Konaklama: Hotel Djurhuus VB.
3.
Gün
FAROE ADALARI TÓRSHAVN- THE SMALLEST CAPITAL

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından; saat 09:00 ‘da dünyanın en küçük başkenti olarak adlandırılan Torshavn gezeceğiz. Yerel rehberimiz ve aracımız ile turumuz esnasında bazı yerlerde araçtan iniyoruz ve yürüyüşler yaparak YENİ VE ESKİ bölümleri tarihi dokusunu öğreniyoruz, Tórshavn áReyni, Tinganes and Skansin mahalleri göreceğimiz yerler arasında, Turumuzun sonunda şehirde serbest saatlerimiz olacak.Geceleme otelimizde.Konaklama: Hotel Djurhuus VB.
4.
Gün
FAROE ADALARI- Reykjavik KEF (İZLANDA)

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltıyı takiben; havalimanına transfer ediliyoruz. Ve İzlanda uçağımıza biniyoruz. Kısa bir yolculuğun ardından; İzlanda’nın başkenti Reykjavik’e varıyoruz. Varışta karşılanma ve otelimize transfer. Geceleme otelimizde.Konaklama: Hotel Muli VB.
5.
Gün
Reykjavik Şehir Turu

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonra ŞEHİR TURUMUZA çıkıyoruz.Yaklaşık 3 saat sürecek yerel rehberli turumuzda, en önemli noktalarda mola veriyoruz. The Hallgrimskirkja church, the presidential residence at Bessastadir, the fish market in Hafnarfjordur, the open-air Arbaer Museum center of Laugardalur göreceğimiz yerler arasında, turumuzun sonunda şehirde serbest saatlerimiz olacak. Geceleme otelimizde.Konaklama: Hotel Muli VB.
6.
Gün
Reykjavik (İZLANDA)-FİYORDALAR-Golden CIRCLE

Bugün TAM gün çevre gezilerinde İzlanda’yı tanımaya devam ediyoruz. Fiyordları görme imkanımızın olacağı bir gün bizi bekliyor. İzlanda’nın en popüler turu bu olmuştur. Kaplıcalar ve Gayzerleriyle bol olduğu Golden Circle turu. Thingvellir Milli Parkı, UNESCO Dünya Mirası için Gullfoss şelale gibi ünlü Geysir jeotermal alanında götürecektir. İzlanda Atlas Okyanusu'nun kuzeyinde Grönland'ın güneydoğusu ile Norveç ve Britanya Adaları'nın arasında yer alan birada ve Avrupa ülkesi. Atlas Okyanusunun kuzeyinde volkanik bir ada üzerinde kurulmuş ve çevresindeki birçok küçük adadan meydana gelmiş bir devlet. En yakın komşusu Grönland olup, 350 km uzaktadır. Diğer komşuları Norveç 1050 km, İskoçya 800 km uzaklıktadır. Geceleme otelimize.Konaklama: Hotel Muli VB.
7.
Gün
Reykjavik RELAX AT THE BLUE LAGOON -SPA

Bugün bir doğa harikası Kaplıcalara gidiyoruz. İzlanda denilince akla ilk gelen Termal Sularlı ile ünlü tesisleridir. Bu tur Blue Lagoon ziyaret etmek için ideal bir yol sunar. Buraya giden düzenli servis otobüslerimize biniyor ve bu deneyimi yaşamak üzerine oraya gidiyoruz. SPA ortamında bir gün geçiriyoruz. Öğleden sonra tekrar şehre dönüyoruz. Geceleme otelimizde.Konaklama: Hotel Muli VB.
8.
Gün
Reykjavik KEF -NUUK (GRÖNLAND)

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltıyı takiben; serbest saatlerimiz olacak, daha sonra saat 13:30 da Havalimanına transfer oluyoruz. Ve GRÖNLAND uçuşumuz yapıyoruz. Burası başkent NUUK. Grönland Atlas Okyanusu'nun kuzeyinde,2.166.086 km² ile kuzey kutbundaki en büyük buz örtüsüyle kaplı,Danimarka'nın özerk bölgesi. Bu buz tabakası 3 km. kalınlığında ve tabanı da deniz düzeyinin altında bulunur. Adanın kuzeyinde Kuzey Buz Denizi (Arktik Deniz), güneydoğusunda İzlanda, batısında Kanada'nın Ellesmere Adası ve Baffin Körfezi yer alır. Grönland, yüzölçümü açısından dünyanın en büyük adası konumundadır. %81'i buzullarla kaplıdır. Otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.Konaklama: HHE Express Hotel VB.
9.
Gün
NUUK (GRÖNLAND)* Whale watching* BALİNA İZLEME

