Transilvanya Turları

Bükreş  ( 3 )

 

ADET
108.48 USD

Doğu Avrupa Turları

Doğu Avrupa turları, yurt dışı tatili planlayanların ilk tercihlerinden biridir. Cazip destinasyonları, kolay ulaşımı ve zengin kültürel mirasa sahip ülkeleri ile Avrupa, her yaştan gezginin hayallerini süslüyor. Seyahatlerini tek bir bölgeyle sınırlamak istemeyen gezginler, Avrupa seyahatlerini tercih ederek sınırlı seçeneklerin kısıtlamalarından kurtuluyor.

Önceden planlanmış ve kanıtlanmış yolculuklar, zaman kaybını önler, böylece yolcular her dakikanın verimli bir şekilde keyfini çıkarır. Profesyonel rehberli turlar, ziyaret edilen alanların tarihi hakkında en doğru bilgilerin yanı sıra en uygun rotayı da sağlar. Tur seçeneği, seyahatinizi benzer ilgi alanlarına sahip kişilerle paylaşmanıza da olanak tanır ve sosyalleşmek için harika bir fırsat sunar. Grup halinde seyahat etmek hem eğlenceyi artırır hem de güvenli bir seyahatin sürdürülmesine yardımcı olur.

Doğu Avrupa Turları Fiyatları

Uluslararası turlar arasında en popüler olan Doğu Avrupa turu fiyatları, kalınan gece sayısı, ziyaret edilen ülkeler ve şehirler, gidilecek dönem, kalınacak otellerin yıldızı ve şehir merkezine uzaklığı gibi birçok faktöre bağlıdır.

En Uygun Doğu Avrupa Turları

Budapeşte, Prag ve Viyana üçlüsünün olduğu Doğu Avrupa turları çok uygun bir fiyat aralığında yer almaktadır. Büyük Avrupa turları ile tatiller, kişisel ulaşım seçenekleri ile neredeyse imkânsız küresel bir gezidir. Siz de ailenizle birlikte hem kendinize iyi gelecek bir tatil hem de yeni yerler için bir keşif istiyorsanız fırsatlardan yararlanarak Doğu Avrupa turları tercih edebilirsiniz

Popüler Doğu Avrupa Turları

Hareket Tarihi

Kişi Sayısı

Tur Fiyatları

Romanya Transilvanya Şatolar Turu Otobüs ile 2 Gece 4 Gün

20 Nisan 2023

2 kişilik Oda da Kişi Başı

119 €

Prag Viyana Budapeşte 2022 Kış Dönemi Pegasus Havayolları ile 6 Gece 7 Gün

14 Kasım 2022

2 kişilik Oda da Kişi Başı

489 €

Alplerin Gölgesinde 6 Ülke 2023 Pgs ile 7 Gece 8 Gün Zürih Gidiş Dönüş

27 Ocak 2023

2 kişilik Oda da Kişi Başı

649 €

Doğu Avrupa Turları ile Gezilecek Ülkeler

Doğu Avrupa turları, tek bir ülkeyi ziyaret edebileceğiniz gibi seçeceğiniz tura göre birden fazla ülkeye de tek tur üzerinden seyahat etme imkanı bulabilirsiniz.

Arnavutluk

Hırvatistan

Karadağ

Romanya

Sırbistan

Bosna-Hersek

Kosova

Slovakya

Bulgaristan

Macaristan

Slovenya

Çek Cumhuriyeti

Makedonya

Ukrayna

Moldova

Polonya

Letonya

Estonya

Litvanya

Doğu Avrupa Seyahati Yazıları

Prag’dan Alınabilecek Hediyelik Eşyalar

Budapeşte Alışveriş Rehberi

24 Saatte Viyana

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.