ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
 

Çin Turları ve Fiyatları

 

Uzak doğu Asya’nın en görkemli ve mucizevi ülkelerinden birisi olan Çin sizlere muhteşem bir tur hizmeti deneyimi sunmaktadır. Çin turları günümüzde oldukça fazla tercih edilmektedir. Geçmişten günümüze büyük bir medeniyet olarak bilinen Çin medeniyetini keşfetmek turlarla mümkün olacaktır. Turlar uçakla gerçekleşmektedir. Çin’de gezilecek yerler ise şu şekilde listelenebilir;

  • Yasak şehir
  • Yazlık saray
  • Toprak askerler
  • Potala Sarayı
  • Tiananmen Meydanı
  • Çin Seddi
  • Cennet Tapınağı
  • Batı Gölü

Yukarıdaki oluşumlar ve mimari eserler Çin’e gidecek olan kişilerin mutlaka gezmeleri gereken mekanlar arasında bulunmaktadır. Bu mekanları gezerek kişiler çok güzel bir Çin tatili deneyimi yaşayabilirler. Çin turları kapsamında unutulmaz fotoğraf çekebilir, Uzak Doğu Asya’da tarihi yaşayabilirsiniz.

 

Çin Turlarına Ne Zaman Katılmak Gerekir?

 

Çin turları her mevsim düzenlenen turlar kapsamında bulunmaktadır. Fakat Çin turlarına bahar aylarında katılmak oldukça önemli bir unsurdur Çin’e en çok düzenlenen turlar bahar aylarında gerçekleşmektedir. Aynı zamanda yaz mevsiminde de kişiler Çin turlarından yararlanma deneyimine erişiyorlar. Çin turları sizlere muhteşem bir tatil fırsatı vadetmektedir.

Çin’in yerel halkıyla tanışabilir, yeni insanlarla dostluk kurmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Kişiler ayrıcalıklı bir Çin turundan, tur firmaları kapsamında yararlanabilmektedir. Ming mezarları, Jingshan Park ülkenin en güzel yapıtları arasında bulunmaktadır. Ülke turizm cenneti olarak Avrupalılar tarafından adlandırılmaktadır. Çin aynı zamanda panda yetiştiriciliği bakımından dünyada ilk sırada yer almaktadır. En güzel pandaları Çin turları kapsamında keşfedebilir ve görebilirsiniz.

 

Çin Turları Ne  Vadediyor?

 

Çin dünya üzerinden en kalabalık ülke konumunda bulunmaktadır. Bu ülkede gezilip görülmesi gereken birçok farklı tarihi yapıt ve kültürel miras bulunmaktadır. Çin’in başkenti Pekin sizlere modern bir şehir hizmetini sunmaktadır. Liman kenti Hong Kong ise turizmcilerin her zaman vazgeçilmez şehri olarak bilinmektedir. Çin sizlere farklı damak tatları da sunmaktadır.

Çin’in geleneksel yemeklerini yemek sizlere farklı bir tat sunacak ve unutulmaz bir damak zevkini sizlere sağlayacaktır. Çin turları uçakla gerçekleştirilen 10 gece 11 gün süren turlar olarak sektörde ön plana çıkmaktadır. Siz de Çin turları kapsamında olanaklardan ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

 

 
 
 
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.