ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Gemi - Cruise Turları

Seyahat tutkunlarının yeni gözdesi olan gemi - cruise turları, masmavi denizde dünyayı gezmenize olanak sağlıyor. Farklı deniz güzergahlarına sahip tatil amaçlı yolculuklar ile birden fazla ülkeyi ziyaret edebilir, denizin huzurlu atmosferinde dinlenebilirsiniz.

Gemi Turları

Gemi - cruise turları, dünyayı gezmek, başka ülkeleri tanımak ve denizin tadını çıkarmak isteyen tatilciler için ideal bir seçenektir. Singapur, Karayipler, Akdeniz ülkeleri, Moskova veya Güneydoğu Asya gibi bölgelere göre düzenlenen turlar, hareket saatinden uçuş saatlerine kadar her detayı kapsadığı için planlama ve ulaşım sıkıntısı çekmeden rahat bir seyahate olanak sağlıyor.

Ucuz Gemi Turları

Akdeniz ülkelerinden farklı güzergâhlarda ucuz gemi turları düzenlenmektedir, hava yolculuğu söz konusu olduğunda, yolculuklar belirtilen başlangıç noktasına varış ve ardından gemiye varış ile başlayan turlar; İtalya, İspanya, Fransa, Milano limanlarını ziyaret eden tatilciler için uygun bir güzergâh sunuyor. Aynı zamanda ucuz fiyatlı gemi turları, deniz yolculukları ile gün boyu denizin tadını çıkarma ve gemilerin aktivitelerinden yararlanma fırsatı sunuyor. Tura dahil olanların yanı sıra liman ve havalimanı vergilerini de kapsayan turlarla sorunsuz bir tatil yapabilirsiniz.

İstanbul Çıkışlı Gemi Turları

Yolculuğa Türkiye'den başlayan tur gemileri genellikle İstanbul limanından hareket ediyor. İstanbul çıkışlı tur gemilerinin rotaları gidilecek limana göre değişiklik göstermektedir. Bu turlar Cenova, Roma, Marsilya gibi limanları ziyaret ederek bölgenin ünlü şehirlerini gezmenizi sağlar. Ayrıca İspanya rotalı, Akdeniz’den ayrılan gemiler ile Akdeniz kültürünü yaşatan farklı ülkeleri görme fırsatı bulabilirsiniz. İstanbul çıkışlı gemi turlarının yanı sıra Ren ve Tuna nehirlerine de seferler yer alıyor.

Yunan Adaları Gemi Turları

 

Akdeniz turları kapsamında Yunan Adaları Gemi Turları; Patmos, Girit, Santorini, Atina, Mikonos gibi Akdeniz limanlarını ziyaret edebilir, Türkiye'den yapılan gemi turlarında Akdeniz'in masmavi sularının tadını çıkarabilir, tur rehberleri tarafından düzenlenen gezi turlarında Yunan kültürünü inceleyebilir ve Yunan kültürünü yakından tanıma fırsatı bulabilirsiniz. Günlük düzenlenen turların tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda gemi - cruise turları için vize hizmetlerinin tura dahil olup olmadığını öğrenerek seyahatinizi planlayabilir ve ada turları için erken rezervasyon fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.