GAP Turları

Güney Doğu Anadolu bölgesinde birçok önemli tarihi ve kültürel kenti içerisine alan GAP turları her yıl binlerce kişinin keyifli bir seyahat turu yaşamasına imkân tanıyor. Binlerce yıllık medeniyete ve kültürel birikimlere ev sahipliği yapan Güneydoğu Anadolu Bölgesi eşsiz manzarası, verimli toprakları, tarihi yapıları, farklı inançları bir arada tutan önemli bir bölgemizdir.

Dolayısıyla pek çok kişi tarafından merak edilen bölge kendine has mimarisi, yemekleri ve kültürüyle merak ediliyor. GAP turları ile Mezopotamya coğrafyasını gezmenin tam zamanıdır. Bölgeye düzenlenen surlar içerisinde Şanlıurfa Gaziantep Diyarbakır Mardin Adıyaman gibi önemli şehirler bulunur. Her şehrin kendine özgü mimari yapısı, tarihi yapıtları, yemek kültürü ve farklı lezzetleri bulunur.

GAP Turu Fırsatları

Gezmeyi seven kişilerin yakından takip ettiği yurtiçi turu fırsatları belli dönemlerde çeşitli kampanyalar şeklinde düzenlenir. Gezmek isteyenlere farklı seçenekler ve imkânlar sunan yurtiçi tür fırsatları farklı mevsimlerde farklı yerlere düzenlenir. Dolayısıyla ülkenin zengin coğrafyasında farklı mevsimlerde farklı tatil anlayışı ile karşılaşmak mümkündür.

Kış turizmi, deniz turizmi, yayla turizmi, kaplıca turizmi gibi farklı tatil anlayışları beklentileri en iyi şekilde karşılar. Yurtiçi tatil fırsatları sayesinde Türkiye’nin doğusu, batısı, kuzeyi ve güneyi en güzel şekilde keşfedilir. Düzenlenen turlar içerisinde aynı zamanda GAP turları en çok tercih edilen turlar içerisindedir. Çünkü Güneydoğu Anadolu Bölgesi özellikle havaların ısınması ile birlikte yoğun turist ziyaretine uğruyor.

GAP Turu Fiyatları

Gap turu fiyatları dönemseldir. Farklı dönemlerde farklı fiyatlar olabilir. Gap turu fiyatı bayram ve tatil dönemlerinde yüksek olurken diğer dönemlerde daha makul olabilmektedir.

Özellikle düzenlenen turların düzenlendikleri tarihlerdeki kampanyalar ve tur içerikleri değişkenlik gösteriyor. Bu nedenle yurt içi tur fiyatları üzerinde gidilecek bölgedeki kalma süresi, gezilecek şehir sayısı, kullanılacak araçlar ve yapılacak etkinlikler belirleyici olur. Dolayısıyla GAP turları düzenlenen paketlerde içerikler doğrultusunda fiyatlandırılır.

GAP Turu ve Diğer Yurt İçi Kültür Turu Çeşitleri

Türkiye zengin coğrafyası ve farklı mevsimleri ile çeşitlilik gösteren yurtiçi turlara sahiptir. Tur çeşitleri içerisinde GAP turları, Karadeniz turları, Akdeniz, Ege turları, İstanbul turu gibi turlar bulunur. Turlara katılmak Türkiye’nin farklı doğal ve tarihi güzellikleri yakından görmek isteyenler tur fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

 

 

 
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.