ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
 

30 Ağustos Yurt İçi Kültür Turları

30 Ağustos Kültür Turları ile keşfedilmeyi bekleyen birçok yer sizleri bekliyor. Yaz tatili devam ederken üstelik resmi tatil günleri arasında yer alan 30 Ağustos ile Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde gerçekleşen Başkomutanlık Meydan Muharebesi ismi ile de bilinen Büyük Taarruz'un başarıyla sonuçlandırılmasından sonra kutlanan bir zafer günüdür 30 Ağustos Zafer Bayramı.

Yurtiçinde coşku ile kutlanan 30 Ağustos Zafer Bayramı aynı zamanda tatil avantajı sunuyor. Yazın sıcak günlerine denk gelelim bu tatil ile Ege turları ve Akdeniz turları olmak üzere tüm güzel yerleri görme imkanı yakalayabilirsiniz. 30 Ağustos turları arasında da öne çıkan turlar arasında Kapadokya Turu, Likya Turu, Mavi Yolculuk – Tekne Turları, Karadeniz Turları, İstanbul Turları, Ege Akdeniz Turları gibi yurtiçi kültür turu rotaları mevcuttur.

30 Ağustos Yurt İçi Tur Fiyatları

30 Ağustos turları içinde yer alan Muğla turları yoğun talep gören turlar içinde bulunuyor. Muğla turları ile muhteşem bir deniz tatili geçirmeniz mümkün olabilir. Krallıkların hüküm sürdüğü antik çağlardan günümüze gelen medeniyetlerin hala izlerinin yansımasını görebileceğiniz dünyanın en muhteşem yürüyüş parkurlarından birine ev sahipliği yapan denizi ve muhteşem doğası ile hayranlık uyandıran  Likya turları ile 30 Ağustos döneminde tercih edebilirsiniz. Bu turlar içinde bütçenize en uygun olanı tercih ederek keyifli deniz manzarası ve birçok yeşil mekanları görebilmeniz mümkündür.

30 Ağustos Bozcaada Turları

30 Ağustos turları Bozcaada turları her zaman  rotalardan bir tanesidir. 30 Ağustos turlar içinde de Bozcaada diğer favori destinasyon olabiliyor. Eşsiz denizi Arnavut kaldırımlı sokakları Türk tipi farklı evlerle dolu mahalleleri Bozcaada'yı diğer yerlerden farklı kılan özellikleridir. Rüzgarların kıyılarını dantel gibi şekil vermiş olduğu Bozcaada herkesin görmesi gereken tatil beldelerinden biridir. Cenevizliler tarafından inşa edildiği bilinen Bozcaada Kalesi, Eski Rum Mahallesi, Eski Türk mahallesi ve yel değirmenleri ile otantik bir görünüm sunan Bozcaada deniz tatile içinde vazgeçilmezler arasındadır.

Habbele Sulubahçe ve akvaryum gibi koyları ile turkuaz denizi sizler ile buluşturan Bozcaada 30 Ağustos'ta nerede tatil geçirsem diye düşünenlerin ilk tercihi olabiliyor. 30 Ağustos turları ile Bozyaka ile birlikte kuzey Ege’nin bütün şahane sergileyen Assos’u Rum kültürünü iç içe geçtiği Ayvalık doğasıyla hayran bırakan Gökçe Ada'yı da görme şansı elde edebilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

 

 
 
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.