Temizlik Bezi Kullanımında Püf Noktalar

mikrofiber-temizlik-bezi

Siz temizlik yaptığınızı zannederken toz aldığınız noktaların üzerinde bakteriler oluşmaya devam eder. Bu nedenle evinizin temizliği için en iyi bezi tercih etmenizde yarar vardır. Aynı zamanda temizlik bezi kullanım esnasında püf noktaları da uygulayarak mükemmel bir temizlik yapabilirsiniz. Temizlik bezi kullanımında püf noktalar şu şekildedir;

  • İlk olarak temizlik yaparken bez ne kadar önemli ise kullanacak olduğunuz temizlik ürünlerinin de önemi vardır. Her bir işlemin ayrı bir kovası olmalıdır. Örnek olarak gösterilecek olur ise toz alacaksanız toz beziniz ayrı ve kovası ayrı olmalı. Yer ya da cam sildiğiniz kova ve bez ile istediğiniz hijyeni sağlayamayabilirsiniz.
  • Mikrofiber özelliği olan bezler hem camlar için hem de toz almak için birebir olan bezlerdir. Her evde bulunması gereken bu bezler ile evin her köşesini gönül rahatlığı ile silebilirsiniz.
  • Mikrofiber bezler tozlara karşı direnç gösteren bir bez olsa da mutlaka etkili bir deterjan kullanmanız gerekir. Aynı zamanda evinizin daha temiz ve hijyen dolu olması için sirke ile toz alabilirsiniz.
  • Cam silmek dünyanın en zor ve en meşakkatli işidir. Püf noktası olarak cam silerken çok fazla deterjan kullanmadan cam silme bezinize bir miktar cam sildiğiniz deterjanı ekleyerek camınızı kolaylıkla silebilirsiniz. Kaliteli bezler sayesinde kısa sürede camınız kurur ve sizlerin ekstradan kurulama yapmanıza gerek bile kalmaz.

Temiz Bir Ev İçin Sağlıklı Ürünler Seçin

Eviniz temiz olsun ve mis gibi olsun istiyorsunuz ve bu nedenle sürekli olarak deterjan kullanıyorsanız bu yapılan en büyük yanlışlardan birisidir. Kullanacak olduğunuz en önemli malzeme kaliteli bir temizlik bezidir. Kaliteli temizlik bezi ile evin tüm yerlerini hem parlatabilir hem de dezenfekte edebilir ve doğal ürünler kullanarak sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Etiketler: temizlik bezi, mikrofiber temizlik bezi, mikrofiber bezler
Şubat 26, 2021
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.