ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

23 Nisan Kültür Turları

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Türkiye Millet Meclisi’nin 23 Nisan 1920 günü kurulmasının onuruna, Türkiye Büyük Millet Meclisi ve aziz şehitlerimiz tarafından sadece Türk çocuklarına değil, bütün dünya çocuklarına armağan edilen, her yıl 23 Nisan günü coşku ile kutlanan Türk milli bayramıdır.

23 Nisan Kültür turları için doğası ve tarihi ile etkileyici güzelliklere sahip birçok gezi rotasından ilginizi en çok çeken yeri seçebilirsiniz. 23 Nisan’a özel kampanyalardan yararlanarak tatilin keyfini en iyi şekilde çıkartabilirsiniz. Türkiye’nin tarihi ve doğal güzelliklerini sizler de bu güzel güne denk getirip bayram kutlaması yapabilirsiniz.

23 Nisan Kültür Turları Nerelerde Yapılır?

Kültür turları arasında en popüler turlardan biri olan Kapadokya turu ile rüya tadındaki güzelliği ile Kapadokya’yı gezip görebileceğiniz bolca anılar biriktireceğiniz bir tatile adım atabilirsiniz. Kapadokya tatili için en uygun zaman nisan ayıdır. Böylesi coşku dolu bir güne denk getirerek kültür turunun tadını bu güzel mekanda çıkarabilirsiniz.

23 Nisan tatilinde katılabileceğiniz popüler turları sıralamamız gerekirse;

Karadeniz Turları,

Gap Turları,

Likya Turları,

Günübirlik Kültür Turları,

Ege Akdeniz Turları,

Doğu Anadolu Turları

Batı Karadeniz Turları

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın Kültür Turları İle Bağlantısı

 

 Türkiye’nin en güzel doğal ortamına sahip yerlerden biri olan  Doğu Karadeniz’de 23 Nisan turları ile gezip görebileceğiniz yerler arasındadır. Doğu Karadeniz ve Batum turu ile hem Doğu Karadeniz’in tüm güzelliklerini görebilir hem de Batum’a da giderek bir yurtdışı gezi deneyimi yaşayabilirsiniz.

Birbirinden renkli gezi rotaları ile 23 Nisan Kültür Turları aracılığıyla 23 Nisan tatilinizi en iyi şekilde değerlendirebilir, 23 Nisan tatilinizi en iyi şekilde değerlendirmenin mutluluğunu yaşarken, sayısız fotoğraflar çekebileceğiniz yeni yerlerin keşfetmenin tadını çıkarabilirsiniz. Doğal ve tarihi zenginlikleriyle etkileyici bölgeleri yakından tanımanın ayrıcalığını hissedebilirsiniz. Bu özel turlarla ilgili daha fazla bilgi ve kampanyalar hakkında detayları siteden güvenilir bir şekilde alabilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.