Grönland Adası, adanın yerli halkı Kalaallit dilinde: Kalaallit Nunaat, anlamı "Kalaallit'lerin ülkesi" demektir. Ayrıca, Danca olarak bakıldığında ise Grønland sözcüğü ise, "Yeşil Ülke" anlamına gelmektedir. Bugün çevre gezilerimize devam ediyoruz. Denizde balina izlemeye gideceğiz. Akşam Yemeği ve geceleme otelimizde.Konaklama: HHE Express Hotel VB.
10.
Gün
NUUK (GRÖNLAND)* BUZ DAĞLARI TURU

Grönland denince akla buz dağları ve buzul kümeler ve fiyordlar gelmektedir. Bu görüntülere yakından şahitlik edeceğimiz bir gün bizleri bekliyor. Geceleme otelimizde.Konaklama: HHE Express Hotel VB.
11.
Gün
NUUK -Kangerlussuaq

Bu sabah havalimanına geçiyoruz. Ve yine Grönland’ın büyük yerleşim yerlerinden olan; Kangerlussuaq’a doğru yola çıkacağız. Yolculuğumuz Uçakla olacak ve varışta; bu küçük yerleşim yerinde, kısa çevre gezimiz olacak. Dünyaca ünlü ‘’ AURA IŞILARI’’ en sıklıkla bu yörede geceleri görülmektedir. Lakin mevsim genellerine baktığımız zaman; daha çok kış aylarında görüldüğü tespit edilmiştir. Şansımız varsa; gece bu Kuzey Işıkları olarak da adlandırılan doğa üstü manzarayı izleyebiliriz. Geceleme bölgeye has küçük bir otelde olacak.Konaklama: Old Camp VB.
12.
Gün
Kangerlussuaq- KOPENHAG

Bu sabah kahvaltımızı takiben; Grönland ‘dan ayrılıyoruz. Kopenhag’a doğru yolculuğumuz başlıyor. Varışta 1 gece konaklayacağımız otelimize yerleşiyoruz.

13.
Gün
KOPENHAG- ISTANBUL

Kopenhag, Danimarka/ İstanbul, Türkiye – ISTANBUL HAVALIMANI Geri dönüş yolculuğu ve İstanbul ‘a akşam saatlerinde yine THY ait tarifeli uçakla varış.

EK BİLGİLER

GENEL ŞARTLAR

1- Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.

2- Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde; Modatatil gezi hareket tarihinden 21 gün öncesine kadar turu iptal edebilir. Böyle bir durumda iptal bilgisi misafire iletilir. Tur bedelinin tamamı misafire iade edilir. Tur dışında satın alınan ilave hizmetlerin iadesinde; Modatatil’ den alınmış olan iç hat bağlantı uçuşu da misafire iade edilir, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası kullanılarak misafir adına vize başvurusu yapılmış ise bu hizmetler kullanılmış olacağından misafire iadesi yapılamaz, vize başvurusu yapılmamışsa vize ve seyahat sağlık sigortası da iptal edilerek ücret iadesi yapılır. Misafir iç hat bağlantı uçuşunu Modatatil’ den bağımsız farklı bir ürün sağlayıcıdan aldıysa, gezinin Modatatil tarafından iptal edilmesi durumunda Modatatil’den herhangi bir ücret iadesi talep edemez. Turun iptalinden dolayı oluşabilecek maddi ve manevi kayıpları misafir turu satın aldığında peşinen kabul eder, Modatatil sorumlu tutulamaz.

3- Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde Modatatil iyi niyet göstererek turu iptal etmeme hakkında sahiptir. Bu durumda turun misafir için münferiden sağlanması söz konusu olacağından pakete dahil rehberlik hizmeti sadece yurtdışı gidiş-dönüş alan transferini kapsayacaktır.

