ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
 

Amerika Gemi Turları

Amerika gemi turları son günlerde en çok tercih edilen turlar arasında bulunmaktadır. Bu turlar lüks ve ihtişamlı gemiler vasıtasıyla gerçekleşmektedir. Gemilerin içinde kişilerin ihtiyacı olan bütün unsurlar bulunmaktadır. Gemiler klimalı ve havuzludur. Hem yolculuk hem de havuz başında keyifli bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda bu turlarda tam resepsiyon yemek hizmeti  bulunmaktadır.

Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği tura dahildir. Bunun yanında geceleri düzenlenen canlı müzik eğlencesine de katılabiliyorsunuz. Gemi turları kapsamında Amerika’nın Kaliforniya eyaletinden gezmeye başlarsınız. Sonrasında ise tur kapsamında aşağıdaki yerler gezilir;

 • New York,
 • Los Angeles,
 • San Francisco,
 • Miami,
 • Orlando,
 • Las Vegas,

Yukarıdaki şehirler tur kapsamında gezilen ve görülen şehirler arasında bulunmaktadır.

Amerika Gemi Turları Vize İstiyor Mu?

Amerika turları kişilerden vize istemektedir. Kişiler  bu süreçte vizeye tabiidirler. Vize işlemleri tur şirketi tarafından yürütülmektedir. Dolayısıyla sizin sadece evrakları hazırlamanız gerekecektir. Bu evraklar şu şekilde sıralanabilir;

 • Pasaport,
 • Nüfus cüzdanı,
 • Banka hesapları dokümanları,
 • Tur şirketinin bilgileri,
 • Konaklanacak otellerin isimleri,

Yukarıdaki bilgiler vize işlemlerinizi halletmeniz için yeterli olacaktır. Aynı zamanda kişilerin vize ücretini de ödemeleri gerekiyor. Amerika gemi turları sadece Kuzey Amerika’yla sınırlı değildir. Tur kapsamında kişiler Güney Amerika’yı da gezebiliyorlar. Arjantin, Panama, Meksika, Şili, Peru, Brezilya gibi ülkelerde tur kapsamında gezilen yerler arasında bulunmaktadır. Turlar genellikle 21 gece 22 gün sürmektedir.

Amerika Gemi Turları Pahalı Mı?

 

Amerika gemi turlarının fiyatları diğer turlara nazaran daha pahalı olarak gerçekleşmektedir. Bunun en önemli sebebi tur süresinin uzunluğudur. Kişiler muhteşem bir tur fırsatından Amerika gemi turlarıyla yararlanabiliyorlar, aynı zamanda detaylı olarak Amerika kıtasını keşfetme deneyimine erişiyorlar. Tur kapsamında hem kuzey hem de Güney Amerika keşfedilmektedir.

Amerika gemi turları tur şirketleri tarafından düzenlenen bahar turları arasında bulunmaktadır. Kış mevsiminde bu turlar genellikle düzenlenmez. Tura katılacağınız en güzel mevsim bahar ayları ve yaz mevsimidir. Turlar kapsamında gemiler lüks standartlara göre düzenlenmiş gemiler olarak ön plana çıkmaktadır. Amerika gemi turları ile fırsatlardan yararlanabilir ve kaliteyi hissedebilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Formun Üstü

Formun Altı

 

 

 
 
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.