ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Doğu Ekspresi Turları

 

Tatil severlerin sıklıkla tercih ettiği tur paketleri içerisinde Doğu ekspresi turları büyük ilgi görüyor. Ankara'dan başlayan tren yolculuğu Kars tren istasyonunda son buluyor. Seyahat boyunca doğanın ve eşsiz manzaranın keyfini çıkararak seyahat yapan yolcular unutulmayacak keyifli zamanlar geçirirler.

İç Anadolu'nun birçok şehrini ziyaret ederek geçen Doğu ekspresi, Doğu Anadolu'nun tarihi kalıntılarını ve binlerce yıllık birikimi görme imkânı sunuyor. Büyük bir merak ve ilgi ile yakından takip edilen Doğu ekspresi turları esnek zaman dilimlerinde insanların tatil yapma ve yeni yerler keşfetme ihtiyacını en iyi şekilde karşılıyor.

Kış aylarında farklı bir deneyim ve tatil keyfi yaşamak isteyenler için büyük bir avantaj olan Doğu ekspresi karın ve doğanın eşsiz manzarasını gözler önüne seriyor. Karla kaplı dağlar, yollar ve ağaçlar yolculuk sırasında insanların keyifli ve iç açıcı bir şekilde seyahat etmesine yardımcı oluyor.

 

Doğu Ekspresi Turu Fırsatları

 

Anadolu’nun her bir bölgesi kendine özgü eşsiz doğa manzarasına, güzelliklere, tarihi yapılara ve enfes lezzetlere sahiptir. Bu nedenle yurt içi tur fırsatları her zaman büyük ilgi ile yakından takip edilir. Bölgelere ve şehirlere özgü düzenlenen turlar ile yeni yerler keşfetmek ve farklı bir tatil deneyimi yaşamak isteyenler yurtiçi tur fırsatlarını değerlendiriyor. Bu doğrultuda en çok merak edilen turlar içerisinde Doğu ekspresi turları büyük ilgi görüyor. Doğu ekspresi treni en son durak olan Kars’a vardığında burada bulunan tarihi yapıtlar ve Kars’a özgü lezzetler insanların beklentisini en iyi şekilde karşılıyor.

 

Doğu Ekspresi Turu Fiyatları

 

Daha çok kış döneminde düzenlenen doğu ekspresi turları yılın ilk düzenlenen döneminden karların erimeye başladığı döneme kadar fırsat paketleri ve kampanyalar halinde düzenlenir. Dolayısıyla Doğu Ekspresi tur fiyatları tercih edilen tur paketine göre belirlenir. Paket içeriği, seyahat güzergâhı, kalış süresi, kullanılan vasıtalar ve konaklama merkezleri fiyatlar üzerinde belirleyicidir.

 

Yurt İçi Turu Çeşitleri

 

 

Yurtiçi tur çeşitleri içerisinde kültür turları,  Mavi Yolculuk - Tekne turlarıgünübirlik turlar, bölge turları, Kapadokya turuLikya turuDoğu ekspresi turlarıGAP turları gibi paketler bulunur. Sizlerde bu tür paketi fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.