ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Fethiye de Kiralık Villa

Ülkemizde her insan için ayrı bir önem teşkil eden, yaşamaktan, bulunmaktan keyif aldığı yerler bulunuyor. Kimi insanlar için de bu kent Fethiye'dir. Muğla il sınırları içinde bulunan Fethiye'de başta Ölüdeniz ve Saklıkent kanyonu olmak üzere çok sayıda gezilecek, görülecek yer bulunur. Nitekim kente gelenlerin büyük bir çoğunluğu da son yıllarda özellikle Fethiye kiralık villa hizmetini almayı tercih ediyorlar.

 

Fethiye de Kiralık Villa ve Yazlık Kiralamanın Avantajları

Fethiye kiralık villa denilince insanların karşısına çok sayıda seçenek çıkıyor.  Özellikle Kayaköy bölgesinde ultra lüks, yüzme havuzlu, jakuzili çok özel iki kişilik, üç kişilik villalar bulunuyor. Elbette içlerinde yedi sekiz kişilik olanlar da bulunuyor.

İnsanların yazlık kiralamasının birçok özel nedeni bulunuyor. Bunların en başında sevdikleri ile daha özgürce tatil yapabilmeleri geliyor. Gözlerden uzak, kalabalıklara karışmadan da tatil yapabilmek için kiralık villalar çok doğru bir tercih oluyor. Hem ev hem otel konforu böylece bir arada yaşanabiliyor. Balayı çiftleri için de yazlık kiralama son derece avantajlı oluyor. Bunun yanı sıra özellikle kalabalık olarak tatil yapıldığı zaman, uzun süreli konaklamalarda çok daha avantajlı bir durum ortaya çıkıyor. Tüm bunlar da yazlık kiralamayı avantajlı hale getiriyor.

 

Fethiye Kiralık Villa ve Yazlık Kiralama Fiyatları

Fethiye kiralık villa olgusunun avantajlarından bu şekilde bahsettikten sonra işin finansal boyutuna da değinmek gerekir ise net bir rakam verilmesi söz konusu değildir. Hangi dönem yazlık kiralandığı, yazlığın nerede kiralandığı, kaç günlüğüne kiralandığı ve yazlık villanın tipine göre fiyatlar değişiyor.  Havuzlu olup olmaması, dubleks olup olmaması gibi parametreler de fiyatlarını etkileyen unsurlar oluyor.

 

Fethiye de Yazlık Kiralarken Bilinmesi Gerekenler 

  •  

    Yazlık kiralarken öncelikli olarak çok iyi bir araştırma yapılmalı ve nihai karar ondan sonra verilmelidir. Kaç kişi kalınacak ise ona uygun bir villa kiralanması işin ekonomik yönü açısından son derece önemlidir. Bunun yanı sıra ulaşım olanakları, konumu gibi konulara da dikkat edilmelidir. Villa ya da yazlık daire kiralamalarında depozito ödenmesinin yanı sıra elektrik ve su gibi giderlerinde karşılanması gerektiği unutulmamalıdır

     

     

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.