Transilvanya Turları

Bükreş ( 3 )

 

 

 

 

ADET
156.60 USD
Transilvanya Turları

Bükreş  ( 3 )

 

ADET
104.05 USD
Orta Avrupa Turları
Talep Et

Prag (3) - Viyana (2) - Budapeşte (1)

 

  • Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferleri İle
  • 6 Gece 7 Gün
  • Prag Gidiş - Budapeşte Dönüş
  • 3* & 4* Otellerde Konaklama
  • Çek Schengen Vizesi için vize danışmanımız ile görüşebilirsiniz.
ADET
387.82 USD
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
 

Doğu Avrupa Turları

Doğu Avrupa turları, yurt dışı tatili planlayanların ilk tercihlerinden biridir. Cazip destinasyonları, kolay ulaşımı ve zengin kültürel mirasa sahip ülkeleri ile Avrupa, her yaştan gezginin hayallerini süslüyor. Seyahatlerini tek bir bölgeyle sınırlamak istemeyen gezginler, Avrupa seyahatlerini tercih ederek sınırlı seçeneklerin kısıtlamalarından kurtuluyor.

Önceden planlanmış ve kanıtlanmış yolculuklar, zaman kaybını önler, böylece yolcular her dakikanın verimli bir şekilde keyfini çıkarır. Profesyonel rehberli turlar, ziyaret edilen alanların tarihi hakkında en doğru bilgilerin yanı sıra en uygun rotayı da sağlar. Tur seçeneği, seyahatinizi benzer ilgi alanlarına sahip kişilerle paylaşmanıza da olanak tanır ve sosyalleşmek için harika bir fırsat sunar. Grup halinde seyahat etmek hem eğlenceyi artırır hem de güvenli bir seyahatin sürdürülmesine yardımcı olur.


Avrupa Turları Ülkeleri

Doğu Avrupa turları, tek ülke turları ve çok ülke turları olmak üzere ikiye ayrılır. Tek ülke turları ile Fransa, İtalya, İngiltere, İspanya ve Hollanda gibi Avrupa'nın popüler ülkelerinden farklı şehirleri ziyaret edeceksiniz. Orta Avrupa turu, İskandinavya turu ve Benelüks turu gibi çok uluslu turlar ile ziyaretçiler, detaylı programlar ve tam bir Avrupa deneyimi ile birçok ülkeyi ziyaret edebilecekler.

Otobüs turları makul fiyatlı bir alternatif sunarken, lüksten vazgeçemeyenler Avrupa'da tekne turuna çıkma eğilimindeler. Dünyanın tüm güzelliklerini keşfetmek isteyenler için Kuzey Işıkları turlarını deneyimlemenizi öneririz.

Avrupa Turları Fiyatları

Uluslararası turlar arasında en popüler olan Avrupa turunun fiyatı, kalınan gece sayısı, ziyaret edilen ülkenin para birimi, varacağı farklı şehir veya ülke sayısı gibi birçok faktöre bağlıdır, tatil zamanı beklenir. , ödenecek şehir vergileri, müze ve anıt ücretleri, konaklama tercihleri. faktöre göre değişir.

Yunanistan Turları, Prag Turları, Balkan ve Orta Avrupa Turları çok uygun bir fiyat aralığında yer almaktadır. Büyük Avrupa turları ile tatiller, kişisel ulaşım seçenekleri ile neredeyse imkânsız küresel bir gezidir. Siz de ailenizle birlikte hem kendinize iyi gelecek bir tatil hem de yeni yerler için bir keşif istiyorsanız fırsatlardan yararlanarak Doğu Avrupa turları tercih edebilirsiniz

 

 

 

 

 

 

 
 
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.