Vileda Kovasında Olması Gereken Özellikler

Vileda Kovasında Olması Gereken Özellikler

Laminant parkelerin ve fayans yüzeylerin hayatımıza girmesiyle birlikte her yeri kaplayan halılara gerek kalmadı. Evde, ofiste halı kullanımı sadece ortaya atılan bir bez parçası gibi oldu. Bu nedenle de iki üç güne bir bulunulan ortamda toz alma işlemi gerçekleştirilir. Çeşitli mekânlarda çeşitli viledalar kullanılır. Büyüklü küçüklü modelleri ile karşımıza çıkan viledalar son zamanlarda temizlik yaparken olmazsa olmaz dediğimiz ürünler arasında yerini alır.

Vileda Kovası Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar!

Ürünün tasarımı kadar işlevi de önemlidir. Ev yaşamında genellikle az yer kaplayan kovalar tercih edilir. Fakat işlevleri boyutundan daha önemlidir. Yorulmadan temizlik yapmak en az gücü harcamak için özelliklerine iyi bakılmalıdır. Yeni çıkan Viledalar hem duvarlar hem yerler için uygun başlığa sahip saplar ile üretilmektedir. Temizlik bezleri yüzeye göre değiştirilme özelliğine sahiptir. Kısalıp uzayabilen saplara sahip vileda saplarına sahip kovalar mevcuttur. Bu sayede istenilen yere kolaylıkla uzayabilme imkânı sağlanıyor. Üstün kapasiteli pedalları ile sıkma işlemi kolaylıkla sağlanır ve az su ile temizlik işlemi tamamlanır. Sıkma haznesine kolay yerleşim sağlanmalıdır. Şu sıçratmayan özellikte kovalar olmalıdır. Viledayı set halinde alanlar  bez özelliklerine de dikkat etmelidir. Temizliği daha kolay ve hızlı bir şekilde sağlamak için bu özellikler şarttır.

Daha Kısa Sürede Daha Kolay Temizlik İçin Kaliteli Viledalar

Genellikle Vileda set halinde alınan bir üründür. Vileda kovasının su hacmi burada çok önemlidir. Son zamanların trendi ise kirli ve temiz su hacmini ayıran bölmelere sahip vileda kovaları oldu. Bu sayede hem deterjanlı hem deterjansız su ile aynı anda işlem yapılır. Boyutunun küçük olması da kaplanan yer açısından önemli bir noktadır. Vileda kovasından su sıçramaması gerekir ki silinen yerler nemli kalmasın. Aynı işlem bezin iyi sıkılması içinde geçerlidir. Vileda başının ıslak olmaması gerekir bu neden ile vileda  kovasında ki bu yer çok önemlidir. Kusursuz bir temizlik için vileda kovası alırken bu özelliklere sahip olup olmadığına bakılması gerekir. Bu sayede daha kısa sürede daha kolay bir şekilde temizlik işlemi tamamlanır. 

Etiketler: vileda, vileda temizlik seti, vileda temizliği, vileda temizlik kovası
Ocak 31, 2021
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.