Kampa Giderken Tercih Edilen Fener Türleri

Kampa Giderken Tercih Edilen Fener Türleri

Toplu kamp alanlarında aydınlatma bulunurken bireysel kamp alanlarında aydınlatma gibi bir durun söz konusu olmaz. Bu sebeple kişinin kendi ışığını yanında getirmesi gerekir. Kamp alanlarında en çok kullanılan ışık kaynağı fenerler oluyor. Fenerleri tercih ederken uzun süreli kullanıma uygun olup olmadıklarını göz önünde bulundurmak gerekir. Özellikle kamp fenerleri kampa uygun olduğu için en çok tercih edilen aydınlatmalardan biri oluyor. Aynı zamanda el fenerleri de kamp alanlarında çok büyük bir iş görüyor.


Kamp Feneri


Kamp feneri pil ile çalışan önemli aydınlatma sistemlerinden biridir. Kampa gitmek isteyen birinin çantasında mutlaka bulundurması gerekir. Son zamanlarda kamp yapılan alanlarda hiçbir aydınlatma söz konusu olmadığı için kişi kendi ışığını kendi oluşturmak zorundadır. Bu sebeple kamp fenerleri çok büyük bir iş görüyor. Pilli bir yapıda olmasından dolayı da yanınıza çok miktarda pil almanız gerekiyor.

Çok miktarda pil alındığı takdirde hiçbir şekilde ışıksız kalma durumu söz konusu olmaz. En kalitelisi alınır ise bir tane pil ile 3 gün geçer. Bu kamp fenerlerini kamp ürünleri satan mağazalardan tercih edebilir ya da internetten satın alabilirsiniz. Kamp feneri kamplarda en çok tercih edilen fenerler arasında ilk sırada ter alır.

Çadır İçi Fener


Çadır içi fener kamp malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken malzemelerden biridir. Çadırın üst kısmına yerleştirilerek çadır içinin aydınlanması sağlanır. Bu şekilde çadırın içerisinde kişisel işlerinizi yapmanız ya da kitap okumak gibi aktiviteleri gerçekleştirmeniz mümkün olur. Bazı çadır içi fenerlerin şarj etme özelliği de mevcuttur. Bu modelleri tercih ederek telefonunuzu da şarj edebilirsiniz. Mutlaka yanınızda bulunması gereken ürünlerden biridir. Bu şekilde hem aydınlık hem de şarj imkânı sağlanır. 

Etiketler: kamp feneri, el feneri, fener, kamp feneri türleri,
Şubat 13, 2021
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.