ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
 

Baltık Başkentleri Gemi Turları

Baltık başkentleri gemi turları seyahatçilere muhteşem bir tur deneyimi sunmaktadır. Bu turlara katılarak kişiler kaliteli bir tur hizmetinden Avrupai tarzda faydalanabilirler. Gemi turları kapsamında düzenlenen turlar lüks konsept deneyimine uygun olarak düzenlenmektedir. Bu turlar kapsamında kişiler birçok Baltık ülkesi şehirlerini gezme deneyimine erişiyorlar. Bu şehirlerin listesi şu şekildedir;

 • Stockholm,
 • Kopenhag,
 • Helsinki,
 • Oslo,

Yukarıdaki şehirleri gemi turlarıyla kaliteli ve geniş standartlar ekseni altında gezme deneyimine erişebilirsiniz. Turlar ful konsept standartlarında düzenlenen profesyonel rehberler eşliğinde sağlanmaktadır. Konaklamalar ise gemilerde olmaktadır. Bu turlar genellikler 10 gece 11 gün sürüyor. Böylelikle kişiler kaliteli bir tur hizmetinden ayrıcalıklı olarak faydalanmanın deneyimini yaşıyorlar.

Baltık Başkentleri Gemi Turları Vize Lazım Mı?

Baltık başkentleri gemi turları kapsamında kişilerin Schengen vizesi almaları gerekiyor. Schengen vizesi olmadan turlara katılım yapmanız mümkün değildir. Schengen vizesi almak için kişilerin aşağıdaki belgeleri sağlamaları gerekiyor. Bu belgeler;

 • Pasaport,
 • Pasaport fotokopisi,
 • İkametgâh bilgileri,
 • Banka hesapları dokümanları,
 • Maaş bordosu,
 • Adli sicil kaydı,
 • Sağlık raporu,

Yukarıdaki belgelerin hepsi Schengen vizesi alımlarında gerekli olan belgeler arasında yer alıyor. Eğer ki yukarıdaki belgelere sahip olmazsanız vize başvurunuz olumsuz olarak sonuçlanır. Aynı zamanda bu süreçte banka hesaplarınızın dolu olması da oldukça önemli bir işlemdir. Bunun yanın otel rezervasyonları ve uçak bileti rezervasyonlarınızı vize alım sürecinde sunmanız gerekiyor.

Baltık Başkentleri Gemi Turları Fiyatları

Gemi turları yaz mevsimin en vazgeçilmez turları arasında bulunmaktadır. Kişiler bu turlara ilkbahar mevsimiyle talep göstererek yaz mevsiminde ise katılım oranını yükseltmektedirler. Turlar günümüzde 10 gece sürdüğü gibi 15 gecede sürebiliyor. Kişiler avantajlı bir tur hizmetinden ayrıcalıklı ve fonksiyonel yollardan faydalanmanın deneyimine erişiyorlar. Turların fiyatları ise turun uzunluğuna bağlı olarak farklılık göstermektedir.

Baltık başkentleri gemi turları fiyatları uluslararası fiyat standartlarına göre tur firmaları tarafından belirlenmektedir. Tur kapsamında alacağınız ekstra konaklama ve ekstra tur hizmetlerinde fiyatlarda artışlar meydana gelecektir. Ekstra düzenlenen turların hepsine ekstra olarak para vermeniz gerekir. Siz de turlara katılarak fırsatlarla dolu bir tatil imkânından faydalanabilirsiniz.

 

 

 

 
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.