İptal ve değişiklik

4- Misafirlerimizin tur çıkış tarihinden 30 gün öncesine kadar Modatatil’e yazılı olarak bildirmek koşulu ile Modatatil tarafından hava yolu firmasına ödemesi yapılmış ve/veya taahhüt altına alınmış uçak biletleri hariç cezasız iptal hakkı vardır. Gezi başlangıç tarihine 31 günden az kalması durumunda uçak bileti bedelinden geriye kalan tur ücretinin %50’ si tutarında ceza ödeyerek, gezi başlangıç tarihine 15 gün ve daha az kalması durumunda tur ücretinin tamamını ceza bedeli ödeyerek iptal yapabilir. İptal talep edilmesi durumunda, iç hat bağlantı, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası gibi ilave alınan hizmetlerin iptal iade şartları iptal talep edilen süreye göre değişkenlik gösterebileceği için iadesi konusunda önden bilgi sorulması gerekmektedir. Modatatil ilave hizmetlerin iptal iadesi için herhangi bir taahhütte bulunamaz.

Rehberlik Hizmetleri ve Ekstra Turlar

5- Programda belirtilen turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir. Turlar sırasında misafirlerimize farklı rehberler eşlik edebilir.

6- Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Modatatil sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

7- Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ilave turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.

8- Speed Boatlar ile yapılacak olan turlarımızda dikkat edilmesi gereken hususlar; tekneye binmeden hemen önce ağır yemek yenmemesi ve fazla miktarda su içilmemesi. Mide, Bel, Boyun şikayetleri olanlar ile hamile misafirlerimizin durumlarını rehberlerine bildirmeleri gerekmektedir.

9- Fiyatlara dahil olan hizmetler alanında belirtilen tur yada yemek hizmetlerine katılım sağlanmaması halinde iadesi yoktur.

Uçuşlar Hakkında

10- Modatatil hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, olası ihtilaflarda Türk mevzuatının ilgili hükümlerinin yanı sıra Lahey Protokolü ve Varşova Konvansiyonu uygulanacaktır.

11- Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar ya da uçuş saati değişiklikleri olabilir. Modatatil, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu uçuş saatinin değişme/iptal riskini kabul ederek geziyi satın almıştır.

12- 0-2 yaş arası çocuklar sadece alan vergisi bedeli öderler.

13- Hava yolları kuralları gereğince; gidiş-dönüş olarak satın alınmış uçak biletlerinin gidiş uçuşu kullanılmadığı takdirde, dönüş uçuşu hava yolu tarafından iptal edilmektedir.

14- Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemlerdir ve bu işlemlerin misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında, ilgili hava yolu kontuarlarından ya da online olarak hava yolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.

15- Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri, havalimanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler bizzat misafirler tarafından takip edilmelidir.

16- Tura katılım için hava yolları kuralları doğrultusunda bildirilen saatlerde, belirtilen havalimanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen misafirlerin, uçuşu gerçekleştirememeleri durumundan Modatatil sorumlu değildir. Uçağı kaçıran misafirlerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletlerinin temini ve gidilecek bölgedeki transferleri vb. gibi konulara dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

17- Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/fiyat kuralları hava yolları tarafından belirlenmekte olup, Modatatil’in sorumluluğunda değildir.

18- Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek (business veya first class’a yükseltmek) isteyen misafirlerimiz için; biletleri kesildikten sonra hava yolunun (üyeliğinizin bulunduğu hava yolunu kontrol ediniz) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemleri gerçekleştirebilir. Her uçuş için mil garantisi verilmez. Programın biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol ediniz.

19- Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ekstra ücrete tabi olabilir.

Diğer Hususlar

20- Modatatil misafirin doğrudan otel ile iletişime geçerek yaptığı herhangi bir değişiklik veya iptal işlemi için sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu durumda Modatatil iptal koşulları geçerli olacaktır.

21- Tur programında otel(ler) isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli sunulduğu durumlarda gezi hareketinden 48 saat önce misafire Modatatil tarafından bildirilecektir.

22- Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi özel dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Modatatil tarafından bilgi verilecektir.

