Parex Temizlik Ürünlerinin Avantajları Nelerdir ?

Parex Temizlik Ürünlerinin Avantajları Nelerdir ?

Parex, 2011 yılında %100 yerel sermaye ile Türkiye'de kurulan bir temizlik markasıdır. Piyasaya girdikten sadece 2 yıl sonra en önemli temizlik markalarından biri olarak, memnun kalınan ürünlerle evlerde ve ofislerde yerini aldı. 2017 yılında ise temizlik ürünlerinde pazar liderliğini ele geçirdi. 

Parex'i Başarıya Götüren Etmenler

Parex, kurulduğu ilk yıllardan beri henüz kimsenin tanışmadığı, yenilikçi ve pratik temizlik yardımcılarıyla piyasada adını hızlı duyurup, zamanla liderliği ele almış bir markadır. Otomatik ve hızlı temizlik setleri, asansör sistemli paspas modelleri, çift paspas ve tekerlekli kovalarla Türkiye'yi ilk kez tanıştıran Parex'in zaman içinde hızlı yükselmesi de kaçınılmaz oldu.

Evdeki temizlik konusunu da problem olmaktan çıkarıp, daha keyifli ve pratik hale getirmesiyle de kadınların gönüllerini hızlıca fethetti. Kadınların bu konularda neler beklediğini önceden analiz edip, gözlemleyerek adeta ihtiyaç duyulan tüm ürünleri ardı ardına piyasaya sürdü ve sürmektedir. 

Ürünlerini çevreye duyarlı bir ortamda, geri dönüştürülebilir materyallerle üretmeyi hedefleyen Parex, gelecek nesiller için de yaşanılabilir bir doğa bırakmak için birçok projeye de katkıda bulundu. Bunun sonucunda Parex, çöp torbalarının üretiminde Bio-bozunur özellikleri kullanarak, torbaların doğaya bırakılması ya da atılması durumlarında ortamın koşullarına bağlı olarak 18-24 ay içinde doğal yollardan çözümlenerek zararsız materyaller halinde doğadan kaybolmasını sağlamıştır. 

Öne Çıkan Ürünler

Parex adıyla kendi alanında bütünleşmiş birçok üründen biri olan Jetset Otomatik Temizlik Seti, sizlere en hızlı şekilde temizlik yapmayı sunuyor. Kendi kendini temizleyen mopları sayesinde hijyenik bir temizliği de sağlamaktadır. Tek elle kolay bir kullanım ve 180 derece dönebilen başlıklarla da en ulaşılmaz noktalara da erişim sağlamanıza yardımcı olur.

Süpürgeç Islak Temizlik Bezi kova veya su gerektirmeden, kullan-at bezleri ile evin her köşesinde en hızlı temizliği sağlar. Maestro Otomatik Temizlik Seti yeni nesil asansör sistemiyle Parex tarafından üretilmiş bir üründür. Üründeki mikrofiber mop ilk katta yıkanırken ikinci katta sıkılma işleminden geçer. Moplar 360 derece dönme özelliğiyle her türlü dip köşeye erişmeyi kolaylaştırır. Twister Otomatik Temizlik Seti ise dönen mekanizması sayesinde silinecek zemin materyaline bağlı olarak daha ıslak ya da daha kuru silme seçeneğini sizlere bırakarak pratik bir temizliği sizlere sunar. 

Etiketler: parex, parex ürünleri, parex temizlik
Şubat 01, 2021
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.