ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
 

Ege Adriyatik Gemi Turları

Ege Adriyatik gemi turları bir yanda İtalya ya bir yandan Balkan yarımadası ve her ikisinin de ortasında bulunan gizli bir güzellik Adriyatik Avrupa'nın en sanatsal ve tarihi ülkeler arasında yer alıyor. İtalya'dan başlayan ve rotasında Hırvatistan Bosna Hersek Karadağ Arnavutluk bulunan Adriyatik’i Ege Adriyatik gemi turları ile keşfetmeye hazır olun.

Gemi turlarının ilk adresi olan gemilere ev sahipliği yapan Ege Adriyatik’i gemi turları ile keşfini gerçekleştirin. Eşsiz ülke kıyılarından keşfetmenin mutluluğunu yaşayın. Unutulmaz bir tatil ve benzersiz bir yurt dışı türü için istikamet Ege Adriyatik turları arasında çoğunlukla tercih edilen turlardan biri olan Ege ve Adriyatik gemi turları ile hem Ege Denizinin muhteşem suları hem de cennet limanlarını ve saklı kalmış koylarını hayalden gerçeğe dönüştürüyor.

Ege Adriyatik Gemi Turları İle Benzersiz Bir Tatili

Seyahat etmeyi severlerin yeni gözdesi olan Ege Adriyatik gemi turları masmavi ve denizler üzerinde dünyayı gezmenize olanak sağlıyor. Ülkemizde ve tüm dünyada olduğu gibi yükselen bir tatil trendi olan gemi yolculukları ile sizleri dünyanın en ayrıcalıklı limanlarında en büyüleyici gemi programları ile tatil yapma avantajı sunuluyor. Kendinizi beyaz-mavi evleri bulunan çiçek kokan cadde ve sokakları eşi bulunmayan koyları ile Yunan adalarında dolanırken ya da neşeli insanların renkli ülkesi Küba'da klasik otomobiller ile dolaşırken bulabilirsiniz.

Ege Adriyatik Gemi Turları Fiyatları

Tur fiyatlandırması gemi  rotası uzunluğu ve içeriğine bağlı olarak gemide ve otellerde kaldığı süresi ikram edilen yiyecekler rehberlik servisi liman ve havaalanı vergileri gibi harcamalara bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Tatil planlarınıza göre ister yurtiçi ya da yurtdışı çıkışlı gemi turlarına katılma imkânınız vardır. Farklı kültür ve görenekleri yakından tanıma fırsatını Ege Adriyatik gemi turları ile gerçekleştirebilirsiniz.

Katılmayı düşündüğünüz bu turlara vizeli ya da vizesiz alternatifleri ile Yunan adaları gemi turlarına ve ya Uzak doğu tur programını tercih edebilirsiniz. Gemi turları sayesinde pek çok yeri görme şansını elde ederken beraberinde yolda geçen zamanlarda bile lüks güzel oteller olan gemilerde tatilinize devam etme imkânı bulabilirsiniz. Sitemiz olanaklarından faydalanabilirsiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.