23- Satın alınan tura kayıt esnasında; misafir tarafından pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme doğru şekilde girilmesi/beyan edilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.

24- Cep telefonlarınızı yurt dışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurt dışına açık olup olmadığını, hattınızın ait olduğu şirket ile iletişime geçerek kontrol ediniz.

25- Konaklama için otel giriş saati 15.00, çıkış saati ise 12.00’dir.

26- Modatatil tarafından, oda ile ilgili talepler (yüksek kat, genel alanlara yakın, sigara içilen/içilmeyen, yatak tipi) otele bildirilir. Ayırtılan odaların, otelin müsaitliğine göre misafirin tercihleri doğrultusunda olmasına özen gösterilir. Bu taleplerin gerçekleşmesi otele giriş sırasındaki müsaitliğe bağlıdır ve Modatatil tarafından garanti edilemez.

27- Otellerde sunulan kahvaltı Türk mutfağında alışılagelmiş zengin kahvaltıdan farklılık göstermektedir. Genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı seçenekler ile sunulmakta olup, gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

28- Bazı durumlarda çift yataklı oda yerine çift kişilik yatak olabilmektedir. Çoğu Avrupa oteli, gerektiğinde birleştirilebilen 2 yataklı odalar sunmaktadır.

29- Çocuk ve ek yatak politikası her otelin, oda tiplerine göre değişiklik gösterebilir.

30- Her türlü ilave yatak ve bebek karyolası, talep üzerine ve otelin müsaitliği doğrultusunda temin edilir ve otel tarafından onaylanması gerekir.

31- Odadaki ilave yatak veya bebek karyolası kapasitesi 1 adettir (azami).

32- 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması vardır, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar, açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluşmaktadır. Misafirlerimiz 3 kişilik oda ve/veya çocuklu rezervasyonlarında standart odaya eklenecek ilave yataklar nedeniyle odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.

33- Otel rezervasyonlarında belirtilen, yetişkinler ile konaklayacak çocuk sayısı ve çocukların yaşları misafirlerimizce hatalı beyan edilir ise ilgili oteller ek bedel tahsil edebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yanlış beyanda bulunan misafire aittir. Otel tarafından çocuklar için yaş tespitine yönelik kimlik talep edilebilir.

34- 2 yetişkin + 1 çocuk olan rezervasyonlarda, çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan, “tek çocuk” için geçerlidir.

35- Gün içindeki kur değişimi, TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir. İlave talepleriniz, otelde alacağınız bazı ek hizmetler (minibar, ütü vb.) otel tarafından ekstra ücrete tabi tutulur. Bu masraflar satın alma esnasında ücrete dahil edilmez ve konaklamanız sırasında doğrudan otele ödenir.

36- Bazı ülkeler şehir, turizm ya da yerel düzeyde vergiler ile ilgili farklı uygulamalara sahiptir. Bu şekilde uygulanmakta olan her türlü şehir, turizm ya da diğer vergiler, giriş veya çıkış sırasında otel tarafından, misafirden tahsil edilir.

37- Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları ve şartları gibi durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.

38- Modatatil zorunlu durumlarda veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.

39- Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri, pasaportları / kimlikleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Modatatil sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

40- Tura katılan kişilerin seyahat sağlık sigorta poliçelerini ve herhangi bir sağlık sorunları varsa ilgili ilaç ve raporlarını yanlarında bulundurmaları zorunludur.

41- Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmî kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik/pasaport ve kredi kartı ya da nakit depozit, otel tarafından talep edilebilir. Çıkış sırasında talep edilen depozit iadesi otel ile misafir arasında olan bir işlem olup, Modatatil’in herhangi bir müdahalesi bulunmamaktadır.

Vize ve Pasaport

42- T.C vatandaşları için vize uygulaması bulunmaktadır.

43- Misafirlerimizin pasaportlarının seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli olması gerekmektedir.

44- Gümrük geçişlerinde/sınır kapılarında, pasaportunuza giriş-çıkış kaşesi basılabilmesi için, pasaportunuzda en az 2 sayfalık boş alan olması gerekmektedir.

45- Bu turdaki ülkelere giriş için vizeden muaf olunması, ülkeye giriş/ülkeden çıkış yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama/çıkarmama yetkisi vardır, bu durumdan Modatatil sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.

