Aydan Giyim Tesettür Ürünleri Neler ?

aydan giyim tesettür modelleri

İnsanların dünyanın neresinde olursa olsun, en temel gereksinimlerinin başında giyinme olgusu gelir. Giyim konusunda kişilerin zevkine, beğenisine göre çok farklı seçenekler çıkar. Bu giyim türlerinden bir tanesi de tesettür giyimdir. Tesettür giyim bilindiği üzere saç teli ve ayak topuğu görünmeyecek biçimde yapılan kadın giyimidir. Bu noktada da tesettür giyimde çok farklı markalar üretim yapıyor.

İş de o markalardan bir tanesi de Aydan giyim. Kırk yıldır sektörde olan markanın bu alanda ürettiği ürünlerin başında piyasaya girdiği ilk ürün olan pardösüler geliyor. Bunun yanında tesettür giyimin olmazsa olmazlarından olan ferace, abiye elbiseler, alt üst takımlar, tunikler abiye grubunda Aydan giyimin piyasaya sunduğu ürünlerdir.

Aydan Giyim Tesettür Ürünlerinin Özellikleri 

Aydan giyim ürünlerine bakıldığında uzun yıllardır sektörde olmanın tüm özellikleri göze çarpar. Tüm tesettür ürünleri gerek malzeme, gerek dikiş açısından oldukça kalitelidir. Modayı da yakından takip eden bir marka olarak ferace, abiye elbise, pardösü ve diğer tüm ürünlerinde modanın etkilerinin olduğu ürünler vardır.

Elbette klasik olan ve senelerce kullanılabilecek olan giysiler de vardır. Her kesime hitap eden, geniş bir ürün listesi vardır. Sürekli olarak da bu listede yer alan ürünler artmaktadır.  Tesettür giyime uygun giyinen tüm kadınların beklentilerine yanıt verecek, iş yaşamında da, gündelik yaşamda da giyilebilecek olan giysiler vardır. Markanın tesettür giyimde kendisine has bir çizgisi mevcuttur.

Tesettür Giyim Kombini Yaparken Bilinmesi Gerekenler 

Tüm bunların yanında tesettür giyim kombinleri hakkında da bilgi vermek gerekir ise şunlar söylenebilir. Elbette diğer giyim tarzlarında olduğu gibi tesettür giyimde de kişi kendi bedenine en uygun olan giysiyi seçmelidir. Burada kendi beden yapısına en uygun olan giysiyi seçmelidir. Aynı durum giysilerin rengi için de söz konusudur.

Kullanılan eşarp, şal gibi giysilerde de temel uyuma dikkat edilmelidir. Örneğin düz renkte olan abiye takımlar desenli, çizgili olan eşarplar ile tamamlanabilir. Çanta ve ayakkabılar da tesettür giyime uygun olan giysiler olmalı ve genel olarak tesettür giyim tarzına ve kişinin yaşına konumuna uygun kombinler yapılmalıdır.

Etiketler: aydan giyim, tesettür giyim, aydan tesettür, aydan tesettür giyim,
Ocak 10, 2021
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.