ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
 

Baltık Ülkeleri Turları

Baltık ülkeleri turları ile kuzeyin tüm güzelliklerini keşfetmeye ne dersiniz? Bu muhteşem coğrafyanın doğasını, kültürünü ve  tüm doğal güzelliklerini gezip görerek masalsı bir yolculuk yapabilir ve buradan farklı destinasyonları ziyaret edebilirsiniz.  Baltık ülkeleri turları ile Estonya, Letonya, Litvanya ve Finlandiya gibi rotaları takip ederek kültürel keşiflerin izini sürebilirsiniz.

Oldukça avantajlı fiyatlarla  sahip olabileceğiniz Baltık turu seyahatleri ile unutulmaz anlara tanıklık ederek hayatınıza yepyeni anılar ve yeni insanlar katabilirsiniz. İstanbul çıkışlı turlardan olan Baltık turları hem uçak hem de gemi ile yapılabiliyor. Erken rezervasyon fırsatları ile uygun fiyatlara sahip olabileceğiniz bu turlara katılmak için daha ne bekliyorsunuz?

Baltık Turları Gezisinde Neler Var?

Baltık denizine kıyıları olan  bu mükemmel ülkelerin içerisinde gezip görülecek pek çok yer bulunuyor. Bu turda görebileceğiniz en farklı ve güzel şeylerden biri bugüne kadar Avrupa’nın en iyi korunmuş ortaçağ şehirlerinden sayılan Tallinn şehrini ziyaret etmek olacaktır. UNESCO’nun  dünya mirası olarak koruma altına aldığı bu şehirde tüm tarihi yapıları görebileceksiniz.

Baltık ülkeleri turları ile Finlandiya ve Helsinki’de görülmeye değer tüm noktalarda duraklayarak ziyaret edebilir ve bol bol fotoğraf çektirebilirsiniz. Ayrıca, Letonya’da yer alan bembeyaz sahilleri ve orman içindeki ağaç  evleri ile ünlü Jurmala kentini de görme fırsatını yakalayabilirsiniz. Bunun yanında, Litvanya’nın bir şehri olan Vilnius’da  ortaçağ izlerini ve 48 adet kiliseyi keşfetme imkanını yakalayabilirsiniz.

Baltık Ülkeleri Turları İle Keyif Dolu bir Tatil Geçirin

 Baltık ülkeleri, bilindiği üzere , Baltık denizine kıyısı bulunan ülkelerdir. Ortak bir tarih, coğrafya ve doğaya sahip bu ülkeleri bir arada ziyaret ederek tanımak isteyenler için Baltık turları inanılmaz fırsatlar sunar. Dilerseniz erken rezervasyon fırsatlarından  yararlanabilir ya da kampanyalı tur imkânları ile buraları görebilirsiniz.

Avrupa’nın kuzeyinde yer alarak Baltık denizinde kıyısı olan tüm ülkeleri kapsayan gemi turları ile muhteşem tarihi dokusunu hiç bozmamış şehirlerini ve mükemmel doğasını seyrederken aynı zamanda bu bizden oldukça farklı ülkelerin mutfağını da tanıma olanağınız meydana gelir. Bu soğuk iklimli ancak gizemli Baltık ülkelerini merak ediyorsanız Baltık ülkeleri turları fırsatlarından geç kalmadan yararlanın.

 

 

Formun Üstü

Formun Altı

 

 

 
 
 
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.