46- Türk vatandaşı olmayan ya da çifte vatandaşlığı olup da diğer ülke pasaportunu kullanarak tura katılacak olan misafirlerimizin; seyahat edilecek ülkenin, kullanacakları pasaporta uyguladığı vize prosedürünü ilgili konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir, aksi halde doğacak sonuçlardan Modatatil sorumlu olmayacaktır.

47- Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat (lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; pasaportların yenilenmesi gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

48- 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet gö

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#MTWTI002
LOKASYON:
İskandinavya (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
İstanbul Havalimanında THY kontuarında rehber ile saat 05:30’da buluşma
BİTİŞ:
Kopenhag, Danimarka/ İstanbul, Türkiye – ISTANBUL HAVALIMANI Geri dönüş yolculuğu ve Istanbul ‘a akşam saatlerinde yine THY ait tarifeli uçakla varış.
İPTAL POLİTİKASI:
Misafirlerimizin tur çıkış tarihinden 30 gün öncesine kadar Modatatil’e yazılı olarak bildirmek koşulu ile Modatatil tarafından hava yolu firmasına ödemesi yapılmış ve/veya taahhüt altına alınmış uçak biletleri hariç cezasız iptal hakkı vardır. Gezi başlangıç tarihine 31 günden az kalması durumunda uçak bileti bedelinden geriye kalan tur ücretinin %50’ si tutarında ceza ödeyerek, gezi başlangıç tarihine 15 gün ve daha az kalması durumunda tur ücretinin tamamını ceza bedeli ödeyerek iptal yapabilir. İptal talep edilmesi durumunda, iç hat bağlantı, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası gibi ilave alınan hizmetlerin iptal iade şartları iptal talep edilen süreye göre değişkenlik gösterebileceği için iadesi konusunda önden bilgi sorulması gerekmektedir. Modatatil ilave hizmetlerin iptal iadesi için herhangi bir taahhütte bulunamaz.

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER
30 EUR
Seyahat Sigortası ( 65 yaş üstü ) (Yurt dışı Seyahat Sağlık Sigortası 65 yaş üstü)
50 EUR
İptal Güvence Paketi (İptal Güvence paketi uygulaması ile misafirlerimize, her koşulda rezervasyonlarını cezasız iptal etme hakkı sunuyoruz. Bu uygulama ile turun hareket tarihinden 10 iş günü öncesine kadar rezervasyonunuzu iptal etmeniz mümkün. Rezervasyon iptalinde, tur ücretinin tamamı iade edilirken iptal güvence paketi bedeli ve varsa ek hizmet bedelleri (Vize, sigorta vs) iade edilmez.)
185 EUR
Schengen Vizesi (İstanbul İçi )
15 EUR
Seyahat Sigortası ( 65 yaş altı ) (Yurt dışı Seyahat Sağlık Sigortası 65 yaş altı)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın13 Gün
İskandinavya
MTWTI002

4.490$

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:
• İstanbul’dan İstanbul’a ekonomi (Y) sınıf uçuşlar ve kişi başı 20 kg serbest bagaj taşıma hakkı;
• Butik otel ve/veya 3 / 4yıldızlı eş değer otellerde konaklama
• Grönland Bölgesinde Küçük pansiyonlarda konaklama
• Tüm kahvaltılar
• Programda belirtilen yemekler dâhidir.
• TÜM TRANSFERLER /BELİRTİLEN TÜM YEMEKLER
• Zorunlu Sigorta
HARİÇ OLANLAR:
• Tur Hizmetleri Rehberler ve kaptan ve diğer bahşişler toplamı Kişi Başı 130USD
• Grönland Limanı Çıkış Vergi 60€
• DANİMARKA VİZESİ ücreti -ÇOK GİRİŞLİ MLTP- (yeşil pasaporta vize yok)
• Grönland ve Faroe Adaları da Danimarka'ya aittir.
• İZLANDA vizesi. Ücreti- (yeşil pasaporta vize yok)
• Diğer belirtilmemiş tüm yemekler ve dahil yemeklerdeki içecekler.
• Yerel servis tipleri. (Yaklaşık bir değer tur toplantısında verilecektir)